Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Pisałem wam, że się nie udało w temacie z reinstalacją serwera

pre_1462470307__bez_tytulu.jpg

 

pre_1462470329__bez_tytulu1.jpg

pre_1462470366__bez_tytulu.jpg

 

 

Czekam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja pewnie 1 plugin z drugim się kłóci :/ tylko jak znaleźć złoty środek żeby pogodzić je ze sobą ? :/

 

Większość tych pluginów jest potrzebna bo to wzbogaca jednak grę i robi FFA konkurencyjnym na tle innych sieci + pozytywni ludzie do gry, a ostatnio frekwencja wzrosła mocno i sporo ludzi gra :)

 

Na moje warto FFA doprowadzić za wszelką cenę do stanu używalności i zainwestować w rozwój (reklama, admini, konkursy z nagrodami).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pumas a co ja zrobiłem wczoraj? Był reinstall serwera, nie pomógł, nawet jest to opisane na SS'ach

Kolejna sprawa kłócenia się pluginów, przeciez pisałem też, że po zreinstalowaniu serwera dodałem tylko pliki od sklepu z poziomu serwera i amxbans, potem wyłączyłem też tamte pliki od sklepu i dalej serwer crashował przy włączonym amxbans z poprawnie dodanymi danymi do bazy, więc proszę, przeczytajcie 5 razy to co pisze  zanim wydacie jakieś opinie, bo ja rozumiem, trzeba wbić post, itd, ale robi się to z głową

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działamy coś z serwerem ?

Bo czekam, czekam i nic się nie dzieje, a ludzie już przez tą awarię i problemy z serwerem zapomnieli o FFA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Proponuję, aby porozmawiać z Karolem żeby zrobił przekierowanie z Only DD2 kiedy serwer jest full na serwer FFa

 

 

//destroyer: Myślałem nad tym już xD jak ogarniemy serwer do konca to wtedy cos takiego zrobimy i sprobujemy rozkulac serwer.

Edytowane przez Destroyer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być od dawna, bo FFA zawsze miało miej graczy niż dd2 :)

 

Takie przekierowanie może pomóc w podniesieniu serwera i warto je jak najszybciej zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No trochę minęło od ostatniego pomysłu ,ja mam inny.

Skoro FFA nie może się wybić ,to może spróbowalibyście zmienić FFA na innym typ ? Np: Paintball ,4Fun ,DiabloMod ? 4Fun by na 100% wypalił ,na diablomodzie też znalazły by się osoba tak samo z PB ,Destuś i Zeus przemyślcie to ,skoro widać że FFA stoi non stop pusty ,to może ludziom ten mod się znudził ? Warto to przedyskutować i się dobrze zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam był diablo w 1.6 tutaj i upadł, 4fun to jest praktycznie to samo co FFA, paintball nie wiem czy w ogóle takie serwery jeszcze się kręcą.

Ludzie wolą grać na małych mapach typu aim/awp/fy ale przerabiać serwer dla 6 osób co max gra, to moim zdaniem mija się to z celem.

 

Ja tylko opiekuję się serwerem z Zeusem ;) kwestie zmiany moda zostawiam Karolowi :) on decyduje :p

 

 

Ogólnie prawda jest taka,że obojętnie jaki serwer zrobisz musisz kupić reklamę, Karol mówił mi ,że ostatnio była reklama i nic nie dała, aby był efekt trzeba dac te 30zł min/dziennie.

 

 

 

A co do diablo dokładniej to wiesz, aby był grany nie możesz wrzucić jakiegoś gówna z neta ,przy którym będzie trzeba spędzić tydzień czasu wprowadzając poprawki w kodzie, a na to ja nie mam czasu i ochoty - obecnie mam sporo pracy przy jednym projekcie ,który robię.

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurde ciężka sprawa ,tyle pomysłów a serwer pusty :( Nie wiem to może zmienić na AIM/AWP ? Obojętnie byle serwer był pełny :)

 

 

//Destroyer: Jak mówiłem, to już zostawiam w kwestii Karola, jeżeli stwierdzi ,że nie warto przerabiać to ja już nic nie poradzę ;) Ja tu tylko sprzątam, ze tak powiem. Karol jest właścicielem sieci więc to on decyduje co i jak :)

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurde ciężka sprawa ,tyle pomysłów a serwer pusty :( Nie wiem to może zmienić na AIM/AWP ? Obojętnie byle serwer był pełny :)

Też się ostatnio zastanawiałem, żeby dac propozycje, aby zmienic FFa na AIM/AWP. Sam gram obecnie na takim jednym i gdyby bylo tam wiecej adminow to ten serwer by był wicznie pełny. Wystarczy ze wbije 1 cziter i caly serwer ucieka.

Fajnie jak by więcej osób się tu wypowiedziało i dało swoje pomysły zmian.

 

@Ja sam proponowałbym zmienic FFa na AIM/AWP i zatrudnić duzo aktywnych osób do adminowania. Nawet obecnych adminow i jak by wbijał cziter chodzilo by się po nich na ODD2 czy inny serwer.

 

 

//Destroyer: Obecnie został tylko jeden admin :) nie liczac Zeusa i mnie

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer przerobiony , można grać

 

obecne mapy

(jak macie propozycje map to piszcie, ja wrzuciłem takie jakie znalazłem na dysku)

aim_00
aim_ak-colt
aim_azze_1
aim_cdp
aim_crazyjump
aim_famas_x
aim_headshot
aim_map_esl
aim_map_deagle
aim_map_usp
aim_wallbang
aimtrain
ak-47_map
awp_india
glock_tok
 
I małe zmiany
 
Czas mapy: 20 min
Czas rundy 1:55
 
Wgrałem też plugin votedm
-Można votowac czy chcecie grać DM czy nie, serwer trochę na szybko robiłem więc mogą być czasem małe błędy co wyjdą w praniu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zobaczę czy mogę grać ,teraz propozycję.
O mapach jutro.
Rasz ... Jak wiemy nie zawszę jest fajnie jak ludzie na małych mapach raszują dodasz jakiś plugin z tym związany ? Chodzi o to nie było można raszować przez pierwsze 20-30s 
FK-FreeKill ,darmowe kile to częstość na PB ,ale na AIM/AWP też się zdarza ,dodasz ochronę dla początkujących 3s od rozpoczęcia każdej rundy tak bym ja czy ktoś inny nie padł od razu po jej starcie.
Vip'y ? Jakieś pomysły na vipy ? Jeżeli tak to co będą zawierały ? Wiem że to mapa AIM/AWP ,ale zawszę można dodać vipa a w nim znajdziemy Kamizelke+Hełm + wszystkie podstawowe granaty czyli 2HE 1FB/FE + 5/10hp za kill 10/15za HeadShot'a ,serwer musi się przecież z czegoś utrzymywać a taki dodatek mógłby kosztować 4.92zł z VaT na miesiąc ,zawszę coś.

Pytanie ,jeżeli podam propozycję mapy ,chciałbyś też link do jej pobrania ?
Zawszę miałem sporo propozycji ,ale obecnie żadna nie przychodzi mi do głowy ,jak przypomnę sobie to dam znać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji map, to jak możecie piszcie tutaj ze wzorem małym aby był jako taki porządek.

 

Nazwa mapy:

Link do pobrania:

SS (jak są to załącz):

 

Interesują mnie wyłącznie mapy aim/awp/fy/gg

Edytowane przez Destroyer
literowka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyć czas mapy z 20 min do 15. Bo 20 minut grania jednej mapki staje się monotonne. Ludziom nie chce się grać całej mapy i wychodzą. Pytałem paru aktywniejszych graczy i też woleli by grać 15 minut jedną mapkę. 

 

Nazwa mapy: fy_pool_day

Link do pobrania: http://maps.cs-bg.info/maps/cs/74/

SS (jak są to załącz):maps16_74.jpgmaps16_74_2.jpgmaps16_74_3.jpg

 

 

//Destroyer: Mapka dodana.

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie można było by dodać vote na początku mapy żeby grać only headshot czy nie? Widziałem coś takiego na innym serwie i jak dla mnie spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można było by dodać vote na początku mapy żeby grać only headshot czy nie? Widziałem coś takiego na innym serwie i jak dla mnie spoko :)

Nie wiem czy to dobry pomysł wgrywać vote hs only na serwer dproto, wgram na swój testowy i zobaczę czy z małą niespodzianką jaką szykuje będzie działać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znam fajną mapę typu aim/Awp. Nazywa się fy_santachrist (chyba), ale nie pamietam dokładnie nazwy

 

 

Link do pobrania: http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/5991/fy_satanchrist.html

 

I jeszcze jedno. Po każdej mapie praktycznie crashuje serwer i trzeba 5 min czekać żeby móc wejść.

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam fajną mapę typu aim/Awp. Nazywa się fy_santachrist (chyba), ale nie pamietam dokładnie nazwy

 

 

Link do pobrania: http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/5991/fy_satanchrist.html

 

I jeszcze jedno. Po każdej mapie praktycznie crashuje serwer i trzeba 5 min czekać żeby móc wejść.

Zobacze mapke.

Co do crashy to wiem, cały czas kombinuje aby wyłapac przyczyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności