Skocz do zawartości

Wypowiedzi w podaniach


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapraszam was do rozmowy czy warto i jak można rozwiązać poniższy problem.

 

Trochę w oczy mnie kole gdy w podaniach widzę odpowiedź(najczęściej tak jest w podaniach na NIE) a pod tą odpowiedzią 10 innych postów z dokładnie tymi samymi argumentami.

 

Ja zawsze staram się wyczerpać temat, sprawdzam wszystko, opisuję wszystko Przyklad a potem widzę pod moim postem u każdego część arguementów, które już opisałem. Może stworzyć by w regulaminie podpunkt mówiący aby w podaniach znaleźć swój powód na TAK/NIE albo nie wypowiadać się wogóle, bo to, że 3 osoby powiedzą "słaby GT" choć wydaję takie "demokratyczne" i wogóle WOW to jest to wciąż jedna i ta sama opinia więc jeżeli jedna osoba to podsumuje to dla mnie jest to wystarczające. Nie sądzicie? Zmiejszy to nabijanie postów ;3

Pozdrawiam, lecę na trening!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie 

Czemu? Forum jest po to aby się wypowiadać , pisać posty ( nabijać ).

Jeżeli podsumujesz tylko i wyłącznie ty osobę na nie wychodzi na to że tylko ty  chcesz aby podanie zostało odrzucone. Jeżeli więcej osób napisze post typu '' Jestem na nie ponieważ i wypisze to co ty '' To osoba pisząca podanie ma mniejsze szanse aby podanie denied.. Dobrze rozumiem? Może to i nie ma sensu lecz po to jest forum aby się wypowiadać.

Nie wyobrażam sobie aby 1 osoba wypowiadała sie w podaniu o.o No chyba że robi to administrator..

Chyba chcemy poznać wszystkich opinie i nie zależy czy wypiszą to samo czy nie.

Edytowane przez Omega *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na nie,forum jest od komentowania.A później pretensje będą do kogoś że się nie udziela na forum.Każdy powinien mieć prawo głosu,nawet jeśli uważa tak samo jak ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście to nie przeszkadza. Lepiej jest poznać opinie większej ilości ludzi niż 1 podsumowującej wszystko. Natomiast przydałby się punkcik o tym, żeby w podaniach na danym serwerze wypowiadali się tylko gracze/admini tego serwera. Bardziej wkurzające jest to jak taki przypadkowy gracz FFA spamuje postami w każdym podaniu na każdym serwerze nigdy nie będąc na innym niż FFA. W profilu jest dodane pole z serwerami na których gram i dobrze by było udzielać się w sprawach związanymi z takowymi serwerami, a nie w przepisywaniu opinii pod podaniem od użytkownika piszącego przede mną..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam z opinią powyższych osób. Czyli jestem na nie, każdy ma prawo do głosu a opinia jest ważna. Nikt się nie burzył jak do tej pory o coś co wyszło z forum, ponieważ każdy jak chciał to się wypowiedział i było i jest ok :) Co do gt, no to jest to jeden z wymogów regulaminu w rekrutacji na Admina. Z drugiej strony masz racje, że wypowiedź jednej osoby, takie podsumowanie wystarczy ale to jest demokracja no i lepiej niech zostanie tak jak jest :) później się mogą burzyć, że chcieli powiedziec co myślą a jednak nie mogli i potem więcej skarg poleci niż jest ludzi na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. mnie również denerwują posty pokroju:

 

+ wiek

+ doświadczenie

 

na Tak

 

a później nagle jak lawina niesie ze sobą podobne komentarze, ale zauważmy.. że nie możemy zabraniać użytkownikom się wypowiadać w podaniach.. Nie możemy kazać szukać argumentów za/przeciw tylko dlatego, że ktoś o tym wspomniał wcześniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejak shadow napisał, a jeśli ktoś napiszę załóżmy

- Ogarnięty,

- Nie sprawia problemów na serwerze

 

To przecież każdy inny użytkownik może się wypowiedź tak samo, gdyż również akurat na to zwrócił uwagę u danego gracza startującego na admina.

Nie możemy tego zakazac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też takie wypowiedzi denerwują , ale niestety nie unikniemy ich. 

Trzeba przeboleć to. Chociaż dla mnie najgorsze jest to jak wypowiadają

się osoby, które wg nie grają na serwerze.  ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kraju jest demokracja, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Jednak nie ukrywam że czytanie ciągle tego samego "Amx, doświadczenie, wiek, składka na Tak" jakieś 10x przy jednym podaniu jest męczące. 

Nasuwa mi się tu jedno pytanie. Po co w naszych profilach zaznaczamy na jakich serwerach gramy? Odpowiedź niby prosta. 

Dlatego też jeśli podanie jest w dziale DD2 niech wypowiadają się tam gracze z DD2, jak jest na 4FUN to gracze z 4FUN.

Sam byłem nie raz świadkiem jak wypowiada się ktoś kogo nie widziałem na serwerze. Pytam dlaczego się wypowiada w tym podaniu jak praktycznie wgl nie gra w cs'a a on mi odpowiada że wypowiada się na podstawie forum. Jak można oceniać gracza, jego zachowanie, doświadczenie jego predyspozycje na admina oceniając na podstawie forum? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdego denerwuje to, ale tego się nie uniknie ;0 (np. w tym temacie wszyscy piszemy tak naprawdę to samo xd). Gdyby twój pomysł wszedł w życie na forum to w podaniach nie byłoby więcej postów niż 2 lub 3 a to nie o to chodzi :). Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na nie,

Czasami bywa i tak, że jedna osoba wymieni wszystkie argumenty i co podanie kończy się na 1-2 wypowiedziach? Owszem 10 takich samych postów denerwuje, ale to na tym polega,bo moim zdaniem dobrze, że jest dużo głosów. Można stwierdzić po tym, czy kandydat jest lubiany przez graczy jak i administrację i np jak wszyscy napiszą, że jest kulturalny, ogarniety, miły to spore potwierdzenie prawdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak ktoś pomyśli podobnie no to przecież napisze tak samo ( bardzo podobnie ) uważam że nic nie powinno sie zmienić pod tym względem. Jakby kazdy miał wymyślić cos innego to balibyśmy się wypowiadać sie w podaniach ;p

Edytowane przez .:PeZo:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Propozycja odpada.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności