Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się tam nic nie myli :D.

Skiny postaci jak i broni baaardzo mi się podobają.

Teraz bym już nic nie zmieniał :D

 

Wiesz bronie są ok, nie narzekam ale tylko o tego vipa bd się pluć. :D

 

Shadow, zaproponowałabym ale po co jak ty doskonale się na tym znasz. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bronie są ok, nie narzekam ale tylko o tego vipa bd się pluć. :D

 

Shadow, zaproponowałabym ale po co jak ty doskonale się na tym znasz. :)

Wiesz co, Shadow się tak starał by skiny VIP'ów wyglądały fajnie i naprawdę mi się podobają a ty mu chcesz życie utrudniać. xDD :D :D

S}{adow jak znajdę coś ciekawego to ci wyślę na STEAM :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, Shadow się tak starał by skiny VIP'ów wyglądały fajnie i naprawdę mi się podobają a ty mu chcesz życie utrudniać. xDD :D :D

S}{adow jak znajdę coś ciekawego to ci wyślę na STEAM :D

Nie nie nie, wyślij tutaj by każdy mógł ocenić czy dany model będzie lepszy od aktualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Natalj jestem bardzo kontrowersyjna tylko wątpię żeby to przeszło jestem w sumie obojętny jak dla mnie może być każdy skin oprócz tego co był wcześniej bo się faktycznie myli z skinem CT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy skin, Ja uważam że jest ok. Są kobiety które grają facetami i jakoś to muszą znieść, że w grze mają jaja... A tak faceci będą zadowoleni ponieważ mają na co popatrzeć. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wam panowie chyba naprawdę brak bodźców, skoro musicie się przyglądać modelom w grze z 17-letnim silnikiem :D . No ale jedni lubią krągłości, a inni - kwadraty 8)

 

A tak na poważnie to moim zdaniem ten model jest wizualnie okropny XD

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mape de_forge. Zauważyłam, że kiedy zaczyna sie ta mapa w momencie zaczynają się wymiany zdań między graczami na temat tego jaka ona jest grzecznie teraz mówiąc do bani. Czy jest możliwość usunięcia jej albo może zamiana na jakąś inną? Czekam na wasze zdanie na ten temat.

A i fakt, serwer na mapie jest pełny ale to nie zmienia faktu że co 2 minuty słychać teksty typu "zmieńcie tą gów*iana mape" itp..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, kilka minut temu była grana ta mapa i ludzie już mówili ze mapa "beznadziejna" itd, można zmienić na inną lub zostawić jak było wcześniej ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo moze co nie ktorzi jej nie znaja, sam tez rzadka na niej gralem ale moim zdaniem jest latwiejsza dla tt niz np. train czy tuscan z wbiciem na bs ,nie wspominajac juz o ct .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdania zawsze pozostaną podzielone.

Dziś usłyszałem komentarz, by zmienić de_dust2 na de_dust... Nigdy się wszystkim nie dopasuje.

 

Jeśli faktycznie jest tak wiele negatywnych komentarzy i występują one już tak długo, to jestem skłonny do zmiany de_forge.

Od razu mówię:

Odpada mapa typu cs_ jak i odpada: de_dust

 

Chyba że, chcecie dodać jakąś mapę do cyklu by rozbudować FFA.. jestem otwarty na wszelkie propozycje.

 

Co do modeli vipa.. wiem, że pomysł jest ciekawy.. może być zabawnie ale czy rzeczywiście inni gracze na serwerze będą się śmiać? Według mnie ten model jest niepraktyczny i zmieniłby VIP'a.. aż za bardzo.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beka, bo jak proponowałem de_cpl_mill do MC to ktoś mówił "mapcycle jest już zamkniete i nie podlega zmianie", wystarczy że ktoś inny napisał to samo i już można zmieniać :D

 

Jak już ma być bekowo i oryginalnie to proponuję jako VIPa ct dać Batmana, a VIPa  terro Jokera :D

 

51745cdbc7da2.jpg

 

 

53097affdf77b.jpg

 

http://cs.gamebanana.com/skins/132312

http://cs.gamebanana.com/skins/125764

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beka, bo jak proponowałem de_cpl_mill do MC to ktoś mówił "mapcycle jest już zamkniete i nie podlega zmianie", wystarczy że ktoś inny napisał to samo i już można zmieniać :D

 

De_cpl_mill na pewno nie zostanie dodana, ponieważ jest ona zbyt podobna do Tuscana.

 

Zauważ, że troszkę czasu minęło od dodania forge.

Ludzie nigdy nie lubią zmian, szczególnie w społeczności cs'a.

Cykl : dd2/inferno/nuke/tuscan/mirage/train nigdy nie zostanie zmieniony, podobny post napisałem wcześniej i zdanie jak najbardziej podtrzymuję. Sądziłem, że po max 2tygodniach mapa zostanie zaakceptowana przez graczy i zostanie wdrożona do cyklu.. cóż, jak widzę po niektórych komentarzach, tak się nie stało.

 

Co do zaproponowanych modeli VIP'a.. czekam na dalsze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak polaczek ale ile osób będzie ją znało ? 1/4 ? Odpada w 100 procentach też zauważyłem że narzekają na forge ale ludzie na niej grają i serwer wtedy nie stoi pusty ja bym zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności