Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

super, ale ja dałem dwie propozycje.. cóż.. zatem zakładam, że lepszym pomysłem będzie tylko jedna ankieta co miesiąc.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na plugin, który wywołuje pojedynek na noże kiedy jest tylko dwóch żywych graczy?

Oczywiście chciałbym to zamontować tylko do małych map.

Hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie lubiłam bo to dodatkowe czekanie na nową rundę, bardzo często się zdarza, ze po prostu się gonią po mapie przez minute co bardzo drażni. Jednak małe mapy nie są grane często więc myślę, ze można spróbować. Do dzieła Shad

Edytowane przez natalja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TAK :) Natalia przecież można dać slaya jak będzie ktoś uciekał i przedłużał albo nawet bana bo jest w regulaminie o przedłużaniu rundy wspomniane ;)

 

Pozdrawiam Panda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, plugin został dodany wyłącznie dla małych map, które są na serwerze.

Jeżeli zobaczycie jakiekolwiek błędy - piszcie od razu.

 

Usunąłem jednak aim_awp_school, gdyż tam pojedynek na noże jest niemożliwy (bariera na środku ekranu) i dałem coś w rodzaju ak-47_map tylko dla broni m4 (dla treningu).

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_cpl_mill to de_tuscan

 

tak samo jak:

 

de_cbble to de_forge

 

Poza tym, cpl_mill posiada dość.. denerwujące dźwięki podmuchu wiatru w kanałach (nie ściekach)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Panda ty możesz tak wyłączać ale inni gracze mogę nie znać takich komend i będzie wieczne narzekanie.

Co to dodania nowej mapy (tak jak to zaproponowałeś): moim zdaniem nie ma już co dodawać jakiejkolwiek mapy, ponieważ jak tak dalej pójdzie to tych map będzie tak dużo, że zacznie się spam z propozycjami "Może by zamienić mapcycle na vote, bo jest dużo map i bardziej lubiane mapy są rzadko grane i trzeba na nie długo czekać."

Takie moje zdanie :) Nie wiem jak inni ale myślę, że się ze mną zgodzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie będzie więcej jak 8 map, za długo by cykl trwał, fajnie że tą badziewną awp school shad zamieniłeś

Edytowane przez Gooner96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaproponowal, zebyscie jakos naprawili to denerwujace spamowanie w consoli

 
Server tried to send invalid command:"bind "END" "KSGkey END"
"
Server tried to send invalid command:"bind "DEL" "KSGkey DEL"
"
Server tried to send invalid command:"bind "F12" "KSGkey F12"
"
 
 
gdyz strasznie to denerwuje, kiedy chcesz sobie sprawdzic historie chatu albo status
wczesniej na zadnym serwerze nie widzialem nic podobnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma co naprawiać, gdyż to nie jest błąd.

 

To plugin KSG binduje klawisze właśnie pokroju f12, f8, del itd. by administrator widział, kiedy ich gracz użyje. Dzięki temu też po wielokrotnym wybraniu gracz zostaje automatycznie zbanowany - plugin przeciwko cheater'om.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// 23.03.2015

 

Plugin, który polega na walce na kosy został naprawiony - już nie jest na każdej mapie, lecz wyłącznie na małych (oprócz 35hp_2).

Plugin dodający tarczę przy respieniu się został wyłączony na mapie 35hp_2 tak samo jak plugin vip: Wszyscy na tej mapie: mają 35hp (nie 100), nie posiadają spadochronu (wcześniej vipy).

Mapa aim_m4a1 została naprawiona - nie można używać na niej granatów

Kolejność map w amxmodmenu jest zgodna z panującym cyklem (zmiana położenia de_aztec)

Reklama o rekrutacji została zmieniona (- rekrutacja została zamknięta)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Jest możliwość zmiany koloru tytułów piosenek z zielonego na jakiś inny? Myli się to z wiadomościami z u@ i nie raz (bynajmniej jak tak mam nie wiem jak inni admini) nie zauważam wiadomości od graczy bo myśle, że to tytuł piosenki xD dopiero po czasie sprawdzam czy to wiadomość czy piosenka :D

 

jeśli jest jakaś komenda czy coś żeby samemu to zmienić to byłabym wdzięczna za jej podanie i z góry przepraszam za spam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor zielony został zmieniony.

 

W CT kolory utworów oraz inne informacje pochodzące z pluginu są niebieskie

W TT kolory utworów oraz inne informacje pochodzące z pluginu są czerwone

 

 

/26.03.2015

 

Noc została usunięta z małych map: aim_ oraz awp_  ze względu na wtapiające się modele CT (w szczególności na mapach aim_crazyjump oraz awp_india)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dodać plugin przeciw kampom? kiedyś pamiętam na jakimś servie był wgrany taki plugin który po dłuższej chwili stania w miejscu przyciemniał ekran, nie pamiętam tylko na 100% ale chyba się licznik pojawiał i tak do całkowicie czarnego ekranu po kiludziesięciu sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności