Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Mowa o tym pluginie, który przy przebywaniu w jednym miejscu liczył nam procentowo przyciemnianie ekranu (~zamykanie oczu), gdzie później trzeba było przez dobre 10sekund się do tego uwolnić? Cóż... w niektórych sytuacjach rzeczywiście mogłoby się to przydać, jednakże przy zaplantowanej pace czy używaniu awp...

 

Pomysł ciekawy, ale według mnie ten plugin ma praktycznie zastosowanie wyłącznie na deathmatch'ach.

 

Prosiłbym o więcej komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czasem byłoby to przydatne jednak jak wyżej pisali przy bronieniu paki to wiadomo jakby było jakiś gracz z TT kampi żeby bronić paki, a tu nagle przyciemniają mu sie oczy to tak nie za bardzo by mógł wygrać runde wtedy. Zresztą kampić można, bo to FFA sam sie kiedyś pytałem Kitola i pisał, że to FFA i kampić można, ważne żeby cele były wykonywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, żeby dodać plugin który będzie po 5 minutach siedzenia na SPECT sam kickował ? Zmienijszy to pracę adminów a czasami jest więcej pracy i nie ma kiedy się zająć kickowaniem za AFK? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kick to sekunda roboty i jeszcze pytanie czy by to nie kicowalo adminow.

No właśnie nie wiem czy da się zrobić tak żeby admina nie kickowało, ale admin to jak gracz więc czemu admini mają siedzieć na SPECT i bić czas a gracz nie :) Przeważnie oglądanie graczy nie trwa aż 5 minut :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalny czasem sprawdzanie graczy gra dłużej często jak podejrzewany "odpał" jest ogarniety i wie kiedy odpalać czity, albo jak admin jest nie doswiadczony. Co do tego pluginu to zależy, bo jeśli by kickowało też adminów to tak nie za bardzo by sie przydał, jak pisał Daniel kick to chwila, więc mam dwa pytania. Komu to potrzebne ? Bo jak wcześniej pisałem kick dużo nie zajmuje czasu, nawet jeśli na spect siedzi dużo graczy, oraz czy nie będzie to "zaśmiecanie" serwera kolejnymi pluginami ?

 

@EDIT

Daniel, Skalny jest bardzo ogarnięty i może mu to tyle zajmować innym zajmuje to dłużej, ale jeśli ktoś jest ogarnięty tak jak Skalny to zajmie to mniej niż 5 minut.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czy da się zrobić tak żeby admina nie kickowało, ale admin to jak gracz więc czemu admini mają siedzieć na SPECT i bić czas a gracz nie :) Przeważnie oglądanie graczy nie trwa aż 5 minut :)

Chyba sobie żartujesz jeśli piszesz, że ogladanie gracza zajmuje ci mniej niz 5 min...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz jeśli piszesz, że ogladanie gracza zajmuje ci mniej niz 5 min...

Nie trwa to na pewno 10/15 minut, przeważnie idzie podjąć decyzje do tego czasu, 

 

Skalny czasem sprawdzanie graczy gra dłużej często jak podejrzewany "odpał" jest ogarniety i wie kiedy odpalać czity, albo jak admin jest nie doswiadczony. Co do tego pluginu to zależy, bo jeśli by kickowało też adminów to tak nie za bardzo by sie przydał, jak pisał Daniel kick to chwila, więc mam dwa pytania. Komu to potrzebne ? Bo jak wcześniej pisałem kick dużo nie zajmuje czasu, nawet jeśli na spect siedzi dużo graczy, oraz czy nie będzie to "zaśmiecanie" serwera kolejnymi pluginami ?

 

 

może i masz rację zaśmiecać to może serwer, ale jak już mówiłem może to pomóc, admin to nie maszyna i nie wchodzi na serwer tylko siedzieć na spect i kickować/banować ale też po to żeby sobie pograć i zająć się czymś innym 

Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//Zmiana na:

Po jakim czasie gracz ma być wykopany : 90sekund
Po jakim czasie gracz ma być zgładzony : 50 sekund
Admin może zostać zgładzony, lecz nie wyrzucony z serwera
Wyrzuci graczy ze spect

 

Jeżeli nie widzicie zmiany / nie będzie wyrzucać graczy z serwera za dłuższe przebywanie na spect - napiszcie na pw/steam.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym jest plugin afkkisss.sma który jest wgrany na serwer?

Przecież wyrzuca ludzi za afk, tylko że za 120s nieaktywności czy więcej

z tego co zdążyłem zauważyć to wywala po 120s jeżeli grasz jest już w jakiejś drużynie bo gdy siedzi na SPECT to normalnie może siedzieć dopóki go admin nie wyrzuci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow, tylko o jeśli sie nie myle to ten plugin działa jeśli ktoś jest przez 150 sekund afk, ale podczas gry, a nie gdy siedzi na spect.

post edytowałem.

 

Jeżeli wyrzucało graczy po 150s to znaczy, że teraz bez przeszkód po mojej zmianie będzie również wyrzucać graczy na spect. Wyznaczyłem kick po 180 sekundach dla obserwatorów. Adminów to nie dotyczy, chyba że są w drużynie, to będą zabijani (- nie wyrzucani).

 

 

@Polaczek

Plugin i tak już był wgrany na serwerze. Wystarczyło zmienić cvary, które (przypuszczam) Damian kiedyś dodał.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalny ostatnio to nawet 2 mapy zajęło Ci podejmowanie decyzji siedząc na spectie :D

Co do pluginu kickowania ze specta - bez sensu. Admini są dość często na serwerze to ich zadaniem jest pilnowaniem, aby było miejsce na serwerze. Bardziej bym zwrócił na to uwagę niż na wgrywanie pluginu, który obciąży serwer.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja /Mute nie działa prawidłowo. Czasem działa tylko na jedną rundę a później znowu to samo. Nir da się kogoś zmutowac na zawsze i ewentualnie kiedyś tam odmutowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn? z tego co zauważyłem /mute działa tylko dla graczy z tej samej drużyny

Wczoraj pierwszy raz tego użyłem bo jakiś gość wariował na mikro, tak był ze mną w drużynie, i nie działało trzeba było go słuchać dopóki go admin nie wykopał. Drugi raz użyłem /mute wcześniej też jakoś dziwnie działało, dokładnie tak jak Wiolka opisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci np o /admin? Jesli tak to to jest bez sensu, wchodzi potencjalny czit wpisuje /admin i widzi że admin jest i jeszcze jak admin siedzi na spect to nie czituje, a gdy widzi że admina nie ma to śmiało się odpala, plugin bezsensu. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałam zakładać nowego tematu więc pisze tutaj :)

Jak wiecie mamy już kwiecień więc pora na kolejną odsłonę "Elity serwera FFA" :)

W poprzednim wydaniu braliśmy pod uwagę takie kategorie jak:

 

Najlepszy gracz FFA 
Najlepszy administrator  
Osoba z najlepszym poczuciem humoru 
Najbardziej lubiana 
Najbardziej rozpoznawalna
Najbardziej aktywny użytkownik na forum w dziale FFA
Największy spinacz
Największy podrywacz z serwera 
Osoba najczęściej biorąca udział w mieszańcach/mixach
 
W sumie 9 kategorii. Moje pytanie do was brzmi czy chcecie jeszcze jakieś kategorie? Jeśli tak to czekam na wasze propozycje :)
Na propozycje czekam max do jutra, jeśli żadne się nie pojawią zostają te co są :)
Mile widziane komentarze na temat zaproponowanych kategorii (czy waszym zdaniem powinna taka kategoria być czy nie )
Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności