Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Proponuje do regulaminu dodać zakaz chodzenia po teksturach np na nuke tak jak jest na esl.

2. Poprawcie info na serwerze o cenie vipa przelewem. Kosztuje 4,5zł 30 dni, nie 6 zł.

3. Wymuszenie interp 0.01-0.05 z opcja save settings 

Edytowane przez Averox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie leczenia to stanowczo na nie, przecież nie po to się skanuje żeby potem się ktoś uleczył, głupota totalna jak dla mnie, nie po to wszyscy mają  po 100 hp :). a co do tych txt to by sie przydało wzmiankę w regulaminie umieścić(chyba że już jest:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na serwerze jest plugin, który wymusza interp. 

2.Poprawiono informacje o vipie 

3.Co do regulaminu, porozmawiam z Kitolem.

Edytowane przez natalja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo by super, zebyscie dodali mozliwosc /mute

bo dosc czesto dzieci bardzo duzo gadaja, czym przeszkadzaja w grze. a admini na to tylko wpisuja wiadomosc "micro 16+ lub po mutacji", po czym nic sie nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amm wypraszam sobie xd ten komunikat jest upomnieniem po czym gracz dostaje kicka, jesli nie pomoze i znowu wbije dostaje bana ;)

kazdy admin tak robi.

Mute.. wydaje mi sie nie potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można było by dodać to /mute bo nie zawsze admin może być to był dobry sposób a gracz był by karany nadal  tak samo

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można było by dodać to /mute bo nie zawsze admin może być to był dobry sposób a gracz był by karany nadal  tak samo

 

Dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgranie /mute nie jest potrzebne, wystarczy wcisnąć esc i "player list" i zmutować wybranego gracza

Edytowane przez Vendetta
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie każdy o tym wie a tak przez ten plugin każdy będzie wiedział bo w końcu nie każdy jest znawcą cs i wie co i jak. A tak będzie wiedział bo wystarczy że wpiszę na sayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za opcją mute, czasami wchodzi jakiś " Burak " i psuje wszystkim grę

Leczenie odpada/// Katastrofą by było leczyć się na Classic FFA z takim czymś to na 4FUN !! 

Vendetta nie wszyscy o tym widzą więc na pewno by pomogło :)

 

@EDIT 

 ʕ•ᴥ•ʔ gdzie tu widzisz nabijanie postów na siłe ? Mam prawo wyrazić swoje zdanie i właśnie to zrobiłem :) Są to propozycje i każdy może dodać coś od siebie :)

Dziękuję :)

Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za opcją mute, czasami wchodzi jakiś " Burak " i psuje wszystkim grę

Leczenie odpada/// Katastrofą by było leczyć się na Classic FFA z takim czymś to na 4FUN !! 

Vendetta nie wszyscy o tym widzą więc na pewno by pomogło :)

Na siłę posty nabijasz? Masz opcję mute w menu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje usunąć wszystkie wgrane rzeczy na serwer.

Zostawić tylko amxa :)

to przenikanie mnie już tak wkur*** ... darujcie sobie to przenikanie, duszkowanie czy jak to nazywacie gimby.

rozumiem na respie przenikać przez 2sekundy, ale nie kurcze w grze ...

 

moja propozycja (w pigułce) to: usunięcie wszystkich modów; wtyczek, wszystkiego co wgrane na serwer, poza AMXem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje usunąć wszystkie wgrane rzeczy na serwer.

Zostawić tylko amxa :)

to przenikanie mnie już tak wkur*** ... darujcie sobie to przenikanie, duszkowanie czy jak to nazywacie gimby.

rozumiem na respie przenikać przez 2sekundy, ale nie kurcze w grze ...

 

moja propozycja (w pigułce) to: usunięcie wszystkich modów; wtyczek, wszystkiego co wgrane na serwer, poza AMXem.

 

Antek co Ty gadasz, wszystkie wgrane pluginy zostały omówione i dodane po to aby grało się lepiej...

Co do przenikania to jestem za, lecz większość na nie czyli zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@morda zacznijmy od tego że nie każdy wie że jest takie coś w menu bo nie każdy wie że to w ogóle istnieje i ten plugin "/mute" będzie bardzo praktyczny i to jest szybki sposób na wyciszenie i każdy będzie umiał to zrobić.

 

@bocimy A więc co do tego całego przenikania on ma dobre i złe strony. Dobra jest taka że nikt się nie będzie blokował itp a druga to taka że nie można się podsadzić. Ja uważam ze to powinno zostać bo już długo jest na naszym to serwerze ludzie na to nie narzekają i wszystko jest super. Wiadomo że każdemu się nie dogodzi ale ludziom to nie przeszkadza więc zostanie.

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak to przenikanie jest dobre bo zawsze znajdzie by się jakiś "geniusz", który wykorzystywałby brak przenikania i blokował. Jeśli to komuś nie pasuje to możnaby było wgrać, że kiedy się wyciągnie nóż to jest przenikanie, a kiedy ma się granat/pistolet/karabin to by nie było przenikania, zawsze dzięki temu można by było podsadzić, a też nie byłoby blokowania. Po co wy jeszcze piszecie o tym "/mute" ? Przeczytaliście co Kitol wcześniej pisał, że dodał już tą komendę ? Nie mam pojęcia po co jeszcze o tym piszecie, że jest to w "player list" skoro jest na serwerze i można jej używać.

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja wam powiem? Na siłę chcecie coś zmieniać w serwerze.. Bo wam się coś nie podoba i koniec. To weźmy teraz każdy napiszmy co mu nie pasuje (mam nadzieje że wyczuliście ten sarkazm...) i wiecie co? Zrobimy z FFA drugie dd2 bo tam będzie wszystko wszystkim pasować, zero różnych pluginów, brak nowych map... Ach nie ! Przecież za chwile wam nie będzie pasować, że jest jedno i to samo ;c

No ludzie przejrzyjcie na oczy...! serwer jest praktycznie ciągle full więc po co dalej w nim coś zmieniać?!

Rozumiem ewentualnie dodawać co jakiś czas coś nowego ale nie wracać do tego co było !

 

Takie jest moje zdanie.. a wy zróbcie z nim co chcecie ;)

Pozdrawiam !

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak na azteca już są skargi jednak według mnie ta mapa jest za krótko, abu ją zmieniać, z forge też był taki problem, że gracze jej nie akceptowali, jednak się już przyzwyczaili i została, z azteciem może być tak samo. Jeśli po jakimś czasie dalej by narzekali na azteca to wtedy można by było zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności