Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to przejdzie Koko, ponieważ gdy upublicznimy informacje na temat tego, czy jest admin na serwerze czy go nie ma, to daje pełne pole do popisu cziterom, którzy będą mogli sprawdzić informacje odnośnie tego, czy jest ktoś z administracji czy nie i czy można czitować czy nie. :)

 

Dokladnie informacje o adminach na serwerze nie powinny byc ukazywane to bedzie bez sensu odrazu beda sie odpalac.

 

Wy tylko o odpałach myślicie, czy bedą się odpalać czy też nie. Na jednym ze serwerów csc to jest i jakoś nikomu to nie zawadza a cziterzy i tak będą i tak... Ja za każdym razem mam wchodzić rozumiem na forum i patrzyć czy kogoś nie dodali albo czy admina wywalili? Ehhhh... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na propozycję aby dodać " /kontakt" ogólnie bym wiedziała jaki admin jest na serwie i do którego mogę się zwracać bo irytuje mnie czasami jak są odpaly a adma nie ma na serwie bądz jest a nic nie robi

Można coś takiego dodać, ale bez nicków. Sama informacja, że jest admin powinna wystarczyć.

 

Nie wiem czy to przejdzie Koko, ponieważ gdy upublicznimy informacje na temat tego, czy jest admin na serwerze czy go nie ma, to daje pełne pole do popisu cziterom, którzy będą mogli sprawdzić informacje odnośnie tego, czy jest ktoś z administracji czy nie i czy można czitować czy nie. :)

Ten gościu doskonale wiedział, że jest admin, a mimo to wchodził na serwer i czynił swe "powinności". Cziter jeśli ma się odpalić to i tak to zrobi..

 

11reo9u.png

 

Edytowane przez KiToL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tylko o odpałach myślicie, czy bedą się odpalać czy też nie. Na jednym ze serwerów csc to jest i jakoś nikomu to nie zawadza a cziterzy i tak będą i tak... Ja za każdym razem mam wchodzić rozumiem na forum i patrzyć czy kogoś nie dodali albo czy admina wywalili? Ehhhh... 

Wystarczy napisac na u@ zeby sie dowiedziec lub komus na steam. Moim zdaniem Kitol gosc wchodzacy z reklama mial lekko mowiac "wyjebane" czy jest admin a mi chodzi o cziterow, ktorzy wchodza na serwer ukrywajac sie i z checia dłuzszego pogrania na serwerze.Takiemu delikwentowi by to pomogło zeby nie zostać złapanym. Zreszta wbicie raz na tydzien na forum i ogarniecie obecnych adminow nie jest problemem zwlaszcza, ze tych podani nie jest duzo.

Edytowane przez THWALAZAUR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tego typu pluginie?
 

 

 

Może zamiast komendy, która będzie pokazywać adminów etc dodać właśnie to co wyżej i będzie w sumie łatwiej. Po dodaniu tego pluginu można dodać wzmiankę do regulaminu, że w przypadku spamowania tą komendą gracz może dostać bana przykładowo na pół godziny czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tego typu pluginie?

 

 

 

Może zamiast komendy, która będzie pokazywać adminów etc dodać właśnie to co wyżej i będzie w sumie łatwiej. Po dodaniu tego pluginu można dodać wzmiankę do regulaminu, że w przypadku spamowania tą komendą gracz może dostać bana przykładowo na pół godziny czy coś

Chwileczkę.. "Po wybraniu wysyła informację do bazy danych ShoutBox-a (integracja z IPB) i pojawia nam się informacja jak na screenie poniżej"

Shoutbox'a? Na forum?

 

Nie ma mowy. Jestem tylko opiekunem serwera, a nie właścicielem sieci. Nie mam zamiaru ingerować w komunikację i przez ustawiony plugin na serwerze wysyłać dane na forum z informacją, że:

 

 

amxx_1400839956__sloenthran_report_playe

 

 

Jeśli ktoś zgłosi gracza, który reklamuje i ma w nicku nazwę innej sieci bądź IP do serwera to również będzie reklamować na forum.

Administrator ma być na serwerze, a nie na forum i wchodzić wyłącznie kiedy jest cheater.

Dodatkowo spam przez głupotę graczy może być.. ogromny - nie tylko na serwerze

Według mnie - bardzo zły pomysł.

 

Co do pomysłu Shanell, to ja zaproponowałem by o tym napisała.

Podawanie dokładnego nicku nie ma sensu.

Bardziej przychylny jestem do pluginu, który wyświetlałby po wpisaniu komendę liczbę aktywnych administratorów.

Powiedzmy sobie szczerze: Jeżeli ktoś się chce się odpalić to i tak to zrobi.

Jeśli administratora nie ma na serwerze to czym się różni jeśli gracze wiedzą o tym czy nie? (chodzi o ciągłą niepewność.. a może jest.. a może nie?)

Piszą ślepo na u@ nie wiedząc czy ktokolwiek im odpowie.

Dzięki komendzie gracze będą wiedzieć czy mogą pisać na u@.

 

Oczywiście moim zdaniem to tylko dodatek.

Jeśli wiele graczy uważa że możemy tym tylko zaszkodzić, to nie ma sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady chyba takiej tragedi na serwerze nie ma ze ciagle odpaly lataja zreszta jak tak patrze na serwer to ciagle jest jakis admin. Dla mnie nie jest to dobry pomysl gdybym był odpalem wykorzystywal bym takie rzeczy a gdy poprostu by wbijal admin wylaczalbym WH i gral normalnie badz przerzucil sie na inny serwer na jakis czas. Przez takie cos odpal ogarniajacy troche gre moze nawet top 1 wbic... Albo nawet jak ogarnie ze admin jest na serwerze i nie wie jaki ma nick moze ogarnac czy ktos na spect siedzi i czy nie obserwuje.

Edytowane przez THWALAZAUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady chyba takiej tragedi na serwerze nie ma ze ciagle odpaly lataja zreszta jak tak patrze na serwer to ciagle jest jakis admin. Dla mnie nie jest to dobry pomysl gdybym był odpalem wykorzystywal bym takie rzeczy a gdy poprostu by wbijal admin wylaczalbym WH i gral normalnie badz przerzucil sie na inny serwer na jakis czas. Przez takie cos odpal ogarniajacy troche gre moze nawet top 1 wbic... Albo nawet jak ogarnie ze admin jest na serwerze i nie wie jaki ma nick moze ogarnac czy ktos na spect siedzi i czy nie obserwuje.

 

Faktycznie bez przesady... Czasami są admini(nie będę podawać nicków), którzy mają totalnie w du*ie to co napiszę na u@ bo wolą sobie pograć... a doskonale wiem, że siedzą.... Albo od 3 rund muszę się doprosić żeby ktokolwiek zareagował, a potem wielkie zdziwienie że nagle ten gracz wyszedł, którego Ja zgłaszałam... No ludzie. Albo są osoby które mają admina i się wywiązują z obowiązków albo wcale. Chodzi mi głównie o to, że będę wiedzieć który admin jest lub w ogóle jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie propozycje.

 

Pierwsza - można usunąć plugin, który "zabrania" zmiany nicku podczas gry? Czasem to denerwuje, bo żeby zmienić nick trzeba wychodzić z serwera.

 

Druga - co wy na to, żeby w okresie wakacyjnym dodać na serwer takie coś, że w weekendy (sobota i niedziela) gracze będą mieli możliwość wybierania następnej mapy, albo ewentualnie najlepszy gracz mapy ją wybierze? Wiem, że tematy odnośnie map były wałkowane tysiąc razy i że nic w mapcycle nie będzie zmieniane ale to może w jakiś sposób urozmaicić grę. Czekam na wasze opinie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodania opcji mute na serwerze czasami nie jest przyjemnie słuchać niektórych ludzi mikrofonu dwa dni temu było 10 ludzi z mikrofonem w teamie no kroków nie słyszałeś :D

Mute było już kiedyś proponowane, ale dodanie go w taki sposób, by działał zgodnie z Naszymi ustawieniami na FFA nie jest takie proste.

Rozmawiałem już z -_- i zostanie to zrobione.

Kiedy - jak dostanę odpowiedź :)

 

Zmiana nicku na serwerze - obojętnie.

 

Wprowadzenie vote po każdej zagranej mapie wyłącznie w weekendy.. nie widzę sensu i możliwości zrealizowania oprócz co kolejny piątek zmiany ustawień serwera.

Jeśli się da (pewnie plugin, który blokuje zmiany mapy, cykl i wprowadza Galileo), ile map ma być dostępnych? Jakie? Głosującymi będą głównie gracze FFA, którzy serwer znają taki, jaki jest obecnie. Notorycznie byłyby wybierane mapy: De_dust2/De_Inferno/De_Nuke/ + De_westwood? (coś co gracze znają i często spotykają na modach).

 

Okres wakacyjny to czas w którym serwery cieszą się największą aktywnością. Decydują na jakich serwerach chcą grać, poznają je i zostają na nich również po wakacjach.

Gracze nie będą wiedzieli o co chodzi (ponad 70% nie odwiedza forum), dlaczego w weekendy jest tak.. a dlaczego w tygodniu tak, jak było zawsze.

 

Według mnie, pomysł niepraktyczny (o ile da się go zrealizować).

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nicku na serwerze, może wejśc w życie, bo jak ktoś chce zmienić nick to musi wyjść z serwera, a później czekać nie wiadomo ile (oczywiście jeśli serwer wtedy jest pełen) na wejście.

Co do drugiej propozycji, według mnie ten pomysł jest trochę bez sensu, bo gracze najpewniej by wybierali dd2, nuke lub inferno. No i w sumie tak jak Shadow pisał, czy jest sens zmieniać ustawienia i na te 2 dni w tygodniu pomieszać wszystko ? Według mnie nie. Gracze byliby zdezorientowani tym co sie dzieje i by spamowali na u@ zdaniami typu "czemu w weekendy jest inaczej ?" "dlaczego tak jest akurat teraz ?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza - można usunąć plugin, który "zabrania" zmiany nicku podczas gry? Czasem to denerwuje, bo żeby zmienić nick trzeba wychodzić z serwera.

Dla mnie obojętnie, ale jeśli chcecie zmiany to nie widzę problemu.

 

Druga - co wy na to, żeby w okresie wakacyjnym dodać na serwer takie coś, że w weekendy (sobota i niedziela) gracze będą mieli możliwość wybierania następnej mapy, albo ewentualnie najlepszy gracz mapy ją wybierze? Wiem, że tematy odnośnie map były wałkowane tysiąc razy i że nic w mapcycle nie będzie zmieniane ale to może w jakiś sposób urozmaicić grę. Czekam na wasze opinie :)

Myślę, że to raczej nie wypali. Zrobiło my się spore zamieszanie. Druga kwestia, kto taki plugin napisze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie ! jednak można xd

Tylko koncert życzeń nie jest za bardzo związany z Twoją propozycją by zastosować go wyłącznie w weekendy.

 

Wtedy zlikwidujemy małe mapy w nocy, cykl w ciągu dnia - praktycznie wszystko co do tej pory było.

Zamiast różnorodności ograniczymy się do maksymalnie trzech map, bo po dwóch będzie już możliwość wyboru DD2, a dodawać 20 różnych map i wybierać, że przez 7 nie może się powtórzyć to idiotyzm, bo stworzymy typowe FFA, którego unikaliśmy już tyle czasu (zauważcie że wtedy mapy będą baaaardzo różne i nie zawsze się graczom spodobają).

Zmieniać budowany przez dwa lata charakter serwera tylko dlatego, że przychodzą wakacje i niektóre osoby "chcą zmiany" w grze z 2003r. ?

 

Plugin:

http://amxx.pl/topic/1283-koncert-%C5%BCycze%C5%84/

 

Nie do mnie należy decyzja, ale jestem na nie.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mozna sprobowac na okres probny wprowadzic koncert zyczec na noc. Moze skusi to wieksza ilosc graczy do grania w nocy, bo małe mapki malo co dały.



Edit. Proponowałabym jak juz cos to wprowadzic to na noc, a nie tylko w weekendy, bo tak jak Daniel napisal za duzo roboty by z tym bylo.

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co tyle zamieszania dla was moze to latwo rzucac propozycjami i dawac zeby najlepiej ktos to zmienial ale czy wam by sie chcialo co weekend zmieniac te pluginy itd... Nie znam sie na tym nie wiem ile czasu to zabiera ale po co tak kombinowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak co tydzień dawać mapkę inną do map cykla jakieś assult żeby było coś nowego 

 

Proponuje cofnąć się parę stron wcześniej. Temat był wiele razy omawiany. Cykl na chwilę obecną pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzasz wprowadzić coś co by jakoś urozmaicało rozgrywkę ?

Aktualnie jest usunięty cykl małych map, bo serwer nagle nie wie jak czytać litery zapisane w mapcycle_day.cfg, stąd błędy :D

Zbliżają się wakacje, więc zrobiłem mały rekonesans po serwerach FFA.

Wiecie co się okazało?

Najlepsze serwery, czyli te które posiadają najwyższą aktywność i znajdują się na najbardziej znanych sieciach, to Only DD2. Dopiero po 30 miejscach dalej znajduje się FFA innej popularnej sieci, gdzie aktywność liczy 33/32 o 23:00 na mapie de_kabul.

Następnie jesteśmy my ze średnią aktywnością, a dalej pozostałe FFA, właśnie z :

brakiem cyklu, typowe vote, koncertem życzeń, serwery ODD2 mniejszych sieci - tyle.

Aby się utrzymać i zachęcić również nowych graczy do gry na naszym serwerze nazwa serwera i jego charakter musi zostać bez zmian - jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. Żaden serwer FFA nie posiada Map eslowych oraz gry do 12 rund - co może spodobać się większej społeczności Counter-Strike'a, szczególnie tych co już grają te parę lat.

 

Ze względu na błędy pochodzące z pluginu na cykl, postanowiłem go usunąć i nie bawić się w cykl nocny - nie narażać graczy na kolejne błędy.

Niedługo zaczną się wakacje i ciężko będzie Nam określić do której godziny serwer będzie osiągać aktywność pow. 10graczy, a bez sensu jest narzucać grę na aim_map.

Dlatego też.. bs limiter zostaje, cykl dzienny zostaje, a co do małych map.. nie wiem.

Najlepiej jeżeli napiszecie czy chcecie by wrócił plugin z komendą /mala mapa (narażenie na ciągłe zmiany = straty graczy), czy po prostu zostawić możliwość wyboru w amxmodmenu dla adminów.

Dzięki temu ludzie będą wiedzieć, że na serwerze zawsze mogą zagrać na mapach dd2/inf/nuke/tusc/mir/train/forge.

 

Dla mnie takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze, szczególnie w okresie wolnego czasu dla większości graczy.

Napiszcie co sądzicie.

 

@UP

Urozmaicenie rozgrywki tzn? Gra w tetrisa lub snake'a po lewej stronie za pomocą wpisaniu komendy /gra jak na jailbreak :(?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności