Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana moda nie wchodzi w grę, bo to nic nie zmieni.

Serwer nie ma hasła, widocznie coś ty masz źle 

http://scr.hu/0qvep/p6lif - fragment server.cfg, że nie ma hasła

http://scr.hu/0qvep/w1x0s - lista serwerów na steam.

 

Obecnie serwer nie jest grany ponieważ występują błędy przy zmianie mapy i serwer łapie crash..

 

Wyprzedzę Twoje pytanie, nie, nie modyfikowałem na szybko pliku i nie ściągałem hasła.

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer stoi pusty, więc chyba zmiana moda będzie konieczna, @-_- będzie musiał zdecydować, bo kolejny serwer upadnie.

Bosze...się już tego czytać nie chce, troszkę wyżej można zobaczyć jak Destroyer pisze o tym ze żadnych zmian moda nie bedzie...

A serwer stoi pusty bo za każdym razem kiedy jest zmiana mapy serwer się crashuje.

 

Na początku kiedy była zmiana z FFa na AIM/AWP serwer sięgał nawet 10-15 ludzi.

Edytowane przez DuNg3()N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromna prośba do was, zanim coś zaproponujecie użyjcie głowy do tego, czasami jak czytam propozycje to nie wiem czy mam się załamać czy smiać..

 

Ostatni raz tłumaczę, bo widzę ,że niektórzy nie wiedzą co to czytanie ze zrozumieniem.

 

Nie będzie żadnej zmiany moda, serwer naprawiam na swój sposób i w miarę możliwości oraz czasu, naprawię problem ,który występuje to będzie można grać..

Każde kolejne bez sensu posty będą zgłaszane. Skoro twierdzisz ,że lepiej byś się sprawdził jako opiekun to nie ma problemu, mogę załatwić z Karolem abyś objął głównego opiekuna,zobaczymy jak serwer będzie wyglądał.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja tak z innej beczki. Czy serwer działa w ogóle ? Bo ja nie mogę się od paru dni połączyć na niego (czy to tylko ja mam czy ogólnie serwer jest OFF?)

Z góry dzięki za odp. i proszę bez hejtów bo mnie nie było ostatnio (urlop) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pojedynek na noże to nadaje się na 4fun. Dla mnie to opcja dla ludzi, którzy nie potrafią odnaleźć się w clutchu.

 

Dodałbym informację o cyklu map.

 

//S3ReK na czacie pojawia się jaki jest cykl mapy.

Edytowane przez S3ReK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pojedynek na noże to nadaje się na 4fun. Dla mnie to opcja dla ludzi, którzy nie potrafią odnaleźć się w clutchu.

 

Dodałbym informację o cyklu map.

 

//S3ReK na czacie pojawia się jaki jest cykl mapy.

jest informacja o cyklu na say po jakimś czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać vipom menu wybierania broni lub +10 HP za HS gdyż w porównaniu do odd2 vip jest skromniejszy :v

Edytowane przez Zyguś
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na razie działa wszystko poza "mala mapa" wpisując i wybierając jakąś mała mapkę pisze, że zmienia na nią, a tak się nie dzieje (może nie są małe paki wgrane?).

 

Jak wyświetla informacje o Opiekunie i zastępcy to jest błąd bo nie widać nicków (nazw) tylko komendę skryptu np. Opiekun serwera: [nick] i zastępca: {nick}

 

Na razie nic więcej nie zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mała mapa poprawiona, co do nicków, to tutaj już sobie opiekuni poprawią te wiadomość.

 

GT zresetowane

VIP najwyżej się poprawi, ale najpierw niech się gracze znajdą ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol problem  z Vipami i adminem na innych mapach duzych:/

 

Nie działa na nich VIPy i admina nie mamy :/ np na inferno tak było, a przed inferno było dd2 i było ok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2q363p0.jpg

nie wyskakuja nicki opiekunów

 

Pare propozycji:

Jak jest 1vs1 mozna dodac pojedynek na noze pocierajac o sciane. :)

Dodac spadochron dla zwyklego gracza i pokazywane obrazenia przez sciane i z HE. (niewiem czy vip tego nie ma ale byloby by fajnie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty poprawie w wolnej chwili. 
[Naprawione]

Pojedynek na kosy odpada.

VIP posiada spadochron, ale pomyśle nad dodaniem go, co do pokazywania obrażeń to specjalnie nie jest wgrane aby nie było zbyt duzej ilości informacji do gracza z serwera wysyłanych na raz - stabilniejsza rozgrywka.

 

Serwer jest trochę inaczej zrobiony niż był.

Edytowane przez Monki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote map powinno już działać

votemap dziala ale musi napisac 6graczy (co nie zawsze jest tyle na serwerze). A nawet jak jest 6graczy to i tak nie wszyscy napiszą.

 

Najlepiej jak bys zrobil ze do 12 wygranych rund tak jak to bylo kiedys. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za:

- 12 rund jedna mapa,

- votemap,

- zeby wpisanie "mala mapa" dzialalo przy wpisaniu wiekszosci np. Jest 5 graczy i jak wpisze 4 mala mapa to juz wywoluje propozycje zmiany

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności