Skocz do zawartości

COD 350 RESET - Propozycje, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Big i wrzućmy dla Kapitana niewidkę tak jak u Cichego okej? Ty nie myślisz chyba normalnie i grasz pewnie Cichym, za wszelką cenę robicie tak, aby WASZEJ klasie odpowiadało. Dodawajcie propozycję, które przyniosą radość z rozgrywki grając nawet najgorszą klasą (o ile taka jest)... Mapki z fy muszą zostać, przydają się na noce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym dodać nowe mapy:

Westwood_big

assault_1337

assault_upc

de_cpl_mill

de_rats_1337 

de_dust2_long 

 

Pasowałoby też trochę ogarnąć serwer pod względem graczy bo coraz to mniej jest o 15-16 jest nieraz po 4-5 osob w teamie pamiętam jak kiedyś trzeba było sloty kupować bo serwer był pełny a teraz masakra. Jak coś mogę wam w tym pomóc podajcie co robić a ja wykonam, bo jak widać na serwerze ostatnio powstaje dużo fajnych rzeczy gdzie na innych codach tego niema. Przyjmijcie coś adminów ,zapraszajcie starszych graczy aby składali podanka jeśli spełniają wymagania ,i powinno być dobrze.

Edytowane przez DrEsIaRz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapki z fy muszą zostać, przydają się na noce.

 

 

Dobra zostają , ale często zdarza się tak , że pełny serwer a wybierają takie fy.. i bywa też tak , że serwer killa połowę graczy z powodu braku miejsca na mapie..

 

Moje propozycje map to : 

 

de_westwood_big

de_tuscan

de_cpl_strike

de_hell

de_irak

de_piranesi

de_ (jakiegoś ratsa ) 

cod_stalingard (czy jakoś tak) ;p

 

-dodać exp za pake 

-ogarnąć exp tzn , jak mam 1 lvl i zabije 300 to , żeby ty 10-15 lvl wpadło .:D

-galileo , żeby nie grać tych samych map i jest taka opcja , że nie gramy 4 ostatnio granych map xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dajcie chociaż 3/4 z kosy dla cichego jak kapitan ma 1/1 i powtórzę że jest zwiększony rof z awp to nie jest problem nawet cichego trafić a te 1/2 to jest parodia ja z 3 albo 4 razy muszę typa trafić a cichy na komandosa nie ma szans 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalić Key&Say Guardian. bo jest zbędny i zaśmieca konsole 

 

 

Server tried to send invalid command:"bind "INS" "KSGkey INS"

"
Server tried to send invalid command:"bind "HOME" "KSGkey HOME"
"
Server tried to send invalid command:"bind "PGUP" "KSGkey PGUP"
"
Server tried to send invalid command:"bind "PGDN" "KSGkey PGDN"
"
Server tried to send invalid command:"bind "END" "KSGkey END"
"
Server tried to send invalid command:"bind "DEL" "KSGkey DEL"
"
Server tried to send invalid command:"bind "F12" "KSGkey F12"
"
Server tried to send invalid command:"bind "F11" "KSGkey F11"
"
Server tried to send invalid command:"bind "F10" "KSGkey F10"
"
Server tried to send invalid command:"bind "F9" "KSGkey F9"
"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten plugin zostanie, on informuje i banuje automatycznie graczy którzy używają f8-f12 , insert , delete, home , end, pgdn , pgup - czyli te klawisze na których najczęściej w 80% cheatach, są ustawienia / włącza się cheat. I to jest bardzo pomocny plugin, i aby to działało pierw musi serwer zbindować graczom te klawisze dlatego leci ten spam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To serwer najwidoczniej tego nie binduje a odpały tak czy siak są , więc jest zbędny , poza tym są też od tego @dmini ;) więc jest to zbędny plugin który zaśmieca serwer . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz no odpały są, ale w jakimś stopniu ten plugin hamuje używania cheatów, i to widać zerknij na amxbans czasami, ile osób natrafia się na to. 

Admin też nie jest profesjonalistą co ci po jednej rundce rozpozna cheata, czyli można powiedzieć że admini też są zbędni ;) porównując. Bo cheaty latają, i czasem okazuje się po 3/4 mapach że dany gracz odpalony, a w tym czasie czyli 100min ~1,5h plugin może przyłapać tego gracza używającego te klawisze, i zbanować (ale po 4x użycia dopiero) 

 

 

@
Dobra twoje zdanie, ten plugin był wgrywane na wszystkie serwery przez -_- i wątpię w to, że popełnił taki błąd i wgrał zbędny plugin jak to mówisz. 

Ja ci opisałem wady i zalety tego, ty stoisz dalej przy swoim zdaniu. Mówisz że odpały latają, a teraz się kłócisz że admin nie potrzebuje 'wsparcia' 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest selekcja i okres próbny , żeby w miarę możliwości "zebrać" porządną ekipę ,  powinny być tylko nie zbędne pluginy , a nie wspomagacze dla adminów :P przecież to nie polega na tym, żeby @ od czasu do czasu postraszył za brzydkie zachowanie , a jakiś tam plugin wyłapywał odpałów, tylko to @ ma wyłapywać :P jedynym wspomagaczem dla Adminów i niezbędnym jest ESP :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest selekcja i okres próbny , żeby w miarę możliwości "zebrać" porządną ekipę ,  powinny być tylko nie zbędne pluginy , a nie wspomagacze dla adminów :P przecież to nie polega na tym, żeby @ od czasu do czasu postraszył za brzydkie zachowanie , a jakiś tam plugin wyłapywał odpałów, tylko to @ ma wyłapywać :P jedynym wspomagaczem dla Adminów i niezbędnym jest ESP :P 

Nie rozmiesz zbytnio tego co siwy mówił i po co on jest chyba. Admini to nie są pracownicy którzy mają siedzieć na spect przez cały czas tylko normalni gracze którzy mają pilnować serwa. Porządną ekipe powiadasz nikt nie bd siedział non stop i pilnował bo to ma iść także dla nas przyjemność z tego a nie tylko wasze narzekanie że wam jest źle, niczego nie robimy i jesteśmy źli bo kogoś nie zbanowaliśmy. Pomyśl jest sytuacja ze np ktoś nie uzywa non stop wh tylko przez np sekunde aby zobaczyć gdzie gracz z przeciwnej drużyny jest, adminowi jest trudno wyłapać a to nieraz pomaga bo automatycznie zbanuje a na forum mozna tylko dodać ze ten i ten gracz takie ip używał wh rozpisać demko i ban na  99% dostanie bo to jest jak pewniak, wiec moim zdaniem przydaje sie to.

 

 

Buu co do vipa - można było by mu dodać 2 skok dobry pomysł i do rozbrajania paki np jeżeli ma zniknąć kupowanie tego, aby ten vip dawał coś oprócz expa i monet.

 

 

Dobra zostają , ale często zdarza się tak , że pełny serwer a wybierają takie fy.. i bywa też tak , że serwer killa połowę graczy z powodu braku miejsca na mapie..

 

Moje propozycje map to : 

 

de_westwood_big

de_tuscan

de_cpl_strike

de_hell

de_irak

de_piranesi

de_ (jakiegoś ratsa ) 

cod_stalingard (czy jakoś tak) ;p

 

-dodać exp za pake 

-ogarnąć exp tzn , jak mam 1 lvl i zabije 300 to , żeby ty 10-15 lvl wpadło . :D

-galileo , żeby nie grać tych samych map i jest taka opcja , że nie gramy 4 ostatnio granych map xd 

Nowe mapki nie wiem czemu ale zbytnio nie są grane a zwłaszcza takie których  nikt nie zna i gracze zawsze chca vote o zmiane na takich mapkach

 

Exp za  pake bodajże jest dodany

To odpada wtedy 300 lvl wbijało by sie 3 dni max. A exp za gracza z dużym lvl i tak jest wyższy niż za takiego który ma 20 lvl

Zbędne jest to, nie przydaje sie to na kodach bardziej pasuje na FFA, 4fun taki plugin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmiesz zbytnio tego co siwy mówił i po co on jest chyba. Admini to nie są pracownicy którzy mają siedzieć na spect przez cały czas tylko normalni gracze którzy mają pilnować serwa. Porządną ekipe powiadasz nikt nie bd siedział non stop i pilnował bo to ma iść także dla nas przyjemność z tego a nie tylko wasze narzekanie że wam jest źle, niczego nie robimy i jesteśmy źli bo kogoś nie zbanowaliśmy. Pomyśl jest sytuacja ze np ktoś nie uzywa non stop wh tylko przez np sekunde aby zobaczyć gdzie gracz z przeciwnej drużyny jest, adminowi jest trudno wyłapać a to nieraz pomaga bo automatycznie zbanuje a na forum mozna tylko dodać ze ten i ten gracz takie ip używał wh rozpisać demko i ban na  99% dostanie bo to jest jak pewniak, wiec moim zdaniem przydaje sie to.

 

 

No dobra , po części masz rację.. i przystańmy przy tym..

 

 

Nowe mapki nie wiem czemu ale zbytnio nie są grane a zwłaszcza takie których  nikt nie zna i gracze zawsze chca vote o zmiane na takich mapkach

 

Exp za  pake bodajże jest dodany

To odpada wtedy 300 lvl wbijało by sie 3 dni max. A exp za gracza z dużym lvl i tak jest wyższy niż za takiego który ma 20 lvl

Zbędne jest to, nie przydaje sie to na kodach bardziej pasuje na FFA, 4fun taki plugin.

 

 

Te (nowe mapki) powinien każdy gracz znać bo nie są , że tak powiem jakieś nowoczesne..:D 

To co gracze wybiorą to mają grać ( moim zdaniem "widziały gały co brały) 

Galileo jak najbardziej na Cod'y :) bo póki co gramy max 5 mapek dziennie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli po resecie usuwam Headshotera i poprawiam :

Człowiek rozbłysk, kucacz(blokuje mu AWP), lekarz, rusher, saper, skoczek, truciciel, złodziej, wsparcie

Pyro i admirał dodajemy do zwykłych klas.

 

Pomyślę jeszcze nad premkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dalej nie widzę sensu poprawiam klas premium takich jak Cichy zabójca i kapitan.

Poprawiłem tylko zabójce, bo mu się ta poprawka przyda, a dokładniej zwiększyłem szanse na respawn i zmieniłem broń na famasa.

 

Reset? Podejrzewam, że zrobię go jutro po godzinie 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może mnie się tak zdaje twój serwer tylko, może dlatego ze zawsze tak było i takie przyzwyczajenie zostało ;) Miło ze będzie jutro reset. Miłych walentynek ;**

Edytowane przez -_-
Niko, nie cwaniakuj :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To tak, klasy premium i klasy zwykłe poprawione.

Chcielibyście bym dodał coś w stylu rang z 4fun? Polegałoby to na tym, że każdy z was miałby w HUD informację o swojej randze, która jest ustalana według liczby zabójstw, czyli im więcej zabójstw, tym wyższa ranga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna było by to dodać - mogła by każda ranga jakieś punkt do statystyk dodawać lub coś.

Ogarniecie adminów 50 % nawet nie gra juz

Usuniecie mapki rats2

Nowe rsy jeże,i ma być reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności