Skocz do zawartości

[BF2+FFA] Propozycje pluginów oraz zmian na serwie


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o usunięcie z serwera dwóch zbędnych już informacji. Mianowicie:

VIP :  Nowy VipChat pod komenda  say_team*  (inaczej u*)
Informacje :  Jesli masz problem z gadatliwym graczem wpisz na say'u  /mute

Te informacje są już zbędne, ponieważ usunięto i vip chata na korzyść say_team oraz /mute. Myślę że nie ma co wprowadzać już graczy w błąd kiedy te dwie informacje informują o czymś czego już nie ma. Ewentualnie możnaby dodać /mute czy chociaż dla admina wyciszenie gracza, bo nie potrzebnie co chwila kickować, banować naduużywającego mikra delikwenta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok usunę te dwie inforamcje :) 

co do mute do ostrzeżenie/kick a jak to nie działa to ban na 5 min a jak nie działa to 30 min :) nigdy nie było z tym problemu :) także jest to zbedne :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem po zmianie modeli dla vipów. Otóż gdy chce się rzucić granat nie widać tego, czy postać przez nas kontrolowana odbezpiecza go, trzeba coś z tym szybko zrobić, bo to denerwuje. 

 

 

@ sory za wprowadzanie w błąd, to ja sobie źle wgrałem te modele,

Edytowane przez Gruby z BRAZZERS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co wy na to, żeby dać wyzwanie na kose jak jest 1 vs 1 i jak np zostanie jeden ct i z 5 tt to zeby pokazało, na środku że sam został i do tego jakaś nuta? 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazać może ale nuta to według mnie słaby pomysł bo gracze, którzy zwracają bardzo uwagę na dźwięki itd. mają je zagłuszone. Rozgrywka jest utrudniona, nie słychać kroków itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie wiem nawet czy jest taki plugin, jak kuba napisałeś. 

Jak 5vs ten 1 został, to na hudzie może pokazywać jakiś tekst, ale co do muzyki to trzeba byłoby przerobić plugin. Bo nie widziałem nigdy takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok to muzyki być nie musi ale właśnie o tego Huda mi chodzi :) 

 

@ wgrałem to i obstawianie też i jest gitara :) jak na razie nikt nie narzeka :D 

Edytowane przez kubaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proponowałbym wgrać na serwer plugin, który polegałby na tym, że po wejściu na serwer, po każdej rundzie, bądź zmianie mapy serwer ustawiałby automaatyczny interp (ex_interp 0.01). Pamiętam, że widziałem to na jakimś serwerze i było bardzo pomocne i przydatne, ponieważ ja np. mam dość marudzenia typu: "włącz ciało" "nie masz głowy" itp. itd. Kiedy serwer automatycznie ustawiałby interp nie byłoby problemu i nikt nie miałby prawa się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proponowałbym wgrać na serwer plugin, który polegałby na tym, że po wejściu na serwer, po każdej rundzie, bądź zmianie mapy serwer ustawiałby automaatyczny interp (ex_interp 0.01). Pamiętam, że widziałem to na jakimś serwerze i było bardzo pomocne i przydatne, ponieważ ja np. mam dość marudzenia typu: "włącz ciało" "nie masz głowy" itp. itd. Kiedy serwer automatycznie ustawiałby interp nie byłoby problemu i nikt nie miałby prawa się czepiać.

To jest zbędne i nie ułatwia gry, poza tym to niby blokuje teraz wszystkie ns'y +34 wersja, no i steam. Może 20% graczy będzie działać.

A na serwer walicie dalej śmieci, bo zaczyna lagować z 20 pinga mam 60 co na innych serwerach mam 20. Co wy chcecie zrobić znowu serwer za soota? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy nie ma co spinać bo spina jest zbędna, jak ping bedzie duży i gracze będa narzekać to wtedy się usunie ten plugin i po problemie :) dziękuje za radę, my z Bezim dbamy o nasz serw a Ty dbaj o swój :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubuś, nie chce cię wywalić z stanowiska bo prowadzisz tym zdaniem do tego. I lepiej żeby taka sytuacja z sootem się nie powtórzyła, to więc bardzo dobrze będzie teraz żeby nie czekać na efekt tylko od razu zaprzestać śmiecenia serwa, bo narobi się problemów takich co niedawno były. 

 

A nie mówie o ex_intep, nic ważącego pluginu tylko o reszcie. Np. po co model gracza - vip, admin, bronie znowu nowe, zaraz całego tego bf'2 wy kolorujesz że nie będzie nic standardowego a wszystko zmienione i do tego jakieś śmieszne 'ulepszenia' - pluginy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy zważ na to, że nie jestem sam opiekunem i jakby się co waliło to to pójdzie do odstrzału i po problemie. Skinów vipa już nie ma, jest tylko admina a adminów jest mniej niż vip'ów... i wiem, że nie chcesz i ani ja do tego nie zmierzam ani mi o to nie chodziło. Mówie Ci, jak coś bedzie nie tak, jak gracze będą narzekać to to wyrzucę albo Bezior. Intep jes potrzebny bo jak Kowal mówił, często słyszy się takie narzekanie ... 

 

@ Ciapaty: tak, masz racje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytać to potrafimy? Napisałem ci jasno, że te pluginy ustawiające interp nie działają w nowszych wersjach cs'a + steam, to po co wgrywać plugin jak tylko 10% graczy na serwie plugin będzie wymuszał interp na 0.01 .

No widzę że jest was 2 , ale to nie bezi zapoczątkował wgrywaniu / polepszeniu vipa, to teraz to kieruje do ciebie. 

Sugeruje ci jak wcześniej napisałem, żebyś nie czekał na efekt.. tylko wcześniej to powstrzymał, wgrywając te śmieszne pluginy, i zbędne. 

Przykład, wgrasz plugin a , b , c , d ,e , f no w takiej kolejności, i na serwie będą crashe to pewnie będziesz zaczynał wywalać plugin f, co może być też błędne bo jeżeli pluginy zaśmiecają serwa to plugin c może np kolidować z innym pluginem lub pluginem spośród tego co napisałem -a, i występują błędy co prowadzi też do crashy .

 

Ja nie chcę żeby serwer znowu upadł tak jak było za kolegi soota, myśl dobrze bo jesteś teraz opiekunem a nie adminem który podsyła pomysły. 

Na serwer wgrywaj tylko pluginy potrzebne, żadne zbędne co nic nie robią, bo potem będą problemy i ten problem może się ujawnić za miesiąc / 2, i co wtedy ? Będziesz musiał się bawić w sprawdzaniu kazdego tego twojego śmiecia (plugin) , a to widzisz. Kamil miał 3 miesiące , i tego nie naprawił . Pomyśl sobie co by było i co byś z tym zrobił.

 

Także nie wariuj, wgrywaj same potrzebne pluginy i każdą propozycje przemyśl dokładnie z bezimiennym. I pamiętaj to mod BF2 nie 4FUN co możesz nawalać tam tego ile wlezie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, tylko bez spin. :) Ja dalem tylko propozycje i niekoniecznie musi byc ona wypelniona. Jakos na innym serwerze z tego co mi sie wydaje dzialalo chyba bez zarzutu, wiec mozna wyprobowac na naszym. Jesli sie nie sprawdzi - wywalic. Nie ma co sie spinac, wedlug mnie kuba i bezimienny dobrze sie sprawuja jako opiekunowie, nie ma nic w tym zlego ze chca uatrakcyjnic serwer za pomoca takich pluginow czy tez w inny sposob. Natomiast plugin, ktory zaproponowalem wydaje mi sie ze bedzie o wiele bardziej przydatny niz jakis inny juz wgrany (nie zarzucam ze jakis mi sie nie podoba bo jest ok) o ile bedzie prawidlowo dzialal, wydaje mi sie ze nie bd sie do czego przyczepic. Natomiast Siwy zwaz na to, ze panow opiekunow mamy 2, wiec jeden moze pomoc drugiemu, nie jak w przypadku Soota, ktory musial radzic sobie sam, wiec nie dosc ze moga wykonac dwa razy wiecej pracy, to jeszcze moga to zrobic dwa razy szybciej. To tyle. Pozdrawiam K0wAl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy powiedzmy szczerze. Po co Ty szukasz spin ? Masz własny server, więc zajmuj się nim, a nie szukasz Panie jakiś spin. Tak samo masz( albo już nie masz) admina na bf2 i pouczałeś do wszystkiego adminów starszych na bf2 od Ciebie. Człowieku Tutaj się daje tylko propozycję. Jak naszych opiekunów to zaciekawi to wrzucą, a że będzie kolidowało jak to powiedziałeś z innymi pluginami to wystarczy, że wyrzuci ten ,,f" i nie będzie kolidowało proste co ? A jak będzie więcej kolidowało to na pewno Kuba i jak Bezimienny dadzą sobie rade i znajdą ten co koliduje. Bezimienny grał na bf2 od wieków i dobrze wiem, że on potrafi bawić się pluginami itd. Moim zdaniem nawet jeżeli zadziała to na 10% graczy to i tak to pomoże. Więcej ludzi będzie trafialnych i nie będzie narzekania, że nie masz ciała czy coś. Jak na razie bezimienny i kuba dobrze się sprawują i nikt nie ma nic do nich do zarzucenia. Więc nie szukaj spin za wszelką cenę bo pemkiem świata nie Jesteś,a doskonale wiem, że Ty masz sporo za uszami i to sporo osób wie. Więc nie spinaj się Siwy bo nie masz o co. Bezimienny z Kubą mają opiekuna servera na bf2 i oni się zajmują nim, a Ty masz na innym i nim się zajmuj :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tu teraz nie broń soota, bo nie siedział w tym miesiąc, co nasi teraźniejsi opiekuni są nowi. Poza tym na każdym innym serwie jakoś sobie każdy radzi, i to są tacy sami opiekunowie porównując doświadczenie. 

Plugin mówie że się nie przyda, działać ? a skąd wiesz czy działa, większość cs'ów jak pisałem na górze to blokuje, wymuszanie interpu, i to wszystkie +32wersja + steam. 

Dobra, kowal rozumiem no może być bo ten plugin nie spowolni pracy całego serwa tylko mówie są inne, 1 ale jak się skumuluje pierdyliard to wtedy będzie ciężko , ja tylko mówie że on jest zbędny bo to co on robił już dawno się skończyło, chyba że każdego przeniesiemy na wersje cs'a v23 gdzie każdemu będzie co runde wymuszać interp 0.01. 

 

Skiperek kolego, jakich spin? Ja tylko dobrze radzę, bo co widać to kuba na wszystko przystaje co się wpisze na forum, gracz powie że chce to , on od razu to wgrywa. Zaraz napierdzieli się tego tyle.. nawet już coś jest, bo odczuwam lagi na serwerze i podwyższony ping. A swój serwer mam w 100% ogarnięty, wiem do czego zmierzasz ale rada osoby doświadczonej w tym nikomu nie zaszkodzi, opiekun radzi opiekunowi co zrobić aby serwer nie spadł na psy (pod względem technicznym) . 

A te spiny to bardziej od ciebie szły, ja sie czepiam o swoje i dobrze wiesz, może jako admin coś ci tam mówiłem ale ty musialeś popełniać błędy bo inaczej bym nie otwrzył 'ryja' do ciebie. Nie wiem jak to zrozumiesz, bo z tobą będzie ciężko jak odwalasz takie scenki. 

 

A teraz sprawa od tego 'środku' w twoim poście ;) - błędy z pluginami, wiesz chyba trzeba być jasnowidzem żeby takie coś przeczuć że ten plugin akurat przeciąża serwer. Chyba że ty masz takie zdolności ;) ale nie wiem czy kuba , bezi strzelą celnie i to mówie może być w ciągu miesiąca, 2 , 3 a nawet 5, i co wtedy? Reinstal serwera , albo najlepiej teraz selekcja pluginów. Zbędne wywalić, potrzebne zostawić. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To temat do propozycji, a nie kłótni. Siwy chce ratować nas radami dla dobra tego serwera i chwała mu za to, że znajduje czas, aby pomagać jeszcze na innym serwerze niż DD2.

 

Co do tego interpu to jest mi to obojętne, lepiej zająć się poważniejszą sprawą - spadkowi frekwencji na serwerze. Zastanówmy się co zrobić, aby gracze wrócili, bo ostatnio najczęściej widuje się grę 4vs4 - 6vs6, gdzie do niedawna cały czas był full serwer.

 

I z tym właśnie związana jest moja propozycja - usuńmy specjalne modele adminów, modele broni vipów i inne pierdoły, które no tak nie za bardzo pomagają w ściąganiu graczy.

Z moich obserwacji wynika, że najwięcej osób gra, kiedy na serwie są mapy dust2, westwood, inferno i mirage. Proponuję, aby zrobić mapcycle z tych tylko 4 map.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapcykle tak. dust 2 westwood inferno i mirage, ale też proponuje też mape de_rats czy jakoś tak dodać do mapcykle. Mape co jest lodówka itd :D dużo grało na tej mapie ludzi zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zobaczę ktore pluginy są do wywalenia, dziś jak liczyłem to ponad 40 jest ich, wiec robi się syf. Wypiszę tutaj pluginy którę są według mnie zbędne, wtedy każdy co gra na serwie wypowie się czy wywalić czy zostawić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś grałem na de nuke osób było mało gdy zmieniłem na mape pool day  graczy  przybyło  zapytałem się jaką mape chcą  napisali  żebym dał westa i dd2 w głosowaniu wygrał dd2 jak zmieniłem  zaraz serwer  był full. Zapytałem się jakie mapy by chcieli mapy na serwerze odpisali mi że   inferno/west/dd2/eldorado/india/małe mapki typu pool day   wiem że od tego jest forum ale prawda jest taka że mało kto zagląda na forum chyba że jak ktoś wejdzie pisać skargę bądź wrzuca ssy. Kilku graczy wspomniało o tym by gracze "mieli prawo do wyboru map" 

 

A na mapach typu mirage/nuke osób ubywa co prawda często  sam mam ochotę wyjść   gdyż nudzą mnie.

 

Czasem  jest  po 8 graczy w 1 teamie ale... 

 

 

Proponuję wgrać najbardziej znane i grywalne mapy i zaobserwować co się dzieje na serwie.

 

Co dd2 kubaaa jest świadkiem bo gdy do niego napisałem że jak zmienie na dd2 osób przybędzie  sam wbił i grał :D

 

Według mnie mapcykle to jest wielki shit.

Edytowane przez deadangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że zaczęły się żale. To i ja coś nasmaruje. Czemu jest zakaz używania granatów i autolamy na małych mapach? Skoro jest to bf2 to wszystkie bronie, które są dostępne powinno się z nich korzystać, bo w końcu nabijamy tez odznaki. Jeśli zaś uważacie ze na danej mapie nie można czegoś używać to chyba można to jakoś zablokować lub wyeliminować zakup danej broni.

 

Skrypt z ATARI 65XE + XC12 turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności