Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co wy na to żeby zrobić konkurs nie tylko na top1 serwera ale np. na top3... Dlaczego? A no dlatego, że zawsze w każdym miesiącu wejdzie jakiś no-live co umie grać typu: kacperovsky czy pontomeister<----1-2 miesiące temu). Nabiją sobie dużo fragów i potem nie ma szans ich dogonić.

 

Jak by to wyglądało:

np.:

Top 1 -- vip na 30 dni

Top 2 -- vip na 15 dni

Top 3 -- vip na   7 dni

 

Na pewno zwiększyło by to rywalizację na serwerze i mam nadzieję, że się uda :)

 

Pozdrawiam DuNg. 

Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tie misiek czemu jeczysz o ranking? To gra 4fun tak mi sie wydaje i prosze abys mnie nie obrazal, okreslenie no live mnie obraza i nie zycze sobie tego bo mi smutno. :( Zacznij grac na troszku wyzszym poziomie, a na pewno bedziesz miszczem haha. Na kazdej mapie dobijaj 50+ fragow jak ja, a bedziesz top1! Ale mimo wszystko co do tej propozycji jestem na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzgodniliśmy razem z polaczkiem, że przystaniemy na waszą propozycję odnośnie Vipa za 3 pierwsze miejsca w ranku, ale dopiero to rusza od grudnia, bo z racji tego, że mamy już połowę listopada. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ! a ja co dostane na moje ultra mega fajne combo urodzinowo-imieninowe ? :D:D:D:D hihihi w razie w mogę tez zadziałać w kierunku sponsorowania nagród, pozdrawiam misiaczki :**** 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie najlepiej rozłożyć te konkursy na różne okazje (andrzejki, mikołajki, święta, sylwestra)

 

Tak żeby było pare szans na zdobycie vipa czy innyhc nagród, a pokazać że nasz serwer ma sporo konkursów itd,,, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym poznać waszą opinię dot. zmiany modeli i tekstur na okres zimy. Do dyspozycji mamy dodanie czapek mikołaja dla graczy, padający śnieg na mapach, ogłos chodzenia po śniegu i zmieniona paka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje dotyczacą przenikania przez siebie. To jest bardzo fajna rzecz kiedy startuje sie z respa i ciezko sie przebic, lecz uniemozliwia w dalszej fazie podsadzania, na skrzynki itp. Stąd moja propozycja brzmi aby ten plugin trwał przez pierwsze 15-20 sekund każdej rundy.

Dodatkowo ten plugin wywołuje błąd w postaci widzenia przez smoki jesli jakis gracz stanie w tym samym miejscu co kolega to ten który jest z tylu widzi przez smoke'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił się inny bug związany z przenikaniem :(

 

Doktorek podkładała pake, a ja stałem jak by zaraz przy niej (w niej...) i utknąłem w choince czy bałwanie nie mogłem wyjść byłem zablokowany (jakiś Bug)

 

To mógło być związane z przenikaniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony prosiłbym aby usunąć mapę snow / zrobić coś aby dało się wyłączyć ten dźwięk biegania po śniegu, na prawdę jest to denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele widzę, że poruszany jest temat przenikania. Osobiście bez róźnicy mi czy można przenikać przez swoich team-mate czy nie, jednak w wypadku granatów to troszkę irytuje.. Skoro można przenikać ciałem to czemu nie granatem ;) pozdrawiam Przyjaciele <3 szczególnie Martę xD #heheszky

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Nic z tym nie zrobimy, chyba, że umiesz edytować pluginy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności