Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za:

- 12 rund jedna mapa,

- votemap,

- zeby wpisanie "mala mapa" dzialalo przy wpisaniu wiekszosci np. Jest 5 graczy i jak wpisze 4 mala mapa to juz wywoluje propozycje zmiany

 

Co wy na to?

Obecne ustawienia serwera

czas mapy 20 min 

mapa nie zmieni się dopóki nie będzie wygranej ostatniej rundy [ct lub tt] - ustawienia pluginu

 

Kierując się waszą logiką

Mogę zmienić ilośc wymaganych głosów do malej mapy i ogólnie

Dodać limit bs [jeżeli chcecie]

 

 

Edytujcie swoje posty jak checie cos dodać.

 

Edytowane przez Monki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 wygranych rund zostało wprowadzone z mojej inicjatywy i dalej ją podtrzymuję. To poprawia teamplay na serwerze i przez to gracze decydują ile ma trwać mapa.

+mapa niby 20min ale po wpisaniu timeleft nie ma limitu, trwa dokąd admin nie zmieni.

 

//Monki: Dodam w wolnej chwili

Edytowane przez Monki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Monki koniecznie trzeba zrobić drobne korekty na FFA:

1. Zablokować kupowanie tarczy, //Blocked

2. VIP:

- dodać widzenie obrażeń granatem i przez ściany (to musi być i takie pytania padają co jest w vipie, uważam że za coś się płaci ? na DD2 jest za darmo to),

- dodać kevlar +helm (To nie łaska, że vip ma to i to, a teraz Vip dostaje tylko kevlara),

3. Dodać do amxmodemenu możliwość zmienienia mapki również na małą, ponieważ komenda "mała mapa" nie spisuje się za rewelacyjnie i nie raz już traciłem ludzi wychodzili wkurzeni tym, że nie można było zmienić mapy na małą :/ (dodaj nawet pod osobnym numerem małe mapki byle można na nie zmienić w razie czego) //Dodane

4. Poprawić plugin "mała mapa", błędy jakie są to:

- wpisując komendę 1 raz bierzemy udział w zmianie, ale wpisując 2 raz kasujemy naszą akceptację, wpisując 3 raz znów bierzemy udział i wpisując kolejny raz kasujemy... i tak w koło... (nie może tak być bo ludzie z nerwów wpisują po parę razy i jak inni wpisują i już prawie jest odpowiednia ilość to dupa ktoś kasuje swój wynik...),

- trzeba ustawić, że jak są np. 2 osoby na serwerze to już jak jedna wpisze "mała mapa" to wywoła to głosowanie (tutaj jest problem ciągły że nie wywołuje się głosowanie patrz góra też),

5. Admin chat nie do końca jest czytelny w sumie to zlewa się trochę (tutaj trzeba pokombinować, albo odjąć trochę kolorów z reklam),

6. Potrzebuję możliwości reklamowania FFA na dd2 jak gram (tutaj rozmowa z karolem i załatwienie tego żeby admini nie banowali mnie za tą reklamę). Konkretnie czasem są sytuacje, że jest mało graczy i narzekają że nuda itd... i mówię to chodź na FFA zagrać w inne mapki albo z małe mapki i ciekawią się nie znają FFA ale boję się reklamować bez tak zwanego pozwolenia i zgody :)

 

@@Edit:

3. Zrobione, ale ja bym mimo wszystko dodał mapke dd2_longa jeszcze,

Niestety reszta nadal jest zle :(

Trzeba koniecznie zablokować te tarcze, dodać vipowi widocznosc dmg przez sciane i przez rzucenie granatu, mała mapa komenda nadal źle działa i trzeba ją jak najszybciej zmienic, bo jestem ostatnio czesto na serwie ale nie zawsze i żeby nie wychodzili ludzie a grali to trzeba komende mała mapa ogarnać na 100%.

-Wkurza też brak przenoszenia (przetasowania składów CT i TT, taki plugin jest potrzebny bo czasami to wkurza że składy są ciagle te same) to auto przenoszenie bym dodał jeśli można :)

 

//tarcze zablokowane oraz dodatkowo zablokowalem autokampy

Edytowane przez Monki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Zablokuje
  2. Bulleta dodam skoro nie umiecie obyć się bez niego.

    Kevlar i hełm poprawię w vipie.

  3. Dodam małe mapki do menu.
  4. Spróbuje go ogarnąć
  5. Poprawię na wyraźniejszy.
  6. To już do Karola pisz

Obecnie nie mam czasu , koło 16 spróbuję znaleźć trochę czasu to ogarnę to.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby mapa trwała 20 minut a nie "do 12 rund" bo trafią się dobrzy gracze w jednym teamie a w drugim słabsi i mapa trwa może ok. 7 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monki koniecznie trzeba zrobić drobne korekty na FFA:

1. Zablokować kupowanie tarczy, //Blocked

2. VIP:

- dodać widzenie obrażeń granatem i przez ściany (to musi być i takie pytania padają co jest w vipie, uważam że za coś się płaci ? na DD2 jest za darmo to),

- dodać kevlar +helm (To nie łaska, że vip ma to i to, a teraz Vip dostaje tylko kevlara),

3. Dodać do amxmodemenu możliwość zmienienia mapki również na małą, ponieważ komenda "mała mapa" nie spisuje się za rewelacyjnie i nie raz już traciłem ludzi wychodzili wkurzeni tym, że nie można było zmienić mapy na małą :/ (dodaj nawet pod osobnym numerem małe mapki byle można na nie zmienić w razie czego) //Dodane

4. Poprawić plugin "mała mapa", błędy jakie są to:

- wpisując komendę 1 raz bierzemy udział w zmianie, ale wpisując 2 raz kasujemy naszą akceptację, wpisując 3 raz znów bierzemy udział i wpisując kolejny raz kasujemy... i tak w koło... (nie może tak być bo ludzie z nerwów wpisują po parę razy i jak inni wpisują i już prawie jest odpowiednia ilość to dupa ktoś kasuje swój wynik...),

- trzeba ustawić, że jak są np. 2 osoby na serwerze to już jak jedna wpisze "mała mapa" to wywoła to głosowanie (tutaj jest problem ciągły że nie wywołuje się głosowanie patrz góra też),

5. Admin chat nie do końca jest czytelny w sumie to zlewa się trochę (tutaj trzeba pokombinować, albo odjąć trochę kolorów z reklam),

6. Potrzebuję możliwości reklamowania FFA na dd2 jak gram (tutaj rozmowa z karolem i załatwienie tego żeby admini nie banowali mnie za tą reklamę). Konkretnie czasem są sytuacje, że jest mało graczy i narzekają że nuda itd... i mówię to chodź na FFA zagrać w inne mapki albo z małe mapki i ciekawią się nie znają FFA ale boję się reklamować bez tak zwanego pozwolenia i zgody :)

 

@@Edit:

3. Zrobione, ale ja bym mimo wszystko dodał mapke dd2_longa jeszcze,

Niestety reszta nadal jest zle :(

Trzeba koniecznie zablokować te tarcze, dodać vipowi widocznosc dmg przez sciane i przez rzucenie granatu, mała mapa komenda nadal źle działa i trzeba ją jak najszybciej zmienic, bo jestem ostatnio czesto na serwie ale nie zawsze i żeby nie wychodzili ludzie a grali to trzeba komende mała mapa ogarnać na 100%.

-Wkurza też brak przenoszenia (przetasowania składów CT i TT, taki plugin jest potrzebny bo czasami to wkurza że składy są ciagle te same) to auto przenoszenie bym dodał jeśli można :)

 

//tarcze zablokowane oraz dodatkowo zablokowalem autokampy

Puk Puk :)

 

Karol nie wiem co jest ale Monki już nie ma opiekuna to może ty byś dokończył to co Monki zaczął i nie udało mu sie skończyć?

 

To auto wyrównywanie drużyn na dłuższą grę jest koniczne, bo widzę piszczenie ludzi jak grają i są momenty że gra 1 CT na 5 TT - to jest nie dopuszczalne :(

 

Trzeba serwer ruszyć i staram się to zrobić ale potrzebuje dopracować go w szczegółach, tak samo w VIPem trzeba dodać w vipie ten helm, bo nadal vip dostaje tylko kevlar sam i żeby było widać dmg przez sciane i granatem (skoro na dd2 ma to każdy za darmo to tutaj chociaż niech ma to vip).

 

Sporo ludzi przejezdnych pojawia się oczywiście dużo to odpały i staram się to eliminować ale samemu nie jest łatwo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Puk Puk :)

 

Karol nie wiem co jest ale Monki już nie ma opiekuna to może ty byś dokończył to co Monki zaczął i nie udało mu sie skończyć?

 

To auto wyrównywanie drużyn na dłuższą grę jest koniczne, bo widzę piszczenie ludzi jak grają i są momenty że gra 1 CT na 5 TT - to jest nie dopuszczalne :(

 

Trzeba serwer ruszyć i staram się to zrobić ale potrzebuje dopracować go w szczegółach, tak samo w VIPem trzeba dodać w vipie ten helm, bo nadal vip dostaje tylko kevlar sam i żeby było widać dmg przez sciane i granatem (skoro na dd2 ma to każdy za darmo to tutaj chociaż niech ma to vip).

 

Sporo ludzi przejezdnych pojawia się oczywiście dużo to odpały i staram się to eliminować ale samemu nie jest łatwo :/

Tylko że ta sprawa z małą mapą, to chyba dobra opcja, bo było tak, ze czasami ktoś zmieniał zdanie i nie chciał jednak zmieniać, więc tak cofał to

 

No to jest PTB< pytąłem czy działa poprawnie

 

VIP nie rozrusza serwera, więc najpierw wolałbym się skupić na naprawieniu błędów, aniżeli poprawianiu vip'a

 

Ten admin czat do sprawdzenia

 

Nie dodam przekierowanie z serwera, czemu?

Serwery posiadają reklamę na boost, zabronione jest tworzenie przekierowań (usunięcie reklamy), a dodatkowo nie chce reklamować innego serwera, jezęli drugi nie jest w pełni full, a dla mnie DD2 nie jest w pelni full. Oba serwery posiadają te samą reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuje wgrać jakieś rsy tutaj moja propozycja ;d

http://www95.zippyshare.com/v/qISVy1R4/file.html

 

Oraz proponuje dodać komendę amx_ip gdyż UB-Team nie zbanuje odpała bez IP

Edytowane przez QubaS
Ok rozważymy twoją propozycję :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyguś:

1. RS'y jak masz gotowe paczki to wstaw ale proszę Cię w tym dziale: http://forum.cs-classic.pl/topic/28876-aimawp-propozycje-roundsound/page-5

2. amx_ip nie działa dla wszystkich i UBteam wraz z -_- mają dostęp jako jedyni do ipeków w celu bezpieczeństwa innych graczy przed DDoS

 

:)

Edytowane przez QubaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności