Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jest plugin aby był jakby whisper że wysyłasz wiadomość do konkretnej osoby przydało by się podczas zgłoszenia bym odpisał komuś po cichu że sprawdzam kogoś kogo zgłosił itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powyższych propozycji, moim skromnym zdaniem jest to zdecydowanie nie potrzebne.

Rozumiem, że w votemap, ma być większa ilość map do wyboru, które nie widnieją w obecnym mc, który jest zbudowany z najchętniej granych i lubianych map, bo co za sens wprowadzać vote, jeśli do wyboru byłyby tylko mapy z mc. Jeśli ludzie wchodzą na FFA z mapcyklem, to nie chcą ciągle grać dd2, inforno czy nuke (zapewne te mapy będą wybierane w vote). 

Pytanie...czy te udziwnienia i zmiany są aż tak potrzebne? Obecnie na serwerze gra bardzo dużo ludzi (przez cały dzień utrzymuje się od 15-25 graczy), więc najwyraźniej im to pasuje i nie potrzebują zmian, skoro wszystko się sprawdza na obecną chwilę. Decyzja zależy od opiekunów, lecz jak dla mnie zbędne te wszystkie zmiany, lecz

przy wprowadzeniu votemap, zrobi się serwer na którym będą grane tylko 3-4 mapy. (stanie się to monotonne i nudne, przez co ludzie uciekną).

Jestem na wielkie NIE!

Pozdrawiam, Wasze zdrowie kumple !  :pije:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sasowy, nawet nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojej wypowiedzi. Czy ja napisałem i inni, którzy mnie popierają aby votemap był na serwerze cały dzień?Nie. Rzuciłem propozycją wgrania pluginu tylko w godzinach wieczornych, co mogłoby zatrzymać graczy naserwerze, jeżeli sami podejmowali by decyzję zmiany mapy lub pomysł z koncertem życzen mógłbym wprowadzić trochę rywalizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___________________________

 

Najpierw uporządkujmy sytuację, a dopiero później dodajmy coś nowego.

Jeśli serwer nie będzie działał stabilnie bez crashy przez ponad tydzień, żaden plugin nie zostanie wgrany, a na pewno nie przeze mnie.

 

Bigk, sprawdź komendę:

amx_psay <gracz> <wiadomosc>

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać przy liście administratorów obok nicku czas nieobecności. Niejednokrotnie gracze się skarżą, że nie ma długo jakiegoś admina kiedy ten ma wpisaną nieobecność.

Przykład

TYmbarkowa (nie obecna do końca wakacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szanownych H@ o rozpatrzenie propozycja co do dodania nowych map dust,aztec,kabul,cbble,de_clan2_fire lub innych  wiem ze nie wszystkie sa esl ale moim zdaniem jest to krotki mapcykl i dla niektorych moze byc nudny a serwer jest spoko bez zbednego amx mod a wiec sie spoko gra i szkoda zmieniac dlatego prosze o pozytywne rozpatrzenie albo zrobienia jakiegos vota na forum ;)   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz coś dla mnie ? Cofnij sie pare stron w tył i zobacz ile razy temat map był wałkowany. Każda zmiana mapy była przez graczy przyjmowana z niechęcią, głosowania na forum też były, więc ja jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe uwagi:

- usunąć "reklame" na serwerze o Elicie gdyż temat jest już dawno zamknięty,

- zmienić na serwerze notkę o opiekunie (dalej jest Kitol i Shadow)

 

Co do map..

Ja dalej jestem za koncertem życzeń na FFA. Jest to jakaś nowość u nas i może wypalić. Można to zrobić na 2 tygodnie i zobaczyć czy wypali czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym jakąś zmianę typu koncert życzeń te esl maps bardziej czasami denerwuje niż zachęca więc powinniśmy próbować nowych rzeczy jak koncert życzeń i robić jakieś ankiety jak się podoba ludziom. Co rundę dawać małą notkę na chacie że jest ankieta na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę rozważyć wszystkie plusy i minusy koncertu życzeń i niedługo dam znać.

Na serwerze powrócił plugin co do zakazu zmiany nicku. Po wczorajszym incydencie, który był wieczorem gdzie gracz wszedł z czitem, który zmieniał co chwilę nick na, któryś z używanych przez innych graczy i grając przy tym na aimie, postanowiłem włączyć plugin z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moge Ci pomóc w znalezieniu plusów i minusów :)

Moim zdaniem tak:

PLUSY

- bedzie to jakaś nowość u nas,

- rożnorodność map moze zachęcić nowych graczy,

- pomiędzy graczami będzie większa rywalizacja,

- wydaje mi sie, ze rowniez skończy sie marudzenia co do dodawania nowych map

 

MINUSY

- mozliwość występowania crashy, bugów serwera,

- brak akceptacji owego pomysłu przez jakieś grono graczy,

- i bardzo możliwe, że będą grane ciągle trzy mapy (dd2, inferno, nuke) jednak to jest tylko przypuszczenie.

 

Mam nadzieje że pomoglam:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do map

to można założyć blokade , ale to i tak nic nie da .

Jak grałem na wcześniejszej serwerowni to był ban na 9 map ale i tak w kólko te same (infero , dust , dust2, west , eldo, itp.)

Także nwm czy to dobre 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się opiekun serwa to można i zmienić MC. Jak najbardziej jestem za pomysłem aby dodać większą ilość map i vote. Mówicie, że w kółko byłyby grane te same mapy - a teraz to co jest?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to, żeby wpierw zrobić ankiete z przykładowo 15 mapami, 5 z największą ilością głosu dodawać co tydzień i zobaczyć która najbardziej się przyjmie?

Edytowane przez Tymbarkowa x3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności