Skocz do zawartości

Asysty przy zabiciu - Dobry pomysł?


soot

Asysty  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dodajemy plugin z asystami na Bf2?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Chciałbym rozważyć pomysł dodania pluginu asyst przy zabiciu. Większość z was wie o co biega ale wytłumaczę dla mniejszości. Kiedy gracz zostanie zabity, ten plugin sprawdza, czy inny gracz z tego samego teamu, nie wyrządził szkód, tak aby mógł być współsprawcą zabicia i ten gracz otrzyma również frag. 

 

Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat: (Tak/Nie + uzasadnienie)

Edytowane przez soot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie.

Dlaczego?

Otóż z kilku powodów.

- często się buguje ( np. gram na nicku rewoX, obijam gracza ale zabija go ktoś o nicku np. rewoxBiceps. przy zabiciu rewoxBiceps ma na chwilkę nick rewoxBiceps + rewoX by uwzględniło asystę. Niestety dość często dzieje się tak, że nick po prostu nie wraca do starego. Wtedy od nowej rundy się wbija odznaki na nowy nick )

- według mnie to tylko przeszkadza w grze ... na dobrą sprawę, po co to?

- zapewne fragi z asyst nie będą liczyć się do ranku - czyli nic to nie wniesie

 

Moim zdaniem to tylko niepotrzebne zaśmiecanie serwera :)

 

@leilo chyba nie zrozumiałeś. Nie ważne jaki kto ma nick. Ja podałem tylko PRZYKŁADY. Podobne nicki nie mają znaczenia. Wszystkie nicki mogą się zbugowac. Może być np. tak, że ja kogoś obije a Ty zabijesz i będzie Leilo <(^.^)> + rewoxBiceps i Twój nick nie wróci do poprzedniej formy. To się czasem buguje przy KAŻDYM nicku.

 

@Bufecik kolejny mądry ... Nawet nie potrafisz dobrze uargumentować swojej wypowiedzi.

 

Powiedzcie mi co Wam to da jak i tak nie liczy się do ranku? :frustgrey:

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewox, ale nikt praktycznie nie gra o podobnych nickach.

 

Ja jestem tak, nie polecam siedzieć na ts'ie i słyszeć krzyków "Znowu mi dobiłeś !"

 

 

@Rewox grałem na takim serwerze z asystami i jakoś się nie bugowało, a grałem tam bardzo długo. Więc nie widzę problemu żeby zrobić próbę z tym pluginem.

 

Ps. Grałem też na serwerze na, którym się bugowało, więc wiem o co Ci chodzi.

 

Można zrobić np 3dni próby czy tam tydzień dla sprawdzenia.

Edytowane przez leilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam wgrywac tego pluginu. To tylko psuje rozgrywkę po za tym nie widzę tego pluginu jakoś na modzie BF2. Mogły by byc problemy z wbijaniem odznak, poza tym asysty do ranku nie wlicza, więc jestem na nie.

@ Bezimienny, grywam czasami na BF2, poza tym może się tu wypowiadac każdy, ja dałem swoją opinie inni też.

 

Ten plugin na BF2 nie pasuję !
 

Edytowane przez Fakel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie bo dla mnie to bez sensu. To jest bf2 i nie pasuja tu asysty a to ze inni sie podniecaja jak maja wiecej fragow to ich problem. Niech zostanie tak jak jest

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Dawno temu już wnioskowałem o wgranie tego pluginu. Daje on większą satysfakcję graczom. Mam nadzieję, że nie będzie on przeszkadzał w nabijaniu odznak. Dlatego optuję za trzydniowym okresem próbnym dla tego pluginu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na Nie.

Ten plugin bardzo często się buguje oraz przy dodaniu "asysty" danemu graczowi, często zmienia nick..

Nie.

 

Spróbować można na jakiś okres a później zrobić ankietę.. Ale czy warto?!

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja i się wypowiem. Grałem na kilku serwerach z owym pluginem i tak naprawdę tylko na jednym działał on całkowicie poprawnie , szansa że ten tutaj też tak będzie działać jest bardzo znikoma więc jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saphiree może jak ty byś go wygrywał to by była znikoma szansa ale ja mam go juz przetestowane i dziala poprawnie a co do wyliczania killi do ranku tez da sie zrobic.

 

 

PS: JA dałem tylko pomysł to od was zależy czy wejdzie w użytek. 

Edytowane przez soot
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się także z Headshootem, miało być uzasadnienie. Dziwi mnie też, że udzielają się tu osoby które nie grają na bf2. Plugin proponuje wgrać na tydzień i po tygodniu zrobić ankiete czy ma zostać i czy są jakieś problemy z nim, jestem też za wliczaniem asyst do ranku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezi w pełni popieram ten post jest to bardzo dobry pomysł ponieważ jak pisałeś wyżej co chwile mówią/piszą ze ukradłeś mi fraga a tez zjedziesz komuś 90 hp zostanie mu 10 i masz nic z tego :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Czyli, aby był ten plugin. :D Ja sam od nowa trenuje skilla to tylko widzę co pewien czas jak Duszek Buszek,Bezimienny,Leilo,Vernon idą za mną i dobijają xD, albo ja im i tak koło się toczy ;D Ale wracając do sprawy. Jestem na tak, kiedyś grałem na serverach z asystami no i nawet widziałem, że było mniej krzyku typu,, UKRADŁEŚ MI FRAGA !" ,, ZŁODZIEJ!" itd itd itp ;P Jestem za tym, aby dać plugin na próbę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem na nie.

Na bfie zupełnie nie przydatne. Na dodatek pluing dodatkowo obciąży serwer, który i tak już jest zawalonony rożnymi świątecznymi pluingami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności