Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za usunieciem kategorii "Największy spinacz" z powodu takiego, że ludzie mogą poczuć się urażeni, że ich tak postrzegamy (jeśli oczywiście na nich zagłosujemy) może to prowadzić do niechęci jednej osoby do drugiej, a prawdopodobnie też do obrażania się.

Proponuję też, aby została wprowadzona kategoria "Największy Bot" (nie z powodu, że prawdopodobnie w niej wygram xDD).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to największy bot także nie byłoby brane jako obraza kogoś? Mówisz o spinaczu, ale jednak jest różnica :) Może dodać jakąś kategorię z najczęstszym graczem co zgłasza na u@ chociaz to może być trochę trudne do ustalenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy gracz FFA ZOSTAWIC

Najlepszy administrator  ZOSTAWIC

Osoba z najlepszym poczuciem humoru ZOSTAWIC

Najbardziej lubiana ZOSTAWIC

Najbardziej rozpoznawalna ZOSTAWIC

Najbardziej aktywny użytkownik na forum w dziale FFA ZOSTAWIC

Największy spinacz USUNAC

Największy podrywacz z serwera ZOSTAWIC XD

Osoba najczęściej biorąca udział w mieszańcach/mixach ZOSTAWIC

Największa gaduła na serwerze DODAC XD

 

 

 

/admin tak to genialny sposób ;c. Czity będą w raju

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, żeby dodać plugin który będzie pokazywał aktywnych adminów na serwerze? :)

Wiesz co się wtedy będzie działo... 

Tak samo jak ty pisałeś na y@, gdy ktoś zgłosił jakiegoś gracza : y@ Przyjete .... 

Moim zdaniem to jest całkowicie zbędne a nawet tak się nie powinno robić..

 

To już wiemy kto będzie największym "noł lajfem"  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie do regulaminu w ustawieniach sieciowych opcji:

Gracz gubiący pakiety (Klatki) 1. Ostrzeżenie 2. Kick 3.Ban 5 min

 

PS. Często na serwerze gracz wbija do drużyny afk i jak zostaje 10-30sec rundy gra albo już nie zdąży,a jak dostanie kick to wbija i tak ciągle. 

Proponuje o dodanie:

Notoryczne afk: 1. kick z ostrzezeniem "notoryczne afk = ban" 2. ban 5 min

 

Rozumiem że może się tak przydarzyć raz czy dwa bo tel lub listonosz ale nie 10 razy z rzędu.

Edytowane przez Averox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitol w takim razie można zrobić Top 3 konkurs na najlepszych adminów miesiąca. Bo koala zasługuje żeby otrzymać VIP. W końcu no-life:D

Edytowane przez Averox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pomuysł Averox'a dotyczący bana za AFK, to mam pytanie po co to ? Rozumiem może to być denerwujące, że wywalasz gracza, a ona dalej AfK, jednka może się przytrafić taka sprawa, że trzeba do niej cały czas wracać, np. palenie w piecu, zajmowanie się kimś.

 

A co do pomysłu Kitola z wywaleniem kategorii "najlepszy administrator", to ja nie jestem za, fakt są teraz ankiety na najlepszego admina, tylko, że w ankietach jest wybierany najlepszy admin miesiąca, a głosowanie na Elite FFA jest raz na 3 miesiące, więc możnaby to zostawić.

 

PS. Averox, według mnie kazdy z adminów zasługuje na miano najlepszego, a to, że ja siedzę długo to tylko skutek tego, że nie mam zbytnio nic do roboty w domu.

 

 

EDIT

@DOWN

Averox wierzysz w to ? Że każdy admin nagle poczuje swoją misje zmieniania serwera i zacznie być dobrym adminem, bo będzie nagroda ? Jesli admin jest dobry to jest i ludzie to doceniaja, jeśli nie jest, to ma mało głosów w ankiecie, proste ? Proste ( jak dla mnie).

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EDIT Jak napisałeś palenie w piecu. Ale co runde chodzisz zaglądac do pieca? wbijasz 20 sec pograć i afk? to nie lepiej poczekać 5 min rozpalić i pograć? Równie dobrze wiesz ze 5 min Ci zejdzie wchodzisz na spect żeby nie mieć problemu wbić na serwer później.

 

Koala zgadzam się z tobą, dlatego proponuje 3 adminów żeby inni też mogli być wyróżnieni:) Wtedy admin się będzie bardziej motywował co poprawi jego skuteczność :)

Edytowane przez Averox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa:

Co wy na to, żeby zmienić model noża dla vipa? Nie wiem jak wam ale mi on nie za bardzo się podoba xD

 

Druga sprawa:

Nie każdy admin ma non stop vipa i jeśli go nie ma nie widzi co inni piszą na vipchat. Da się zrobić tak, żeby nawet przy braku tej funkcji widział ten chat? Zaczną się tam spinać czy coś i admin nie widząc tego nie będzie mógł nic zrobić. Czekam na wasze zdanie na ten temat :)

 

Trzecia sprawa:

Może by tak dodać plugin, żeby można było przykleić pakę do skrzynki czy gdzieś? Czy raczej nie nadaje się to na FFA?

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez Tymbarkowa x3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 1 sprawa- ten nóż jest fajny, nie wiem co Ci się w nim nie spodobało, jak dla mnie jest bardzo dobry i nie ma po co go zmieniać. Na nie.

2 sprawa- Szczerze ? Sam sie nad tym zastanawiałem, i jestem za, bo nie tyle, że sie obrażają, bo nie robią tego za często na VipChacie tylko na ogólnym, a chodzi o podpowiadanie.

3 sprawa- Po co to ? I tak większości by się nie chciało tak przyklejać, ze względu na czas itp. Tutaj jestem na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 Knife.

Jeżeli macie, możecie coś zaproponować.

 

#2 Widok vipchat'u dla admina

Postaram się coś zrobić w tej sprawie, by vipchat był widoczny dla administratorów.

 

#3 Przyklejanie paki

Dla mnie marny pomysł. Mamy dobre mapy, granie do 12 wygranych rund zatem.. przyklejanie paki gdzie popadnie niezbyt do tego pasuje :(

 

#4 Dodanie punktu do regulaminu

Punkt:

Gracz gubiący pakiety (Klatki) 1. Ostrzeżenie 2. Kick 3.Ban 5 min

Zostanie dodany

"§1.3.2. Za ciągłe gubienie pakietów i powodowanie przez to przeskakiwania modelu - tzw. "klatki" [1. Kick z powodem. 2. Ban na 5 minut]"

 

#5 Sprawa /mute

Przypuszczam, że plugin /mute przepuszcza rozmowy przez ustawienie sv_alltalk (kto kogo słyszy itd.) dlatego też można wybrać wyłącznie graczy z tej samej drużyny (po śmierci słyszymy wszystkich nieżywych - obie drużyny).

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "motylkowy" nóż, można by już zmienić, jak dla mnie animacja jest zbyt długa i przez to ja nie mogę nikogo zabić, na dniach jak znajdę czas to postaram się coś poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do zaproponowania kilka kos.. Nie wszystkie wyjątkowe, jakimś cudem nie znalazłem motylkowych :D

 

1. http://css.gamebanana.com/skins/67976

2. http://css.gamebanana.com/skins/107780

3. http://cs.gamebanana.com/skins/130601  ( Chyba jedna z tych "Lepszych" ) )

4. http://cs.gamebanana.com/skins/131444  ( Ta jest krótka )

 

Oceniajcie, krytykujcie itd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za, tylko jeśli dobrze pamiętam, były z nią jakieś problemy jak był wgrywany plugin z nocą i mam pytanie, jak ta mapa będzie wgrana to czy dalej bedą te problemy, czy już to naprawiliście/naprawicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za, tylko jeśli dobrze pamiętam, były z nią jakieś problemy jak był wgrywany plugin z nocą i mam pytanie, jak ta mapa będzie wgrana to czy dalej bedą te problemy, czy już to naprawiliście/naprawicie ?

nie nie, jedynym problemem była mapa fy_pool_night. Posiadała ona problemy z teksturami. :)

Z fy_pool_day jest wszystko w porządku.

 

Dodajemy ją czy zamieniamy za jakąś nieużywaną małą mapkę?

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna mała mapka, jedna z lepszych na małą liczbę graczy:)). Mile widziane jej dodanie.

 

Z Koalą się zgodzę co do wymiany za którąś z podanych przez niego mapek

Edytowane przez Pistolejro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności