Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Problem z ze steam lub rangą


Tsumi

Recommended Posts

Otóż wczoraj miałem master guradiana już zostały 2 rangi do wbicia, mojej wcześniejszej rangi. Po zakończeniu meczu moja ranga znikneła i pisało że moja ranga została przedawaniona z powodu  długiej przerwy. A takie coś się dostaje po miesiącu przerwy nie po wygranej grze. Oczywiście pisało  że jak wygram moja ranga zostanie przywrócona, więc zagrałem wygrałem ze statami 46-7-11 i jeden +ACE, i dostałem range tylko że Gold nove 4 !?!?! więc oco w tym chodzi ? Z jakiego powodu Valve zabrało mi 3 rangi ? Nie wiem czy musze pisac do pomocy technicznej steam żeby odzyskać tą straconą rangę prosze o pilną pomoc.

Edited by Dubstep
Link to comment
Share on other sites

najprawdopodobniej miałeś w drużynie cheatera, i valve zamiast cię banować odebrało ci rangę + dało słabszą, też tak miałem 

Edited by naxiu
Link to comment
Share on other sites

Grałem ze znajomymi z miasta, nikt nic nie miał. Ale żeby aż 4 rangi zabrać ? Czas poświęcony na wygrane mecze poszedl sie yhhhmmm

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności / Pomoc Udzielona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

  • Qesik unlocked this topic
  • Qesik locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy