Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzycie czy jest może jakiś plugin dla adminów który pozwala sprawdzać podczas gry czy ip gracza jest zbanowane? Chodzi mi o to żeby nie minimalizować gry żeby sprawdzać w amxbans :)

 

Ja znalazłem coś takiego http://amxx.pl/topic/57040-ip-steamid-sprawdz-ip-steamid/

 

Myślę że to ułatwiłoby prace adminów  :)

Plugin ten pozwala na sprawdzenie IP / SteamID gracza , przydatne podczasz kręcenia demek itp.

 

U Nas, to się nazywa amx_ip w konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, znalazłem tylko ten, mi chodzi o plugin który pozwala na sprawdzenie statusu danego gracza w amxban, żeby nie minimalizować ciągle gry. Konsola albo say. Może ktoś kojarzy taki plugin :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, znalazłem tylko ten, mi chodzi o plugin który pozwala na sprawdzenie statusu danego gracza w amxban, żeby nie minimalizować ciągle gry. Konsola albo say. Może ktoś kojarzy taki plugin :)

Z tego co pamiętam, to pluginy tego typu nie są za dobrym rozwiązaniem, ze względu że często działają niewłaściwie.

Osoba, która choć raz otrzymała bana będzie wypisywana, a trzeba również pamiętać o samych bugg'ach amxbans, gdzie osoby posiadają aktywnego bana na IP/na 5min (ban na 5min który już dawno minął) itp.

Niestety nie jest to dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję częste resety ! Min. 2x w miesiącu ;) nawet do 4. Jeżeli ( a tu tak jest ) przybywa nowych graczy to wszyscy by chcieli startować z nową topką. Na pewno poprawi grę, rywalizację i co najwazniejsze serwer będzie praktycznie cały czas 25/25. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Serwer i bez tych częstych resetów jest pratkycznie cały czas 25/25.

Po 2. Po co to nam ? Za duże by było zamieszanie, zresztą jest co miesiąc i to wystarczy, tak to by było zamieszanie z datą resetu, ludzie by (pewnie) sie denerwowali, zresztą jest nagroda vip na miesiąc za 1 miejsce w topce i tu chodzi o gre w całym miesiącu, a nie w 1-2 tygodnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset ostatniego dnia miesiąca jest bardzo dobrym rozwiązaniem, wyobrażasz sobie jakie byłoby zamieszanie jakby były 2 albo 4 resetarty? Uważam to trochę za bezsens. Nie zmieniajmy czegoś co funkcjonuje dobrze :)

Edytowane przez Vendetta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset co miesiąc to jest akurat, nagroda za coś musi być, bo gdyby przyznawano vipa za tydz. gry to lekkie przegięcie:)) moim skromnym zdaniem, zdecydowane nie dla częstych resetów.

 

PS. nowe skiny broni dla vipów są bardzo fajne:)

Edytowane przez Pistolejro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy dodawać plugin "Only HS" na małych mapach? Tworzyłby głosowanie na początku, jak gramy:

"Gramy only HS?"

"- Tak"

"- Nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to byłoby tylko głosowanie, jak ludzie zagłosują na nie to będzie normalna gra, a jak zagłosują na tak to będzie only HS. Ja dałbym temu szanse, można dobrze poćwiczyć.

 

EDIT.

Wiolka, przecież ja byłem za tym pomysłem xD

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up. jestem na nie. Serwer only hs to only hs. A ffa to ffa ;)

tez na nie z tym only hs. bo jak jest mapka z awp, to strasznie to irytuje, ze muusisz z awp celowac w glowe

Jestem na nie. Słabsi gracze źle by się z tym czuli.

można dać to na próbę ale wątpię, żeby przeszło.

Ludzie będą się denerwować i marudzić ale to tylko moje zdanie :D

only hs na nie, raczej by się to nie spodobało graczom na servie

Jestem na nie, słabi gracze będą mieć problem i będą wychodzić :)

 

 

Zatem odpada.

Plugin nie zostanie wprowadzony.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...

Myślę że temat usunięcia mapy de_forge jak i azteca się już przedawnił :)

Każdy tylko usuń i i zamień, usuń i zamienić.

Po co zmieniać coś co funkcjonuje dobrze? 

 

 

Myślę że jedyne co powinniśmy zmienić żeby funkcjonowało lepiej to podejście adminów i ich większą aktywność na serwerze :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunąć mape de_forge w zamian dodać : de_kabul lub de_cpl_mili .

 

Temat był już paręnaście razy przerabiany. Żadnych zmian map nie będzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kabul z 1 bs  i płacz porównywalny z tym co jest na aztec, że któraś strona dominuje na mapie... Cpl_mill to po 1. stara wersja tuscana, a po 2 była i się nie sprawdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję odnośnie wymagań na admina, ponieważ jak można zauważyć, jest nas już bardzo mało, więc możeby tak troche zmniejszyć te wymagania.

Obecne wymagania:

Wymagania:

  1. Ukończone 16 lat.
  2. Przynajmniej 30 godzin spędzonych na serwerze.
  3. Zachowanie kultury na serwerze.
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum.
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń).
  6. Składka (zakup VIP'a na 30dni) 11.07zł SMS (W przypadku problemów napisz do opiekuna serwera)

 

I tu jest właśnie ten "problem" po 1- wiek może zmienić do jakiś 14 lat ? Wiem, wiem, będzie hejtowanie typu " Gimby sie nie nadają !" "za młodzi nie będzie ich !", ale jest sprawa czy młodszi nie mogą być lepssi ? Jak jest ze mna ? Jestem najmłodszy, a "podobno" jestem najlepszy, więc ja dałbym młodszym szanse.

Po 2- Godziny teraz 30, fakt nie ciężko nabić, ale cóż niektórym czasem ciężko, więc może tak zmniejszyć o 10h do 20 ?

 

 

Te propozycje są po to, aby było więcej adminów i żeby grali, a nie tak jak teraz, że czasem Polaczek wbije, ja wbije, Vendetta, Damian, Averox,no i Kinga, ale zrezygnowała, ale co z tego ? jest 5 aktywnych adminów, Wioli dawno nie widziałem na serwerze ( może nie wchodziłem wtedy kiedy ona była nwm), a kiedy zmniejszy się wymagania to może przybędzie dobrych adminów.

 

Jak się komuś nie spodoba, trudno niech pisze, ja robie to po to by odciążyć aktywniejszych adminów od zbyt ciężkiej "pracy".

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności