Skocz do zawartości

Skarga na OutlaV ;)


deskopT

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: de.skopT [aim ON]2.Nick admina/gracza który zawinił: OutlaV3.Admin/Gracz : Admin4.Data i godzina: 20:355.Dowody (demko/screeny/świadkowie): demko:http://speedy.sh/Gw7dU/outlav.dem6.Opis sytuacji: Gracz latał na perfidnym wh od jakiegos czasu udało mi się to zauważyć po pewnym czasie siedzenia na spec.Niektórzy są tego świadkami że latał na wh :)Myślę że Admin powinien zostać mu odebrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outlav kurwa tyle razy cie upominałem i w końcu koniec nie ma że nie masz tylko tak!NIE MASZ STEAMA więc nie powinieneś mieć admina po 1 po 2 jestes zwykłym beszczelnym gówniarzem który kłamie na każdym kroku i uważa że cheatujac jest fajny po 3 gdzie ostatni ss 1 ss został skopiowany od 2 bo co na 1 ssie wylaczyles? A teraz wrzuc prawdziwe ssy pogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OutlaV,

1. Jakim prawem masz adma

2. Jak chcesz być fajny nie szpanuj kur*a mać cheatami tylko skillem.

3. Nie ciągnij tego

4. Nie popiszesz się statami bo teraz każdy wie jak grasz.

5. Oby w tych haxach trojan był.

 

DZIĘKUJE DO WIDZENIA

 

Ładnie na łebki celujesz ciągle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na NS te 4lata jak dla mnie on ma wh. Stałem sobie i czekałem na niego a ten jakby już wiedział odrazu że tam stoje wyszedł i hed. Sora ale dla mnie wh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outlav Piszesz ze grasz w cs 4 lata? Fajnie wiedziec ja okolo 6-7 i potrafiles mnie zaskoczyc czesto swoim refleksem , w co nie wierzylem bo ledwo po mapie biegac sie nauczyles. Ja mam twoje 3-4 demka jak na wh smigasz wiec jak bedzie trzeba to i je tutaj dam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja . Na steamie gram ok. rok a w csa 4 lata , a czasami on mnie zabija = NS ! .Wróce ze sql ok. 14 i zobacze demko , siedze w tym 2 lata (rozpatrywanie demek) więc myślę że się przydam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm oglądałem te demko wiele razy nawet dałem do znajomego do supporta steam i sprawdzali. i jest werdykt że nic nie ma. wiec temat nie słuszny i zamykam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności