Skocz do zawartości

[BF2+FFA] Propozycje pluginów oraz zmian na serwie


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

Bozenka. Wiesz dlaczego ? Gracz który nabije sobie profesjonaliste z granatu to rzuci miedzy graczy z przeciwnego teamu i nikogo nie ma . bo zada spokojnie około 150 hp obrażeń :) Dlatego są zakazane :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim przypadku nowi gracze, podobnie jak ja mają trudniej wbić granaty. W takim razie proszę zablokować granaty i autolame , bo jak nie ma admina to każdy pakuje z tych zabawek ile wlezie.

 

Skrypt z ATARI 65XE + XC12 turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie odwołany zakaz co do autoszmat i he na małych mapach, jest wpisane w regulamin od bardzo dawna i nikt tego nie bedzie zmieniał. Co do mapcycle to sam wiecie ilu było graczy jak było można nominować mapy... zupełnie inna gra była. Jestem za tam, żeby nie było mapcycle ale kazdy gracz miał prawo do wyboru mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluginy które według mnie powinny wylecieć ponieważ nie działają lub pasują bardziej do modu 4fun.

 

 

; alt_end_round_sounds.amxx ; RS

Plugin wgrywał Kuba lecz został wyłączony, nie wiem dlaczego nie znam wszystkich informacji co do niego.

 

grenade_trail.amxx ; smugi granatów

Według mnie jest to niepotrzebne.

 

amx_adminmodel.amxx ; modele admina

Nic tak właściwie to nie daje, haksy wiedzą czy jest admin tylko dzięki temu. Jestem za wywaleniem.

 

warmuppro.amxx ; muzyka rozgrzewka

Plugin miał na celu granie muzyki podczas rozgrzewki lecz Kuba nie dał rady z tym i nie ma muzyki.

 

automaticknifeduel.amxx ; wyzwanie na kose z muzyka

Plugin pasuje na 4fun...

 

lastmanbets.amxx ; obstawianie kto wygra

Jak dla mnie jest to bez sensu dlatego powinien być wywalony.

 

interpchanger.amxx ; ustawia z automatu interp na 0.01

Działa tylko na kilku wersjach cs 1.6 więc powinno wylecieć.

 

Proszę każdego gracza BF2 + FFA o wypowiedzenie się w tym temacie czy plugin powinien być wywalony czy powinien zostać.

Edytowane przez BezImiennyy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluginy które wywaliłem.

; alt_end_round_sounds.amxx ; RS 
amx_adminmodel.amxx ; modele admina
warmuppro.amxx ; muzyka rozgrzewka
automaticknifeduel.amxx ; wyzwanie na kose z muzyka 
lastmanbets.amxx ; obstawianie kto wygra
interpchanger.amxx ; ustawia z automatu interp na 0.01

 

Wywaliłem też starą rozgrzewkę i dałem nową na granaty z muzyką. Dodałem też nowe Rs'y, więc życzę miłego grania :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie odwołany zakaz co do autoszmat i he na małych mapach, jest wpisane w regulamin od bardzo dawna i nikt tego nie bedzie zmieniał. Co do mapcycle to sam wiecie ilu było graczy jak było można nominować mapy... zupełnie inna gra była. Jestem za tam, żeby nie było mapcycle ale kazdy gracz miał prawo do wyboru mapy

W regulaminie znalazłem jedynie zakaz używania He na małych mapach "ograniczenia rozgrywki" pkt. 2.6.

Albo ślepy jestem, albo nie ma wzmianki na temat autolamy w regulaminie.

 

Skrypt z ATARI 65XE + XC12 turbo

Edytowane przez Bozenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam wgranie pluginu, który nie pozwoli rzucać HE przez płot na mapie eldorado. Bo to trochę męczące, aby to pilnować i grać jednocześnie. Albo plugin wgrać, albo usunąć mapę. Co wy na to ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo przydatny plugin na tą mapę bo nudne już jest pisanie ciągle o zakazie, potem pilnowanie i ostrzeganie, wywalanie, banowanie gracza. Nudne to i męczące, przy tak ciekawej mapie jaką jest eldorado i nie zawsze podoba mi się że muszę na niej pilnować graczy, którzy łamią ten zakaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pluginu na ten skan to go znalazłem no i jutro go wgram i zobaczymy czy to odpali :) kurcze The Monk, ciężko powiedzieć czy to jest sens dawać taki plugin no bo co do tego i regulamin się odnosi także no nie bardzo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co blokada ? Jeżeli to jest server ffa +bf2 :D, więc wolno rashować ;) A czasem lepiej to dla tt, ponieważ z 4 poczeka z awp i sciągnie połowe teamu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co blokada ? Jeżeli to jest server ffa +bf2 :D, więc wolno rashować ;) A czasem lepiej to dla tt, ponieważ z 4 poczeka z awp i sciągnie połowe teamu ;p

Jak wolno rashować, bf2 ? niczym się nie różni chyba że speeda w dupie, 10sek i jest sie pod respem (dd2,CT) 

CT powinno odczekać 30sek min, żeby mogli rashować. 

 

A blokada jest ciekawym pluginem, niestety jest ustawiona na 'zwykłe' mapki, niestandardowe nie mają takiej blokady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak robił coś w stronę powstrzymania rashu przez ct nie jest to serwer team play ale grało by się przyjemniej wiedząc ze np ct czeka gdzieś na bs  ( i może przy okazji gracze zaczeli by robić cele mapy tyczy sie ct głownie)  i nie zrobi pleców gdy ct pójdą długą i zraszują b przez tunel bo zanim tt zajmie b spokojnie ct może ich jeszcze zraszować w tunelu spotkałem się z tym nie raz bo przecierz gracze w tt boją się wejść odrazu na b i każdy czeka w tunelu a ct już jest na respie tt w tym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie, ct ma cele wtedy jak paka leży, w sensie krycie paki lub jej rozbrojenie. Jak zacząłem grać na tym serwie to tego nie było no i jakoś nie było nic gadanego pod tą strone, także pomysł odpada bo ten plugin nie jest jakoś koniecznie potrzebny a szkoda syfić serwa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a plugin na to żeby gracze w głosowaniu mogli kikować cheaterów gdy nie ma żadnego admina  ? może by gracze nie uciekali z serwera bo ostatnio koło 23 z ponad 10 graczy zostało z 3-4 przez chamskie granie gościa z wh w ciągu 3-5 rund 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad tym myślałem i powiem tak, nie raz grałem na innych serwach i ta jakby opvja była na każdym z nich. Myślałem nad votekick no ale co da kich cziterowi, skoro na kicka trzeba tam określoną liczbę głosów a ćit i tak wejdzie na serwie po kicku, Rozważałem voteban, w taki sposób żeby np był ban konkretnie na np 30 min i tylko tyle. Co do tego to zrobie ankiete w najbliższym czasie jak się ogarnę, ponieważ po powrocie mam duzo zaległości w szkole jak i prywatnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może żeby nie było spin takich jak w skardze do medyka to zrobić regulamin pod komendą /regulamin czy inną i gracze by się zapoznali bo mało komu chce się wchodzic na forum a i admini by mogli sprawdzać szybko i napewno częściej czy coś się zmieniło w regulaminie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł ogólnie zły nie jest ale na to zaś trzeba odpowiedniego pluginu, czy jak to nazwać. Regulamin zawsze był na forum a nazwe forum zawsze wyświetla serwer także to z mostu odpada :) z regulaminem każdy ma się zapoznać raz na jakiś czas bo jak widać, zmiany są :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie ten plugin, ktory mialby kickowac lub banowac gracza na okreslony czas nie ma sensu, poniewaz gdy sie z takim spotkalem na jakims serwie nie mial on sensu, gdyz nie byl uzytkowany przez graczy. Potrzeba bylo zbyt wielu glosow w konsoli, bodajze 3/4 graczy na serwie (mniej lub wiecej), nawet po namawianiu graczy by wpisali oni komende w konsoli. Niektorzy po prostu nie ogarniaja, nie wiedza co to konsola, lub z innych powodow nie wpisza komendy. Nie ma niepotrzebnego zasmiecania niepotrzebnymi pluginami serwera. Radzilbym bym natomiast o kontakt z adminami za pomoca istniejacej juz komendy - /kontakt i mysle ze ma to wiekszy sens. Zawsze znajdzie sie ktos kto jest na forum, steam czy gg, aby mogl wejsc i zbanowac delikwenta. Przykladem jest moja osoba, gdyz bardzo czesto jestem chociaz na jednej z podanych form komunikacji. Pozdrawiam K0wAl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności