Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

To z head 2 fragi jak dla mnie na prawde marne , przesadzone , co do astyst raczej nie ma co na to liczyc,bo nicki sie buguja czy cos w tym stylu no i duzo razy byly rozmowy na ten temat i nie wyszlo , jak dla mnie jedyna zmiana jaka bylaby dobra to dodac mapy kabul lub de_dust ;P (najlepiej to i to)

Edytowane przez slowdeath
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi asystami to jak napisali wcześniej, temat poruszany wiele razy, ale ludzie nie chcieli i nie ma.

Co do map, ja bym był za tym, żeby usunąć de_cbble, na mapie strasznie ciężko gra się jako TT, mało przejść na bsy (chyba 3/4) i w każdym przejściu raszuje/stoi CT przez co ciężko jest wbić na bsa, ogólnie jest to mapa pod CT. No i na cbble dużo ludzi wychodzi, dzisiaj jak grałem było około 10 osób, a na de_dust2 był cały serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych asyst jestem na NIE -----> nie można iść kilka stron do tyłu :P Shanell: temat asysy był wałkowany wiele razy, nie przeszło to więc uważam, że tym razem też to nie przejdzie. 

Head za 2 punkty też bezsensu.

Fajnie gdyby dodać jakiegoś dusta np. de_dust lub de_dust2002

 

 W ogole moze zamiast cyklu dodacie votemap. Byłaby fajna roznorodnosc 

Marta na 31 stronie kiedy to ja proponowałem, aby bylo wybieranie next mapy to ty napisałaś: cykl jest celowo zrobiony.. taka wizja serwera.. - no ale jak to się mówi kobieta zmienną jest :)

 

I jeszcze propozycja od mnie: żeby jak ktoś miał jakieś granaty i zginął to żeby one wylatywały i dało się je podnieść przez żyjącego gracza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dung kochaniutki dałam tam kropki, które oznaczają, że nie zbyt mi się to podoba, a wtedy chyba był wałkowany milionowy raz temat nowych map ;p ;p Wiele razy pisałam tutaj bądź na pw do kogoś, że fajny byłby votemap :P

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, Wy tutaj nabijacie posty co chcecie za mapy, weszło te całe de_cabble czy jak to się pisze, a prawda jest taka, że większość ludzi na tej mapie wychodzi (nie za każdym razem). Można by było wcisnąć coś z hostami, może troche TP (Team Play dla zielonych) by to nauczyło ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprobowac wprowadzic na jakis czas votemap. Bedzie roznorodnosc map od dusta2 po vertigo. gracze sami beda wybierac droga tfu "demokracji" w jaka mape chca grac. Jezeli sie nie przyjmie powrot do cyklu. Najlepiej starego z de_forge..


Mapy z hostami tez git. Italy, office, militia, assault itp..

I fakt nie patrzcie tylko na to, ze nie dodacie jakieś mapy, bo ludzie nie ogarnął gry.. Niech tez trochę swoje umiejętności podwyższają, bo zaczyna się robić monotonnie..

Edytowane przez doktor hajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Słuchajcie, Wy tutaj nabijacie posty co chcecie za mapy
 

Nikt tu postów nie nabija, dział propozycje, każdy ma prawo coś zaproponować ;)

de_cbble jest mapą mało lubiana przez graczy, jak to napisał @up.

 

Dodajmy te 11 map i moim zdaniem sprawa map była by z głowy ;)

 

1.de_dust2

2.de_mirage

3.de_train

4.de_inferno

5.de_nuke

6.de_office - mapa z hostami

7.de_westwood

8.de_tuscan

9.de_forge

10.de_dust

11.de_vertigo

 

A małe mapy niech zostaną 

Taka jest moja propozycja :ninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od asyst. Asyst nie będzie, ponieważ się one nie sprawdziły, więc tym razem też one nie zostaną wprowadzone. Na ten temat tyle ode mnie.

Co do mapy de_cbble - Było bardzo dużo osób, które chciały tą mapę, nawet byłam zdziwiona - mapa została dodana, a teraz dziwnym trafem większość osób jej nie chce, więc do tej pory nie mogę tego zrozumieć. Mogłabym stworzyć temat z usunieciem mapy de_cbble i zamienić go nowym, ale wstrzymam się z wyborem do końca miesiąca, ponieważ muszę przedyskutować to z Karolem. Jeżeli faktycznie miałaby nastąpić zmiana, to do końca miesiąca czekam na POWAŻNE propozycje.

 

Temat vote, był on faktycznie poruszany, jeżeli chodzi o to, jestem sceptycznie nastawiona - musicie do tego podać dobre argumenty, bo znając życie to mapy będą grane jakie są podobne w cyklu. 

Edytowane przez Shanell
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak slow dobrze mówi są crashe pod koniec mapki przy zmianach, a ja miewam od paru dni zwiechy podczas gry.

 

Do tego jak rozmawiamy o błędach to zastanawia mnie czasami na małych mapach że przeciwnik jest czerwony czy niebieski i nie można go zabić, a on mnie może (podkreślam że on jest w grze, a nie dopiero co do niej wchodzi).

 

Kolejna sprawa to, że bezsensu jest jak admin daje kicka czy bana i pisze na zielono " Wywalony przez admina" czasami jest tak, że obserwujemy odpalonego ale są też AFK i wywalamy AFK bo gracze proszą o to, obserwując odpalonego i on wylacza czity lub ucieka bo widzi że admin czuwa.

Szkoda że ten napis informuje o naszej obecności, kiedyś gracze myśleli, że plugin automatycznie wywala za AFK (bo taki plugin był i czyścił AFKowiczów).

 

Chodzi o to żeby nasza obecność była bardziej ukrywana dla lepszej skuteczności :)

Co wy na to żeby wywalić z tego pluginu napis "Wyrzucony przez admina" czy też "Zbanowany przez admina"?

 

Przenoszę tutaj temat związany treścią przy kicku i banie "Wyrzucony przez admina..."

Propozycja żeby to zmienić i trochę bardziej kamuflować naszą obecność na serwerze, bo i tak stali gracze wiedzą jacy są admini i wiedzą czy w danym momencie ktoś jest.

Chodzi o odpalonych graczy żeby nie wiedzieli i żeby można ich skutecznie łapać nawet przy sytuacjach jak wywala się AFK.

Warto też sprawdzić na małych mapach ten "czas nietykalności" gracza, że ja strzelam do niego on nie odnośni obrażeń, a on strzela w tym samym momencie do mnie i ja odnoszę obrażenia.

 

to tyle co zauważyłem co warto zmienić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wpisywaniu timeleft odlicza prawidłowo, ale nie pokazuje polskich znaków przy "końca" :D

Zmienić na "konca" czy coś takiego :(

 

@Shanell

Od zawsze przecież tak było :D

Usuńcie de_cbble i będzie wszystkim pasować.

 

@Qubass

Pewnie shield trwa za długo. Standardowo jest 5s, kiedyś był ustawiony przeze mnie na 2s.

Nie bardzo rozumiem co to za różnica czy wywalony przez admina (nick nie jest podany) czy przez plugin. Jak ktoś się chce odpalić, to nie zrobi tego przy adminie, a jeśli to szybko zostanie wyłapany.

Otrzymujesz obrażenia, bo pewnie niedawno wszedł na serwer i przez te 5s jest nietykalny.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz o mapkach ktos wspomnial to pisalem Shanell co ja o tym mysle i mam nadzieje , ze pomoze nam w tym min. chcialbym , zeby de_cbble byla zamieniona na mapke de_dust a westwood zamieniona na de_eldorado (na serwerze gram bardzo duzo i jak zmieniaja sie mapki na te dwie wyżej wymienione , gracze pisza "zmien to " "zrob vote na inna " i zazwyczaj jak przed tymi mapkami nie moge sie dostac na serwer z powodu braku slotow , po zmianie na nie jest max po 5 osob , to boli :) ew. dorzucilbym jeszcze mapke de_dust2002 , tak malo , a bardzo by cieszyszlo :) przezylem nie jedna sieciowke i wiem , ze takie zmiany bardzo dobrze wplywaja na serwer ;P Bardzo bym chcial , zeby to sie udalo , chociaz czesc z tego co napisalem :)  Wybaczcie jak sie powtarzam , ale chcialbym zeby w koncu moje slowa ktos wzial pod uwage :) POOOZDROOO!!! <3 ( dodam ze ja bym tylko chacial zeby to wyszlo :P nie jestem nikim wielkim zebyscie musieli to zrobic , moja propozycja , chociaz na probe to zrobcie :P )

 

I jak ktos bedzie rzucal granaty przez mur miedzy bs'ami na eldorado poprostu bany po 5 minut , my , admini jestesmy po to , zeby do takich sytuacji nie dopuszczac , na wielu mapkach sa bugi  i graczy idzie nauczyc co mozna a czego nie :) bedzie dobrze :)

 

PODSUMOWUJAC:

 

de_cbble zmiana na de_dust

 

de_westwood zmiana na de_eldorado 

 

ew. dodanie tez de_dust2002 lub office - bardzo fajna mapa , jakas odmiana na serwerze :)

 

O aztecu nie wspominalem bo slyszalem ze byla i nie wyszlo , ale jest to bardzo fajna mapa :) dust i eldoradu musi byc ! :P

Edytowane przez slowdeath
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zmiana de_cbble na inna mapke to jako priorytet bo dużo ludzi jest na NIE co do tej mapy

2. Wgranie Azteca (było to postanowione, a nadal nie ma mapy do wyboru w amxmodmenu)

3. Wgranie więcej mały mapek na serwer bo jest tylko z 5, które totalnie się już nudzą (było postanowione i nie pojawiły się w amxmodmenu)

4. Dodanie kamizelki i hełmu na małych mapach dla VIPa, bo wkurzające jest to że ktoś płaci za VIPa i na małej mapie nie ma tej kamizelki.

5. Westwooda bym nie wywalał ale jeśli już to zamienimy go na inna mapkę najlepiej też jakąś z jajcem :)

6. Pisać do pukawki reklamacje w związku z lagami co jakiś czas i crashami serwera niech w zamian dadzą 2 sloty gratis przez jakiś czas lub coś w zamian za niedogodności które wynikają na pewno z ich strony (a jednak na przestrzeni ostatnich tygodni sporo się psuło)

7. Proponuje dodać również plugin, który by wywalał graczy którzy są AFK w grze powyżej 1 minuty lub niech taki plugin ich zabija czy coś bo czasami nikt nie powie że jest ktoś AFK, a ja grając nie widzę tego okazuje się dopiero po np 2 rundach

8. Nie wiem czy to możliwe ale przydałby się też plugin wywalający graczy na spec powyżej 2 minut (czasami brakuje slotów, a nie ma chwilowo żadnego admina i na spec siedzi 3 osoby) jeśli to w ogóle możliwe to taki plugin też był by przydatny

 

To tak zbiorowo propozycje bo po długim czasie i namysłach uważam, że przydatne zmiany i wprowadzenia.

Dużo ludzi pewnie się z tym zgodzi, a ci leniwi powiedzą że po co to robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegów z góry, niech forge wróci ! cbble zamienić na azteca i będziemy widzieć czy przejdzie czy nie ;) Co do małych mapek to widzę że dalej nic nie rusza, a szkoda bo jestem dzień w dzień praktycznie w porannych godzinach i wiem jak ciężko ruszyć serwer żeby grało przynajmniej 8 osób. Każdy chce jakąś nową mapke a nie "non stop to samo" po czym ludzie wychodzą. Ponawiam swoją prośbę o rozpatrzenie mojej propozycji po raz kolejny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem za dodaniem de_cache :) Bardzo fajna mapka dwu bsowa. Lepsza niż cbbl.

Do pobrania jako css_cache.

Jak chcesz css_cache to idź na serwer csgomod.

 

Btw. dzisiaj na FFA zostałem zabity 8 razy od razu na początku rundy. Nie tylko mnie zabijało ale również kilku innych graczy w tym Psychodelle. Admini radzili mi to zgłosić na forum tak więc piszę. Dana sytuacja działa się na mapie de_mirage między 19:50 a 20:10.

 

#edit

Sorki, pomyliły mi się działy :)

Edytowane przez Barciak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Błędy ze spawn'ami naprawiony.

 

Dzisiaj nastąpi zmiana wersji dproto, bo ta która jest aktualnie na serwerze prowadzi do crashy serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności