Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

de_cbble jest już w map cycle ... i mi się nie podobają te mapy. Niektóre są za duże, za skompliokowane, italy na hosty jest do bani ale jeśli już to de_dust z ich wszystkich.

Edytowane przez BigK4812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cs_italy - mapa stronnicowa i dużo by kampiło,nikt by nie wykonywał celów - odpada

de_cbble - de_forge jest nowszą wersją de_cbble i się sprawdza

de_cheatu - nieznajomość mapy by odrzucała ludzi

de_dust - stronnicowa jak de_aztec czy de_westwood

de_piranessi- byłbym skłonny

de_torn - bez zdania

de_vertigo - bez zdania

 

W dodaniu nowej mapy musimy kierować się tym, żeby nie odgonić ludzi, bo nie znają mapy. Już szybciej bym zapronował de_prodigy lub cs_office.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodza w gre mapy z hostami?
(jak bd na kompie to edytuje post i dam swoje propozycje map)

 

 

@edit.

Jak dla mnie można spróbować westwooda bo dużo ludzi o niego pytało,

albo zamiast westwooda może de_eldorado?

de_prodigy łatwa mapa można również spróbować,

de_vertigo też nie zalicza sie do najtrudniejszych

ewentualnie jeszcze de_sunny, nie znam jej dobrze ale nie jest trudna do ogarnięcia :)

w sumie dobrze że sas przypomniał o de_hell, mapa już była jednak nie było na nią większego narzekania, byłaby dobrą opcją :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert życzeń,myślę,że dobra opcja. Można ją wprowadzić na okres próbny.

 

Dodatkowo mapa de_piranessi mogła by być wgrana na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vertigo i prodigy odrzuci tylko ludzi (jak dla mnie te mapy nadają się do śmieci xd), nie ma się co oszukiwać ludzie wolą grać klasycznie dusta2 czy inferno. macie przykład na jakich serwerach gra najwięcej osób - only dd2 ;p piranessi ujdzie, na mapach typu westwood, eldorado będzie zaraz płacz - tak mi się wydaje. Od siebie zaproponowałbym cpl_mill :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli już chcecie dodawać mapy i zmieniać MC, to są dwie mapy godne uwagi: de_sunny i de_hell. Proste i przyjemne mapy do grania. 

+ Mapy z hostami odpadają, nikt nie będzie wykonywał celów, albo tt będzie zabijać hosty.

+ Mapa de_westwood jest identyczna do aztecka...wszyscy będą stać na dachach i kampić z awp.

+ Moim zdaniem mapy które proponujecie są za duże i zbyt skomplikowane. Na siłę próbujecie coś zmienić, tylko nie wiadomo czy na lepsze... Większość graczy będzie opuszczać serwer na takich mapach jak: de_prodigy, de_cheatu czy inne beznadziejne mapy.

Obecne MC, jest dobrze zbudowane, pytanie po co chcecie coś zmieniać ? Mało ludzi gra ? Przez większą część dnia jest 25/25 .

Tyle ode mnie, pozdrawiam i Wasze zdrowie.  :pije:

Mapy które były już na serwerze i z jakiegoś powodu się nie przyjęły:

De_Cpl_Mill

De_Hell

De_Dust

De_Dust2002

De_Westwood

Cs_Italy

De_Kabul

Cs_Office

De_Cbble

 

@Hiper

Nawet jak dodasz 20 nowych map i zrobisz przy tym vote, aby gracze mogli wybierać sami mapy, uwierz mi, że będziesz grał 4 mapy w kółko (dust, dust2, inferno, nuke).

Edytowane przez SaS'owy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dodać więcej map i zrobić vote, żeby gracze sami mogli wybierać jaką mapę chcą grać. Mi już dawno się znudził ten MC, z chęcią bym pograł na innych mapach, a nie tłuc w kółko to samo. Więc jeżeli w wyniku głosowania wyjdzie, że gracze chcą grać de_westwood to vox populi vox dei.

 

@Sasowy

Ustawić tak, żeby w vocie nie było 5-6 ostatnio granych map.

Edytowane przez Hiper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to wgrała i tak na jakis okres, a nie na stałe, bo jednak nasz serwer sie własnie tym wyrożnia, ze ma MC, do 12 rund itd. Decyzja i tak nalezy do opiekuna wiec pomożcie mu piszac swoje propozycje i uwagi krótko zwiezle i na temat, zeby łatwo mogl to przeanalizowac, a nie tworzycie kolejna dyskusje.


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj posłuchajcie. Jak każdy z nas wie, nasze FFA wyróżnia się swoim mapcycle, tym że runda trwa do 12 wygranych rund. Fakt jest to wszystko mega oryginalne, jednak weźcie pod uwagę, że obecny MC jest już dość długo (pomijając dodanie azteca co było totalnym niewypałem) i większości osób się znudził. 

Moim zdaniem dodawanie co tydzień innej mapy, żeby zobaczyć czy się któraś z nich przyjmie jest najlepszym rozwiązaniem. Później zostanie stworzona ankieta gdzie również będzie dodany punkt "zostawić obecne MC i nie dodawać żadnej mapy".

Skoro opiekun (polaczekk) postanowił spróbować to po prostu dajmy mu propozycje map a nie przegadujmy się dalej i zobaczmy co czas pokaże, czy wyjdzie to na lepsze czy na gorsze.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem dodawanie co tydzień innej mapy, żeby zobaczyć czy się któraś z nich przyjmie jest najlepszym rozwiązaniem. Później zostanie stworzona ankieta gdzie również będzie dodany punkt "zostawić obecne MC i nie dodawać żadnej mapy".

Skoro opiekun (polaczekk) postanowił spróbować to po prostu dajmy mu propozycje map a nie przegadujmy się dalej i zobaczmy co czas pokaże, czy wyjdzie to na lepsze czy na gorsze.

 

Moim zdaniem polaczekk powinien sam zadecydowac ktora mapa zostanie. Powinien sprawdzac ile ludzi gra jakie sa opinie a nie tworzenie ankiety w ktorej zagłosują tylko stali gracze... niech wybierze ta 1 mape "najlepsza" i niech bedzie chwile spokoju bo temat map ciagle jest przedluzany.

 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniell owszem coś w tym jest ale czemu później on ma dostawać za przeproszeniem w dupe że wybrał złą mape? Jeśli głos zostawimy dla niego, wszyscy będą mieć pretensje myślisz do kogo? Do mnie, do Ciebie? Nie do niego.. Niech większość zadecyduje co chce zeby było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel napisał, zeby obserwował reakcje ludzi na dana mape. Dlatego nalezy mu pomoc, a nie przeszkadzac tworzac zbedne dyskusje prowadzace do podzielonych zdac. Trzeba znalezc rozwiazanie nalepsze dla wszystkich. I masz racje w razie czego jemu sie dostanie, ale sam zgodził się na te funkcje wiec niestety i po glowie bedzie dostawał, dlatego nasza w tym głowa, zeby mu jak najwiecej pomoc i podsunac kilka sensownych umiarkowanych dla wszystkich rozwiazan, a nie modzic.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że chcecie mi pomóc i wesprzeć. Najlepszym rozwiązaniem żebym mógł wybrać mapę, którą chcemy dodać było by wypisanie przez was map/mapy z dobrym uzasadnieniem,żeby mój wybór był łatwiejszy.

@Edit Tutaj macie temat odpowiedni :)http://forum.cs-classic.pl/topic/36497-ffapropozycje-nowej-mapy/

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniell owszem coś w tym jest ale czemu później on ma dostawać za przeproszeniem w dupe że wybrał złą mape? Jeśli głos zostawimy dla niego, wszyscy będą mieć pretensje myślisz do kogo? Do mnie, do Ciebie? Nie do niego.. Niech większość zadecyduje co chce zeby było

Prosze cie Kinga to tylko gra to nie jest realna praca co maja mu zrobic? zwolnic go? zwyzywac? pobic:D? on jest opiekunem i on decyduje nie na odwrot my mozemy mu tylko propozycje rzucac i dawac rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności