Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Aztec właśnie czasami był na vote i powiem szczerze, że zawsze większość przegłosowała żeby grać. Jestem za tym by aztec wrócił tylko do wgrania go "w razie co".

Nikomu krzywda się nie stanie jak będzie do dyspozycji.

 

Małe mapki jak najbardziej więcej ich potrzeba bo czasami jest 2 h mało ludzi i nudzą się ciągle te same małe mapki.

 

Więcej chyba na tą chwile nie potrzeba zmieniać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej dobrze prawi! Zamiast tego westa to kabul bo to naprawde ciekawa mapka i napewno ludziskom sie spodoba ;) a wracając do małych mapek to ruszyło coś w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabul nie jest dobrym pomyslem. Gralem niedawno na innym FFA, gdzie wlasnie byl kabul i to byla jedna wielka porazka... Ct siedzialo z awp na bs'ie, przez co TT nie mialo możliwości wbicia na bs.

Juz lepszym pomyslem jest dodanie mapy de_cbble (tam wiem byl forge, ale slyszalem, ze byly problemy z pobraniem mapy przez graczy)

 

 

POZDRAWIAM HOT DOG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lubię kabula, ale ma niestety dużą wadę - jest jest na nim tylko jeden bs, a co za tym idzie jest mocno pod ct. 

 

de_irak przyjemna, duża mapa, jestem na tak. 

 

de_cpl_mill klasyka, zamieniłbym na jakiś czas za tuscana z racji tego, że są bardzo podobne.

 

de_cbble jest równie mocno pod ct jak kabul moim zdaniem. Pamiętam, że ludzie zawsze uciekali z tt. 

 

de_museum nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabul jest kiepskim pomysłem z racji tego że jest tylko jeden Bs i TT miało by straszny problem dostania się na bs'a ale za to np. dust_2002 bardzo fajna mapa i nikt na nią nie narzekał jak była w cyklu map na FFa za starych dobrych czasów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ct siedzialo z awp na bs'ie, przez co TT nie mialo możliwości wbicia na bs.

 

jak grać tam nie potrafią, to już nie moja wina. Posłuchaj wystarczy parę dobrych fleshy i  awek nie ma. 

Co do cbble, mapa jest kozacka ale Wy zawsze znajdziecie, dziurę w całym także... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym był tak jak Damian za dodaniem dust_2002 fajna mapka.

 

Kabul też jest fajny, mimo że Ct ma lepszą sytuację. <-----można dodać.

 

Irak nigdy nie slyszalem o tej mapie.

 

Cpl mill można dodac zamiast tuscana zawsze jakas nowosc ;d

 

Jestem też za dodaniem cbble.

 

A i jeszcze museum nie wiem co to za mapka :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabul to świetna mapa, na której można miło pograć ( Sprawdzała się na BF2 ) więc na FFA tym bardziej a odejście od rutyny grania map ( dust2 itd ) powinno być miłą rzeczą.
Burger i Kab, jeżeli macie się kłucić to na PW i nie na tle forum.

 

@@ Edit

JigsoW akurat jest łatwo, ponieważ większość graczy raszuje więc wystarczy wyczekać chwilę, popickować i łatwo wbijasz na bsa ;)

Edytowane przez TheGumiS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dodanie kabula będzie kiepskim pomysłem.. niby to jest jakaś odmiana, ale graczy będzie to denerwować że ciężko się wbić na BS'a... oraz ja sam nie przepadam za tą mapą :/ 

Z kolei dodanie de_dust2002 jest fajnym pomysłem :) tak jak mój przedmówca pisał na serwerze BF2 ludzie bardzo lubili tą mapę :)
Osobiście mógłbym polecić mapę de_alexandra podobnie jak de_dust2002 była ona na BF2 i gracze również lubili ją :)

Oraz chciałbym zaproponować dodanie pluginy żeby paka zostawała oddawana innemu graczowi podczas gdy zawodnik z paką jest AFK.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutowałam o tym z Karolem i de_Kabul nie będzie, ponieważ uznałam, że jest tam jeden bs i mi się to nie podoba, bo TT nie miałoby w ogóle szans. 

Na serwer została wgrana mapa de_aztec, ale nie znajduje się ona w mapcycle. Jest ona tylko po prostu wgrana - tutaj odbyło się bez żadnych zmian

Równie z map zostanie wgrana mapa de_cbble - UWAGA ! Będzie ona w mapcycle, więc myślę, że wam dogodzimy.

Została również wgrana z małych map fy_snow, a nad drugą pomyślę, no chyba, ze macie jakieś propozycje. 

 

Zostały również wgrane Roundsound (lista podana w innych temacie) oraz nastąpi mała zmiana w regulaminie, ale o tym poinformuje jak się zmieni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem pomyśleć, nad urozmaiceniem trochę naszego ffa

i wpadłem na pomysł wprowadzenia dwóch pluginów bardziej "szczegółowych" 

niż wpływających na rozgrywkę, pierwszy z nich dotyczy dodania rang csGO

+licznik zabójstw+czas gry --> pre_1452700305__ss1.jpg

a drugi dotyczyłby nicku gracza na którego nacelujemy -- > pre_1452700241__ss.jpg

jak widać na powyższych ss`ach są to bardziej zmiany interfejsu gry, niż 

zmian zmieniające Waszą rogrywkę, można by było dodać do nazwy serwera 

[Rangi CSGO] gracze, którzy zostali na 1.6 a chcieliby mieć coś z GO, to jest

to na swój sposób ciekawa alternatywa :)

Rozmawiałem już o tym z Karolem, da się to wykonać tylko pytanie co o tym sądzicie?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangi mi się w ogóle nie podobają, uważam, że to jest zbędne.

Co do drugiego pomysłu - chyba już coś takiego było (mogę mylić serwery). Na to się mogę zgodzić.

Edytowane przez Shanell
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zablokować granty dla vipa na małych mapach, mowa o: awp_india, aim_crazy_jump, aim_map, ak-47_map

Edytowane przez ╰﹏╯
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zamianę bs'ów na de_train przy małej ilości osób na serwerze.

Ustawiony jest na zamknięty :(

Przy wpisywaniu timeleft pokazuje "bez limitu czasu" (poprzednio "gramy do 12 wygranych rund" - zmieniane bezpośrednio w pliku).

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdźcie BS, te info po najechaniu oraz blokade granatów na mapach, wszystko działało poprawnie na crazyjump, więc jeżeli gdzieś nie działa, to widocznie źle podałem nazwę mapy, proszę zgłaszać z nazwą mapy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności