Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję usunąć automatyczną zmianę mapy na małą podczas gdy jest mało osób. Według mnie jest to kompletnie niepotrzebne. Mapy się co chwile zmieniają, przez co gra się w kółko te same. Dodatkowo jak już jest mała mapa i na serwer wejdzie więcej osób to trzeba czekać tyle czasu co przy normalnych (dużych). Lepiej dodać komendę /malamapa, która by działała na tej samej zasadzie co rtv.


Gdyby ktoś mógł jeszcze ogarnąć to zmianę mapy, aby nie przerywało w trakcie rundy, lekko to denerwuje.

 

#edit

Mógłby przynajmniej jakiś opiekun napisać co i jak..

Edytowane przez Barciak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunąć automatyczną zmianę mapy na małą podczas gdy jest mało osób. Według mnie jest to kompletnie niepotrzebne. Mapy się co chwile zmieniają, przez co gra się w kółko te same. Dodatkowo jak już jest mała mapa i na serwer wejdzie więcej osób to trzeba czekać tyle czasu co przy normalnych (dużych). Lepiej dodać komendę /malamapa, która by działała na tej samej zasadzie co rtv.

 

 

Gdyby ktoś mógł jeszcze ogarnąć to zmianę mapy, aby nie przerywało w trakcie rundy, lekko to denerwuje.

 

#edit

Mógłby przynajmniej jakiś opiekun napisać co i jak..

Popieram Ciebie, ale problem jest taki że na małej mapie wymusza gloswanie zaraz po 5 minutach to za krótko i wkurza to że co chwile mała mapa się zmienia nie można tego powstrzymać :(

Kolejna sprawa to, że masz rację Braciak z tym przerywaniem gry i zmiana mapy na inna nawet w trakcie rundy :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak któryś z opiekunów zajmie się tym tematem?

 

Postaram się to ogarnąć do świąt. Jeżeli nie Ja to kab.

Edytowane przez Shanell
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można dodać więcej takich map typu dest2x2, dust2_long (jak będzie trzeba to napiszę jakie) żeby się nie powtarzały oraz zwiększyć długość małych map na 10 minut.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

#1.  Proponuje dodać możliwość zmienienia mapy na małą przez zwykłego gracza. O ile się nie myle jest takie plugin, kiedy na serwerze jest mało osób, a nie ma administratora to kilku graczy musi wpisać na say "malamapa" jeżeli dana ilość osób wpisze tę komendę, rozpocznie się głosowanie na małą mapę. 

#2. Proponuje dodać możliwość sprawdzenia wszystkich roundsoundów pod komendą "/roundsound" wpisaną na say, w której powinna też znajdować się możliwość wyłączenia roundsoundów oraz po wybraniu tytułu powinien zacząć grać fragment danej piosenki.

#3. Proponuje dodać wyświetlanie tytułu roundsoundu, który jest aktualnie grany

#4. Proponuje dodać przeniesienia paki od afka dla gracza, który jest w trakcie gry. Jeżeli osoba posiadająca bombę jest afk, to po upływie np. 10/15sec paka zostaje przeniesiona po prostu do innego aktywnego gracza. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1.  Proponuje dodać możliwość zmienienia mapy na małą przez zwykłego gracza. O ile się nie myle jest takie plugin, kiedy na serwerze jest mało osób, a nie ma administratora to kilku graczy musi wpisać na say "malamapa" jeżeli dana ilość osób wpisze tę komendę, rozpocznie się głosowanie na małą mapę. 

#2. Proponuje dodać możliwość sprawdzenia wszystkich roundsoundów pod komendą "/roundsound" wpisaną na say, w której powinna też znajdować się możliwość wyłączenia roundsoundów oraz po wybraniu tytułu powinien zacząć grać fragment danej piosenki.

#3. Proponuje dodać wyświetlanie tytułu roundsoundu, który jest aktualnie grany

#4. Proponuje dodać przeniesienia paki od afka dla gracza, który jest w trakcie gry. Jeżeli osoba posiadająca bombę jest afk, to po upływie np. 10/15sec paka zostaje przeniesiona po prostu do innego aktywnego gracza.

 

Napisałem już o tym wyżej ale jest opiekunowie na to nie zareagowali
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nie widać ich może są zajęci albo zapominają tu zajrzeć ? :/

 

To z małą mapą to istotny plugin bo faktycznie czasem jest mało graczy i w votemap można nominować tylko duże mapy

 

Opiekunowie do roboty ! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1.  Proponuje dodać możliwość zmienienia mapy na małą przez zwykłego gracza. O ile się nie myle jest takie plugin, kiedy na serwerze jest mało osób, a nie ma administratora to kilku graczy musi wpisać na say "malamapa" jeżeli dana ilość osób wpisze tę komendę, rozpocznie się głosowanie na małą mapę. 

#2. Proponuje dodać możliwość sprawdzenia wszystkich roundsoundów pod komendą "/roundsound" wpisaną na say, w której powinna też znajdować się możliwość wyłączenia roundsoundów oraz po wybraniu tytułu powinien zacząć grać fragment danej piosenki.

#3. Proponuje dodać wyświetlanie tytułu roundsoundu, który jest aktualnie grany

#4. Proponuje dodać przeniesienia paki od afka dla gracza, który jest w trakcie gry. Jeżeli osoba posiadająca bombę jest afk, to po upływie np. 10/15sec paka zostaje przeniesiona po prostu do innego aktywnego gracza. 

 

Nad pomysłem:

1. Oczywiście, przemyślimy to, bo rozumiem, że jest mało adminów. 

2. Nie będę tego dodawać ponieważ cała lista jest na forum, jest możliwość sprawdzenia i przesłuchania. 

3. Będzie to tylko zaśmiecać.

4. Pomyślimy nad tym, ale myślę, że możemy taki plugin wprowadzić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oczywiście, przemyślimy to, bo rozumiem, że jest mało adminów. 

Powinno zostać dodane, a nie "pomyślimy nad tym", ponieważ serwer jest praktycznie pusty i choć trochę by to ułatwiło graczom, którzy jeszcze chcą grać na serwie..

 

 

4. Pomyślimy nad tym, ale myślę, że możemy taki plugin wprowadzić. 

 Pomyślimy??!?!?!?!?!?!?! Przecież to jest tak przydatny plugin, że nie powinno się o nim nawet pisać, ponieważ powinien być..

 

Generalnie sądzę, że podane propozycje przez Pana Jigsow`a są dobre. Lepsze niż np blokowanie granatów rzucanych z respa na eldorado :) 

 

Szanowni opiekunowie mogliby wziąć się do roboty, a nie tylko "pomyślimy"..

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno zostać dodane, a nie "pomyślimy nad tym", ponieważ serwer jest praktycznie pusty i choć trochę by to ułatwiło graczom, którzy jeszcze chcą grać na serwie..

 

 

 Pomyślimy??!?!?!?!?!?!?! Przecież to jest tak przydatny plugin, że nie powinno się o nim nawet pisać, ponieważ powinien być..

 

Generalnie sądzę, że podane propozycje przez Pana Jigsow`a są dobre. Lepsze niż np blokowanie granatów rzucanych z respa na eldorado :) 

 

Szanowni opiekunowie mogliby wziąć się do roboty, a nie tylko "pomyślimy"..

 

Nie bulwersuj się złotko, ponieważ to, że jestem opiekunem to nie oznacza, że możesz naskakiwać. Nie życzę sobie tego. :) Jeżeli chcesz załatwić coś prywatnie bo masz jakiś do mnie uraz do zapraszam na pw, bo żali na temat mojej osoby tutaj nie chce czytać. Ja mam też życie prywatne, pracę, szkołę, przed mną obrona i powinnaś to doskonale wiedzieć, bo z tego co wiem zrezygnowałaś głównie z tych powodów. 

 

Co do pluginów, trzeba dokładnie przejrzeć jakie... czy są dobre i uzgodnić to wszystko. Łatwo się mówi... gorzej robi. 

 

Tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie naskakuje tylko stwierdzam fakty ZŁOTKO :) Urazu żadnego nie mam, iż nie jesteś dla mnie jakaś ważną osobą tylko osoba z csa.. Bardziej bym powiedziała, że to Ty masz uraz odkąd dałam Ci rade na temat makijażu.. Ale nevermind... Jeżeli nie masz czasu bądź nie czujesz się na siłach w prowadzeniu/naprawianiu serwera to też może pomyśl nad urlopem/ rezygnacją, a nie tylko cisza ze strony opiekunów na podane propozycję :) Rozmowa na pw jest zbędna, ponieważ korzystam z działu, który od tego jest, a wiecej nic Ci nie mam do powiedzenia ;) Tyle "żali" z mojej strony:v

Co myslicie o tym, aby dodac cs_assault i de_vertigo? 

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie, jak również inni użytkownicy, temat służy do dawania propozycji, a nie do kłótni, czy jak kto woli "wolnych" pogawędek. Dlatego też proszę Was o dostosowanie się do tej zasady. 

Każdy post nic nie wnoszący będzie ukrywany, a autor może (choć nie musi) otrzymać warna. 

 

To tylko w gwoli przypomnienia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane zostały nowe pluginy:

 

- Wypadanie granatów po śmierci.

- RoundSound z wyświetlaniem nazwy odtwarzanego utworu oraz możliwością sprawdzenia ich po komendą /roundsound.

- Transfer bomby od gracza AFK do aktywnego.

 

Aktualnie pracuje nad poprawnym działaniem pluginu "mała mapa"

 

Dodane zostały także 2 nowe mapy:

 

- cs_assault

- de_vertigo

 

Czekam na dalsze propozycje.

Edytowane przez NNN
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wypadanie granatów działa okey,

- rs'y działają chyba wszystkie okey,

- transfer bomby działa również okey,

- mała mapa działa okey i gracze są zadowoleni że mogą zmieniać mapki na małe,

 

Widzę również zadowolenie z assauluta ale w vertigo nie miałem okazji pograć jeszcze :P

 

minusy to:

- kolor admin chatu gdy pracowałeś nad pluginami zmienił się na inny i kompletnie nie widać że ktoś coś pisze (kolor ustaw na widoczny jakiś np. zielony)

- coś jest nie tak przy dawaniu ss'ów z pozycji amxmodmenu (dajesz ssay lecą i nie daje bana, trzeba to sprawdzić, bo może akurat coś lagowało),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru chatu to nie mam pojęcia o ocb bo u mnie wszystko jest w porządku :O Screen shoty nie działają bo wywaliło amxbans z serwera. Niebawem wszystko wróci to normy.

Edytowane przez NNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JigsoW, ten problem występuje tylko u Ciebie. Wszyscy pozostali mają aktualne rsy. Usuń z foldery sound/misc/Cs-Classic[FFASZ2]   oraz   Cs-Classic[FFASZ3]. Po ponownym wejsciu na serwer powinny Ci się odnowa ściagnąć rsy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NNN a co z amxbans ? Bo to nie działa poprawnie z tymi screenami :/

 

Też zastanawia mnie tzn "Ban z buta" czyli po prostu ban jak dajesz zmieniło się ale nie widać że ktoś dostał tego bana i nie widać powodu bana :/

To chyba trzeba zmienić bo dajesz bana "komplet" ale czasem trzeba podać powód i w przypadku jak nie działa robienie ss'ów prawidłowo to trzeba robić ssy osobno i dać bana osobno = okey ale chce mieć możliwość podania powodu bana bo należy napisać podejrzanemu że ma wstawić ssy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności