Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma mowy o dodawaniu jakiejkolwiek innej mapy. Okres kombinowania i eksperymentowania minął + posiadamy doświadczenie z tamtego okresu (zobaczcie temat MAPCYCLE ile map już było na serwerze).

Nie będę po raz kolejny pisał, że italy to mapa typu cs_, kabul 1bs, dust = aztec.

 

Zostaje / usuwamy

 

Proszę o dalsze komentarze (przeciwników/zwolenników) by wiedzieć, czy chcemy tworzyć ankietę w tej sprawie.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawić de_aztec bo przy dobrym rashu tt ugra?

Genialna myśl ! To w takim razie zróbcie z FFA Team Play i w tedy może to się uda :D

Jak dla mnie uzasadnienie pozostawienia tej mapy argumentem, że przy dobrym rashu tt ma możliwość ugrania jest bez sensu. Pomyślcie.. Tutaj każdy gra "swoje" a nie ma myśli przewodniej żeby grać zespołem - fakt, zdarzy się raz na jakiś czas team, który się zgra ale to nie jest notoryczne! (przeważnie znajdzie się jakiś bot, który pobiegnie z paką gdzie indziej)

Jeśli faktycznie chcecie żeby mapa została, podajcie SENSOWNE ARGUMENTY.

 

Moje zdanie:

de_aztec do usunięcia, dlaczego? 

Po pierwsze liczba graczy na niej maleje ( postaram się dodać później ss'y w różnych godzinach z liczbą osób na tej mapie w razie gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości ),

po drugie TT ma małe szanse na przedostanie się na bs, jedynie przy dobrym zgraniu

po trzecie nawet przy dobrym zgraniu TT nie zawsze uda się dotrzeć na bs, jeśli CT ma mocny skład.

 

Dodanie tej mapy wywołało wiele "skandali". Od kiedy mapa znajduje się w mapcycle są ciągłe kłótnie na jej temat. Moim i wyłącznie moim zdaniem mapa powinna zniknąć natychmiastowo i pozostawić cykl takim jakim jest, ewentualnie dodać jakąś inną ale nie koniecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny, skoro chcecie ją usunąć to zróbcie to od razu a nie tworzycie debatę, bo ta "sensowna" pogadanka ciągnie się od 15 stron (ewentualnie narzekacie na mapę de_forge). Ja rozumiem, że każdy ma się w tym wypowiedzieć, ale skoro większość graczy jest za usunięciem, no to łatwo to zrobić, PYK ! Cholera jasna, zastanawiam się po jaką cholerę głosowaliście na tą mapę żeby była. Ja do aztec'a nic nie mam, wisi mi czy on będzie .... czy go nie będzie... Jakby nie patrząc swoim "wyrażaniem własnego zdania" dobijacie mnie tym jeszcze bardziej. Każdy pisze to samo, że TT nie daje rady, że AWP, że woda, że most i co najważniejsze.... uwaga ! BRAMA ! Wkurzające to już jest. Mapa jest dobra, nawet na ten serwer tylko do cholery trzeba umieć na niej grać... a jak większość drużyn się nie może zgrać, bo albo nie chce albo nie potrafi... lub co gorsza grają jakieś boty to pozdro 600.... 

 

Jeśli już by nastąpiło do usunięcia to proszę, nie dodawajcie nowej mapy do nowego mapcycle, bo cholera mnie znowu strzeli jak będę czytać, że kolejna mapa wam nie pasuje.... Doceniam szczególnie pracę Shadow'a i Kitola, że chce im się zmieniać te wasze zachcianki, raz tą, raz w tamtą. 

 

 

PS. W poście nikogo nie obraziłam i nie używałam słów wulgarnych, tylko moje niestety oburzenie do niektórych spraw. Jeśli kogoś uraziłam to najmocniej z całego serduszka przepraszam. :)

Edytowane przez Shanell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze w sumie to można usunąć azteca (LECZ JESTEM NA NIE I BY ZOSTAWIĆ WSZYSTKO TAK JAK JEST), ale wymienić za inną mapę tylko nie mapę typu DD tylko dajmy na to de_cbble albo jakąś inną fajną mapkę by wszystko było okej.  :tongue2: Ale dzisiaj graliśmy i lajtowo TT wygrało z CT ;) @Shanell

 

Ps. Zostawić mi forga, bo to jedna z lepszych map nie moja wina, że niektórzy potrafią tylko grać DD2/INF/NUKE.  :sleep:

Edytowane przez eSejusiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe rs'y zostały wgrane.

Kolory reklam pochodzących od pluginu z rs'ami, zostały zmodyfikowane (nie posiadają już zielonej barwy, które myliły niektóre osoby z informacją u@).

Kolory reklam na say zostały zmienione zależnie od tematyki.

Czat vipa (u*) posiada kolor strony, w której się znajduje (TT, czerwony nick, czerwony tekst, CT, niebieski nick, niebieski tekst). - jeżeli chcecie zmiany, pisać! :D

 

Reset rank'u nastąpi po godzinie 0:00 (nocni gracze mogą już zacząć nabijanie w nocnym cyklu na małych mapach :P)

 

 

Chcecie zmiany modeli dla vipa na "wakacje"? (Czerwiec/Lipiec/Sierpień) ?

Czekam na propozycje :P

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe rs'y zostały wgrane.

Kolory reklam pochodzących od pluginu z rs'ami, zostały zmodyfikowane (nie posiadają już zielonej barwy, które myliły niektóre osoby z informacją u@).

Kolory reklam na say zostały zmienione zależnie od tematyki.

Czat vipa (u*) posiada kolor strony, w której się znajduje (TT, czerwony nick, czerwony tekst, CT, niebieski nick, niebieski tekst). - jeżeli chcecie zmiany, pisać! :D

 

Reset rank'u nastąpi po godzinie 0:00 (nocni gracze mogą już zacząć nabijanie w nocnym cyklu na małych mapach :P)

 

 

Chcecie zmiany modeli dla vipa na "wakacje"? (Czerwiec/Lipiec/Sierpień) ?

Czekam na propozycje :P

A np. wywalenie modeli vipa na standardowe zwykłe modele takie jak ma gracz? Czasami SERIO idzie się pomylić  :D

Edytowane przez eSejusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np. wywalenie modeli vipa na standardowe zwykłe modele takie jak ma gracz? Czasami SERIO idzie się pomylić  :D

Rozumiem, że mowa tutaj o modele postaci VIP'a.

Cóż.. jeżeli znajdziesz inne, które będą:

1) posiadać rozmiary identyczne do oryginalnych modelów (żaden mistrz Yoda, Neo z matrixa w płaszczu, czy roboty)

2) w jakikolwiek sposób się wyróżniać

3) pozostawać w stylu: niebieski - CT, ~ pomarańczowy/ciemny(nie za ciemny) - TT.

4) Przedstawiać postać normalną, nie z komiksu (my posiadamy typowe modele z jailbreak, które są.. jako tako)

możemy je zmienić za zgodą innych graczy.

Wielu z nich się już przyzwyczaiło do modeli, które.. są rok (albo ponad) na serwerze :x

 

Oczywiście, na wakacje możemy zmienić i takie modele postaci.. tylko na jakie? Ja już wiele razy przeglądałem modele w sieci.

Wiele graczy się również przyzwyczaiło i pierwsze tygodnie byłyby z pewnością ciężkie dla społeczności serwera.

Nie popieram zmian modeli gracza.

 

@Down

Nie ma takiej możliwości.

Nie będę tworzyć gotowych setów dla wszystkich modeli broni.

VIP wchodzi na serwer wpisuje /modele i wtedy mają mu się pokazać 4 gotowe sety? To daje ponad 40 modeli wgranych na serwer, które tak czy siak mogą zostać przez vipa wyłączone.

Nie będziemy obciążać serwera + tworzyć gotowych ponad dwóch setów. Takiego wyboru nie ma nawet na codmod'ach :P

Wprowadzajmy co jest w miarę potrzebne, urozmaici minimalnie rozgrywkę oraz wspomoże serwer poprzez zwiększenie atrakcyjności VIP'a.

Nie zaśmiecajmy "Naszego" FFA :x

 

Za kosę odpowiada oddzielny kod i kosę jako broń mamy cały czas - dodaliśmy wybór, bo zdania były podzielone, które modele mają być na serwerze (motylkowy miał podobną ilość głosów do pozostałych, choć był nadal na serwerze).

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow, wielkie dzięki za zmiany, teraz jest przejrzyściej !  :pije:

 

A co do modelu vipa niech zostaną, kwestia przyzwyczajenia,

a jeśli chodzi o modele broni dla vipa, to ode mnie wielkie TAK, można by wgrać z 2 lub 3 zestawy broni i żeby można było je wybierać tak jak noże. O ile nie jest to zbyt czasochłonne i możliwe do zrealizowania. :) Może zachęci to większą ilość osób do kupna vipa  8)

 

 

@Up

Dobrze mistrzu, to była tylko luźna sugestia, skoro nie ma takiej możliwości i potrzeby, to luz bluz :)

Zdrowie !  :pije:

Edytowane przez SaS'owy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

// Poprawki

Ustawienia BS limitera zostały zmienione. Aktualnie wymagana ilość graczy w CT by grać na dwóch bs'ach: 5. (wcześniej 4).

Mapa aim_m4a1 w nocnym cyklu została zmieniona na aim_crazyjump (u niektórych występowały błędy ze względu na inną wersję mapy pod tą samą nazwą). Tym samym aim_m4a1 została usunięta z listy amxmodmenu.

Reklamy na serwerze zostały ograniczone do minimum (wpis o mapach poprawiony).

Motd pod komendą /vip zmodyfikowany (już dobrych parę dni temu, ale warto o tym wspomnieć).

Nazwa serwera zmieniona (dla wyróżnienia).

Ciemne niebo w nocy na dużych mapach zostało usunięte (i tak było wyłączone na małych mapach gdzie tylko przeszkadzało w celowaniu).

Pojedynek na kosy na dużych mapach zostało zablokowane.

 

 

Hmm.. to chyba wszystko.

Serwer stoi stabilnie, o żadnych błędach nie słyszałem czy też ich sam nie zauważyłem.

Aktualnie nie przewidujemy żadnych zmian w cyklu.

Rs'y wakacyjne zostaną wgrane wraz z końcem roku szkolnego..

 

Wszystko wychodzi na prostą :)

Aktualnie najbardziej potrzeba administratorów, ale mam nadzieję że większe zainteresowanie przyjdzie wraz z wakacjami.

 

Jeśli macie jakieś pytania, propozycje, coś Wam nie pasuje itd itd. pisać śmiało.

Jak chcecie zmian modeli to również zaproponujcie jakieś do wyboru.

 

wsio :

 

@Down

Nie chcę ukrywać postów, które dotyczą zmian na serwerze i nie łamią regulaminu forum.. ale powtórzę:

 

Aktualnie nie przewidujemy żadnych zmian w cyklu.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł dodania takich map jak de_westwood lub de_eldorado.

Co wy na to...?

 

O boże następny.... widzisz do góry Shadow napisał? "Aktualnie nie przewidujemy żadnych zmian w cyklu". Ogólnie na temat map się nie wypowiadamy bo ta twoja propozycja i tak będzie zmieszana z błotem ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia wypowiedź:

 

Modele glock'a zasłaniają pół ekranu, inaczej się je trzyma <- odpadają

 

USP:

jedynie http://cs.gamebanana.com/skins/138332się nadaje. Pasowałby do Famasa ale czy ładniejszy od aktualnego modelu? Sam nie wiem..

Famas:

Oba modele się nadają, preferowałbym http://cs.gamebanana.com/skins/138435

 

Galil:

http://cs.gamebanana.com/skins/134382Można zmienić.

http://cs.gamebanana.com/skins/123637<- nie chcę się bawić w zamianę rękawiczek. Są inne.. zatem niezbyt będą pasować do reszty.

 

AK-47 asimov odpada, inny model. W przypadku broni m4/ak/awp musimy zwracać na to szczególną uwagę.

Curzon troszkę się różni - kształt modelu. Jest zdecydowanie dłuższy. Sam nie wiem czy lepszy od aktualnego.

 

Najlepszy Vulcan

 

M4A1 - model się albo nie nadaje.. albo jest brzydki xD

 

Nowe modele, które mogą zostać dodane (w niektórych przypadkach wybór subiektywny :D):

USP: http://cs.gamebanana.com/skins/138332

Famas: http://cs.gamebanana.com/skins/138435

Galil: http://cs.gamebanana.com/skins/134382

AK47: http://cs.gamebanana.com/skins/140103

 

Bronią P90 mało kto gra, dlatego nie wiem czy jest sens dodawać do niej nowego skina :x (usunąłbym aktualny)

 

 

 

Dobra, zostało wgrane na serwer:

AK47 Vulcan

Famas Red Destiny

 

W trakcie pobierania modeli zobaczyłem to AWP:

http://cs.gamebanana.com/skins/140102

które według mnie świetnie pasuje do aktualnego USP (dlatego jeszcze nie zmieniałem usp na red destiny zaproponowany przez Sasowego).

 

Co myślicie? Zamieniamy aktualne?

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... obecne awp jest ładniejsze, bardziej szczegółowe i przyjemne dla oka. No i awp to nie tylko broń dla ct, dlatego uważam że awp po prostu powinno być eleganckie a nie pasować do obecnego zestawu modeli któregoś z teamu. :P

A jak chcesz zmieniać, to tutaj masz AWP z serii RED DESTINY, pasujące do famasa i usp :) http://cs.gamebanana.com/skins/137991

Moim zdaniem ciekawszy już jest ten model: http://cs.gamebanana.com/skins/136395

Zdrowie !  :pije:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na propozycję aby dodać " /kontakt" ogólnie bym wiedziała jaki admin jest na serwie i do którego mogę się zwracać bo irytuje mnie czasami jak są odpaly a adma nie ma na serwie bądz jest a nic nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na propozycję aby dodać " /kontakt" ogólnie bym wiedziała jaki admin jest na serwie i do którego mogę się zwracać bo irytuje mnie czasami jak są odpaly a adma nie ma na serwie bądz jest a nic nie robi

Nie wiem czy to przejdzie Koko, ponieważ gdy upublicznimy informacje na temat tego, czy jest admin na serwerze czy go nie ma, to daje pełne pole do popisu cziterom, którzy będą mogli sprawdzić informacje odnośnie tego, czy jest ktoś z administracji czy nie i czy można czitować czy nie. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności