Skocz do zawartości

Witam


Politechnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Panowie i panie chcialbym się z wami pożegnac ponieważ nie mam już tyle czasu na csa są ważniejsze rzeczy tylko olewalem je, ale teraz to zrozumialem i musze nadrobic ten czas. Myślę ,że fajnie nam razem było, może będe was odwiedzial ale bardziej jako USER, Paweł(-_-) dalej bedzie prowadził sieć i mam nadzięję ,że mu pomożecie :)

Serwer Call Of Duty 8 k będzie prowadzil moj najlepszy ziomuś (BOT) Krypton ;p

Pamiętajcie ,że ja nie odchodze tylko z sieci, tylko pomalu koncze z cs ...

Poznałem tutaj wielu spoko ludzi i dziękuje za mile spędzony czas :

Krypton

-_-

NiezłyLoL

Fantasia

Agusia :)

Snowy

Diglett

Aniol

I cala reszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byles osoba naprawde wazna , wielka szkoda ze odchodzisz ;( Zycze ci naprawde jak najlepszego zycia , zeby wszystko sie ukladalo jak najlepiej dla cb jak i twojej rodziny , ukochanej , dzieci , i wszystkich twojich najbliszych osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid? Ty? Nie wyobrażam sobie tej sieci bez Ciebie, to Ty mnie na nią przyprowadziłeś. Na szczęście mamy kontakt i mam nadzieję, że się zobaczymy jeszcze na treningach ;) Trzymaj się ziomek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj Dawidek , jaka szkoda ;( pamiętam stare dobre czasy nom ale tak się wszystko kończy, ja sam miałem przerwę z 5 miechów od cs'a ale wróciłem na cs'a jakże i tu ( Bez Cs'a nie da się żyć !! :D) . Powodzenia Staryy ^^.Nie martw się Pomogę Pawłowi i Kryptonowi jak zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mimo to że dokuczać sobie lubimy szkoda mi cb bo byłeś osobą pierdolniętą(w dobrym znaczeniu tego słowa) to żegnam będe robił co tylko mogę aby pomóc Kryptonowi i -_-...Wbij czasem do nas na ts'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , ale powodzenia w życiu , zdrowia i szczęścia oraz dużo dzieci (Ale pamiętaj , po 18 xD)

Zapewne jeszcze wrócisz do CSa jak i na cs-classic :)

Semi, zgadzam się z tym że był osobą Pierdolniętą :D (Oczywiście pozytywnie pierdolnięty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności