Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli temat już na zawsze zamknięty i nie można o nim dyskutować tak ? Bo nie rozumiem chyba. Od tego jest ten temat żeby składać wszelkie propozycje, które powinny być odrzucane na bieżąco z jakimkolwiek wytłumaczeniem. Do sądu jak idziesz to mówią Ci, że Kowalskiego 2 miesiące temu skazali za coś takiego to Tobą się nie zajmą? Niepoważne podejście moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczekkk, zmienił się opiekun mamy teraz opiekunów, może Natalja i Kitol inaczej tą sprawe widzą niż Shadow. I nie piszemy tu o zmianie cyklu, usunięcia mapki którejś bo to by było bez sensu, wyszstkie są full, jakoś nie zauważyłem by ludzie z traina czy forge wychodzili więc te 7 map raczej nie do ruszenia jest. Ale warto może coś dodać nowego do cyklu.

 

Edit: i jeżeli chodzi o wcześniejszą dyskusje na ten temat to ja byłem na biężąco.

Edytowane przez Gooner96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem można by było dodać 8 mapkę lub zmienić de_forde bo jednak na forgę dużo osób narzeka w grze i jak jest ta mapa to wychodzą i wchodzą inni gracze lub siedzą na spect ja był bym za takim pomysłem jak wprowadzanie co miesiąc innej 8 mapki to by był dobry pomysł i urozmaicenie gry moim zdaniem :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel de_prodigy to zly pomysl wtedy dopiero bedzie pustka..dla mnie nie jest to jakas fajna mapka..Juz predzej bylbym za tym aby Eldorado czy westwood zostal wgrany na ta 8 mapke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mapą de_prodigy będą jeszcze gorsze dyskusje niż z obecną de_forge.

 

Jeżeli już pragniecie ósemki, to proponuję wprowadzić sprawdzoną mapę, która była wcześniej (pamiętacie zwolenników westwooda? ludzi na dd2002?)

 

Z mapą eldorado jest ten problem, że można na niej w łatwy sposób skanować na resp CT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam że najlepiej jakby to była jakaś dosyć popularna mapka. Z eldo jest taki problem że trzeba by było he zablokować na te 7-8 sek żeby nie było rzucania na resp, bo widziałem takich którzy byli w stanie(po bindzie tak mi się wydaje) na początku rundy miotnąć parę he zanim normalni gracze z respa wyszli, ale tak reasumując to eldorado chyba byłoby najlepsze, chociaż pomysł damiana żeby co miesiąc był inna ta 8 mapka może być tym czego potrzebujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldo i west to najgorsze mapy chyba w mojej karierze NIE NIE NIE i NIE, dominacja tt, przy 10 osobach w jednym teamie naprawdę tego chcecie? Mapa musi być duża jeśli takową już chcecie , co najmniej takie De_dust2002. 

Edytowane przez Saphireee <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami wiecie, że był duży problem z wybraniem 7 mapy (de_forge). Do dzisiaj wiele osób na nią narzeka, jednak serwer ciągle jest pełny. Był już westwood, cbble, cpl_mill, kabul, dust, dust_2002 i żadna z tych map nie wypaliła, więc po co na siłę wpychać jeszcze 8 ?

Z Natalią ustaliśmy, że cykl pozostaje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto tak narzeka na ten forge? poza graczami którzy nie znają tej mapy nie widziałem żeby ktoś w grze hejtował tą mapke, bardziej to narzekanie i specty na tuscanie widać, szkoda że nie będzie żadnej zmiany, ale tak swoją drogą to aztec byłby najlepszy:D

 

EDIT: westwod jest beznadziejny, dużo lepszy jest big_westwood

Edytowane przez Gooner96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak sie nudzi cykl ludziom z serwera de_dust2 :)

Kiedys byl dd2/inf/nuke.

De_hell byla juz na serwerze w trakcie cotygodnowej zmiany osmej mapy (osmej albo siodmej, nie pamietam).

 

Zmiana map to nie jest temat tabu, oczywiscie mozna cos zaproponowac, ale ile razy mozna powtarzac ludzom ze to FFA ma taki klimat (mowa o cyklu), ile mozna wprowadzac na serwer te same mapy, ktore juz byly i zostaly z niego wyrzucone z jasnego powodu - narzekania graczy? Kazdy chcialby cos nowego, ale powiedzcie.. Co nowego wyszlo dla wersji 1.6? Czy mapy ktore proponujecie sa na tyle ciekawe? Czy gracze je polubia? Skad pewnosc ze np. to de_hell bedzie dobrym pomyslem? Gra w "normalnego" cs'a na tym wlasnie polega, na malej ilosci map, ktore sie stale gra, ktore sie dobrze zna i.. Tyle. Cykl nie jest zly a dodawanie czegokolwiek, bo jedna osoba tak chce (pamietajcie ze kazda co innego) jest bez sensu.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, najlepszym pomysłem jest ankieta, ale zróbcie ją teraz i niech ona trwa do końca miesiąca (jeśli jest taka możliwość), żeby każdy miał czas zagłosować. To będzie sprawiedliwe. Tak czy siak mapy powinny się zmieniać, żeby było jakieś urozmaicenie. Trzeba wziąć pod uwagę każdy głos, rozpatrzeć to i podjąć jakąś decyzję (oby trafną), bo wszystkim to i tak nie da rady dogodzić ! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale problem jest taki że były wszystkie mapy i ludzie narzekali. A po drugie co to da że dodamy do mapcycle jedną mapę, która przeciętnie będzie trwała 30 min a potem znów przez kolejne kilka godzin czekania na tą nową mapę ma to sens ? Bo ja go nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu od razu powiedz , że tak każda decyzja opiekuna jest dobra , skończ po prostu bo to się już robi żałosne naprawdę. Mogę się założyć że jakby Natalia, coś napisała na TAK to też będziesz na tak, ogarnijcie ! Serwer potrzebuję nutkę "świeżości" na chwilę obecną jej nie ma .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężka sprawa i nieważne jaka decyzja będzie po ankiecie to i tak ktoś będzie narzekał, w zasadzie to znajdzie się "wróg" każdej mapy bo chyba nie ma takiej którą każdy lubi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności