Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Takk  znajdowała by sie na forum Shadow :)

Znajdowały by się na niej osoby wybrane przez graczy tak jak pisałam wyżej :) najpopularniejszy, najaktywniejszy oraz inne - można będzie podawać propozycje czy cuś. Głosowanie? Po prostu stworzyć osobny temat i tam użytkownicy będą mogli podawać swoje propozycje, a później po zakończeniu podliczyło by się głosy. Obecność na takiej liście teoretycznie nie dałaby nic xD jedynie tak jak pisałam wyżej jakieś wyróżnienie :) Zostanie to stworzone dla nas, nie dla jakichś konkretnych korzyści:)

W takim razie możesz założyć temat :) Jest to Twój pomysł i myślę, że Ty go najlepiej rozwiniesz.

 

Dobra, a teraz sprawa modeli broni u VIPa, rozmawiałem z Shadowem i powiedział że będzie kombinować żeby zrobić coś takiego że jako vip wpisujesz /modele i wybierasz sobie czy chcesz zwykłe czy vipowskie, co Wy na to? Mi osobiście to mega pasuje bo już drażnią mnie te modele, ewentualnie jak nic się z tym nie da zrobić to chociaż proszę o zamianę ZŁOTEJ BERETTY na jakiegokolwiek glocka, bo to jest najbardziej frustrujące 

Niestety, dla VIP'a modele muszą zostać jedne.

Czekam zatem na propozycję nowego modelu: v_glock.mdl

 

Hej jestem Ania mam 12 lat i chodzę do szkoły katolickiej! Ps. Lubię rolki !  

 

Ey ale mapkę cs_italy moglibyście wgrać ! ;>

 

Mapy typu cs_ nie zostaną dodane na serwer. Wystarczy, że masz je na 4fun.

 

// 15.01.

 

Śnieg przestał padać (nie ma śniegu w kraju, to nie będzie też na serwerze :( ).

Mapa de_dust2_snow została zmieniona na standardową: de_dust2.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// 16.01.

 

Dzięki -_- na serwerze zawitała komenda zmieniająca modele na standardowe dla Vip'ów.

 

Po wpisaniu:

/modele

VIP ma możliwość zmiany modeli niestandardowych (knife, usp/glock/deagle, famas/m4/ak/awp) na standardowe wersje.

 

Zimy za oknami nie widać, zatem proponuję zmianę kosy oraz niektórych modeli na aktualniejsze. Myślę, że teraz z tą komendą nie będzie żadnych negatywnych głosów, gdyż zawsze można sobie te modele wyłączyć.

 

Oczywiście czekam na propozycje.

 

Jak będzie wiele ciekawych modeli, to stworzę ankietę :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

jak wspomniałem "zimy" już jako tako nie ma (na pewno nie za oknami w Polsce), dlatego może zmienimy nie tylko glock'a, ale również pozostałe bronie?

 

Knife, M4A1, ak(?), famas(?), awp(?), pistolety zostają w złotym stylu?

 

Co do propozycji glock'a. Jestem najbardziej przekonany do modelu Polaczka. Mniej więcej pasuje kolorystyką do usp oraz deagle.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Tobie się będą podobać właśnie te modele, ale zauważ, że większość osób nie cierpi zmienionych modeli do tego stopnia, że przypominają call of duty mod.

Zauważ, że aktualne modele różnią się jedynie maskowaniem.

Proponowane przez Ciebie zupełnie inną grafiką.

Czekam na komentarze, ale nie chcę tworzyć drugiego BF2, gdzie vip wygląda jak gość z matrixa czy Ezio Auditore Da Firenze z Assasin Creed. To nie 4fun czy cod :(

 

@down

Mówię to, co myślę i zauważyłem że nie wiesz co podajesz.

Nie rozumiesz, nie widzisz że te Twoje modele zmieniają kształt broni oraz rąk?

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ 25.01. Modele dla VIP'a zostały zmienione

 

 

@down

 

Berette od glocka rozróżnia, a nie wie czym jest nóż motylkowy..

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te modele są beznadziejne- oczywiście to moje skromne zdanie, proszę o wypowiedź resztę graczy

 

@ no sory, ale ten nożo-helikopter? co to w ogóle jest? XDDD

Edytowane przez marianekłowcaszparek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nożo coś to nóż motylkowy, którym można takie np rzeczy

xd a modele fajne mi się podobają polecam go obejrzeć do końca super filmik Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności