Skocz do zawartości

Rezygnacja by ZIELE.


zielmiks123

Rekomendowane odpowiedzi

Shadow nie wiem co miałeś na myśli mówiąc zapraszaj chamstwo na swój serwer, ale tak zrobię.

Naprawdę nie rozumiem waszego podejścia do tego serwera,traktujecie go jak własne dziecko.

Odrzuciliście podanie Mańka bo jest chamski?  Teraz mówienie co się myśli to jest chamstwo?
Shannel tam z tymi wywodami zaczęła, kobieto zluzuj, trochę dystansu do siebie, to są żarty.

Wczoraj też nic takiego nie powiedział, a wy spieliście dupsko, bo mówi to do kobiety?

A co podnieca was fakt, że macie kobiety na serwerze? a co one wnoszą po za tym, że są tylko i wyłącznie graczami?

Kiedyś, nie brano tu wszystkiego pod uwagę kultury.
Co złożylem podanie i nagle mam mówić "kurcze blade" zamiast "kurwa", co wy robicie serwer dla 12letnich dzieci?

Ja żyje tak nie inaczej, mam takie nie inne towarzystwo, słowo "kurwa" itd to dla mnie codzienność, nie wiem może wy chodzicie na kółka różańcowe i wam się nie zdarza, przeklinać i kogoś wyzywać, tylko nie oszukujmy się, znamy się nie od dzisiaj nie wydaje mi się Shadow, że

grając nikogo nie przezwałeś.

Jeśli chodzi tu tylko i wyłącznie o kulturę to okej ,trzymajcie swoich pobożnych adminów. Ja się nie nadaje, proszę o zabranie admina i rangi.

Pozdrawiam Doktora hajsa<3, mańka, Kitola, Gruffiego, Shadowa (chociaż teraz nam się chyba zgorszą relacje), Kinge, Damiana, Bluskaya, Antonio matecznego, Hajdzika, Mentora, Koale, Dolara, SinnE, Headshota, Złodzieja życia, lassero, Natalje ( w gruncie rzeczy to chyba nic do siebie nie mamy, raczej poszło o ajmiego o ile wgl o coś poszło :), polaczka (też nic do Ciebie nie mam, zawsze Cie szanowałem) Pozdrawiam również tych, których już tutaj nie ma, Dudka,chudego,luffiego,milorda,Hofmana (tak pewnie ich nie znacie :) )

Spędziłem tutaj wiele zajebistych chwil, ale pora się pożegnać.
Z fartem mordy :)

Edytowane przez Makaveli.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dołączę do ZIELE lub będę tu wbijał okresowo z nadzieją na spotkanie starych mord. Kiedyś ten serwer był normalny, nie było waszej kultury, o której nie macie bladego pojęcia bo definiujecie ją jedynie poprzez przeklinanie, często umiarkowane. Był dobry klimat, każdy się szanował, a jeśli nie, to po prostu dostał bana za bezsensowne obrażanie, a nie za słowo "kurwa". Co niektórzy traktują ten serwer jako własne życie, Shadow i inni, miejcie wy ludzie trochę dystansu do tego, bo ten regulamin wygląda gorzej niż konstytucja i wszystkie popierdolone paragrafy, włączcie samodzielne myślenie, to na prawdę nie boli. Rozumiem, że kilku adminów nie ogarnia AMXa, ma po 15 lat itd, ale są granice, których wielu już nie wytrzymało, bo ten serwer po prostu przez was upada, nie widzicie tego? Czy chcieliście do tego doprowadzić i stworzyliście własny plac zabaw, piaskownicę ze wszystkimi gadżetami dla dzieci? Gadajcie sobie na tsach co chcecie, hejtujcie mnie, ale na prawdę sram na to jak i reszta, która boi się wypowiedzieć, bo dostaną bana hahah... dramatycznie się dzieje, przemyślcie trochę swoje zachowanie i podejście do tego serwera i jego użytkowników.

ZIELE mordo trzymaj się, mamy kontakt więc coś wykminimy ;) Z nikim się nie żegnam, z tymi którymi trzeba mam kontakt na steamie, wy wiecie :)

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na karę z regulaminu, na pewno jakiś paragraf się znajdzie, co nie Shadow? :D

POZDRO!

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdzisz, że adminami zostają osoby, które uczą się amx w googlach i stoisz murem za osobą, która jest wobec innych chamska to cóż.. nic nie poradzę.

 

Ty wyznajesz zasadę: "Wyzywasz ją? OK, będę ją wyzywać z Tobą".. ja "Wyzywasz ją? Daj sobie spokój, po co".. tym się różnimy.

 

 

Prawdopodobnie dołączę do ZIELE lub będę tu wbijał okresowo z nadzieją na spotkanie starych mord. Kiedyś ten serwer był normalny, nie było waszej kultury, o której nie macie bladego pojęcia bo definiujecie ją jedynie poprzez przeklinanie, często umiarkowane. Był dobry klimat, każdy się szanował, a jeśli nie, to po prostu dostał bana za bezsensowne obrażanie, a nie za słowo "kurwa". Co niektórzy traktują ten serwer jako własne życie, Shadow i inni, miejcie wy ludzie trochę dystansu do tego, bo ten regulamin wygląda gorzej niż konstytucja i wszystkie popierdolone paragrafy, włączcie samodzielne myślenie, to na prawdę nie boli. Rozumiem, że kilku adminów nie ogarnia AMXa, ma po 15 lat itd, ale są granice, których wielu już nie wytrzymało, bo ten serwer po prostu przez was upada, nie widzicie tego? Czy chcieliście do tego doprowadzić i stworzyliście własny plac zabaw, piaskownicę ze wszystkimi gadżetami dla dzieci? Gadajcie sobie na tsach co chcecie, hejtujcie mnie, ale na prawdę sram na to jak i reszta, która boi się wypowiedzieć, bo dostaną bana hahah... dramatycznie się dzieje, przemyślcie trochę swoje zachowanie i podejście do tego serwera i jego użytkowników.

ZIELE mordo trzymaj się, mamy kontakt więc coś wykminimy ;) Z nikim się nie żegnam, z tymi którymi trzeba mam kontakt na steamie, wy wiecie :)

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na karę z regulaminu, na pewno jakiś paragraf się znajdzie, co nie Shadow? :D

POZDRO!

Naprawdę? Sądziłeś, że ten serwer będzie wciąż taki sam? Ludzie się zmieniają, gracze się zmieniają, gusta tym bardziej.

Kto Cię banuje za samo przekleństwo? Do szkoły nie chodziliście, nie macie dostępu do słownika i nie znacie różnicy pomiędzy wulgaryzmami, wyzywaniem a chamstwem?

Czytałeś chociaż raz ten regulamin? Bo teraz popisałeś się kompletnym brakiem jego znajomości.

Boją się wypowiedzieć bo dostaną bana? <Śmiech>

 

"przemyślcie trochę swoje zachowanie i podejście do tego serwera i jego użytkowników."

Bronimy graczy i użytkowników jak tylko możemy przed np. chamskimi odzywkami.

 

"czekać na karę z regulaminu, na pewno jakiś paragraf się znajdzie, co nie Shadow"

Może zrobisz moderatorom na złość i choć raz go przeczytasz przed napisaniem postu?

 

Chyba sam nie wiesz czego chcesz..

Skoro Ziele za taki komentarz odchodzisz.. to mnie powinno już tu nie być.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielowe "kurwa" jest niestety sprzeczne z regulaminem. Ja rozumiem- chęć ciągłego doskonalenia osiedla zwanego serwer, doprowadzania go do stanu niemalże idealnej symfonii przyjemności z gry i funkcjonalności, ale jaki jest sens ulepszania czegoś co już w gruncie rzeczy jest dobre, ten nowy regulamin w moim odczuciu nie był napisany po to żeby coś poprawić tylko po to żeby nabić sobie post. Zakaz przeklinania na serwerze? A co to jest, urząd do którego idąc trzeba ładnie się ubrać? Kiedyś normalnie było można przeklinać, jakoś nikogo nigdy to nie zgorszyło, nie widziałem ani jednej skargi na forum "a prosze pana admina, na serwerze mówią brzydkie słówka :(", dostawało się bany za obrażanie-> bo to tak, zgodzę się, jest brak kultury, ale nie uważam żeby sporadyczne użycie przekleństwa "słowoklucz: kurwa" kiedy na przykład totalnie zlamiliśmy albo strzelaliśmy jak stevie wonder. A teraz nawiązując do mojego podania: jak to mówią do 3 razy sztuka. Widzę, jestem nieproszonym gościem na te stanowisko, spoko- już sie nie będe wpychać tam gdzie mnie nie chcą. To Ty Shadow jesteś tu królem całego serwera, więc uszanuję to. Tylko proszę nie mydlić mi oczu, że chodzi o jakaś kulturę, o chamstwo, bo wszyscy dobrze wiemy, że wcale nie. Boli Was to że piszę co myślę o tych sytuacjach i jestem niewygodną osobą. Czy to że czasem przeklnę (chociaż na poczet zostania adminem od dłuższego czasu kontroluję moją "KULTURĘ OSOBISTĄ" czyli nie przeklinam) jest istotniejsze niż moja chęć zrobienia czegoś dobrego na serwerze, pilnowania porządku? Teraz do jeszcze słowo do Was drodzy przyjaciele piszący "Twoja kultura jest na poziomie 0": dobrze że wasza jest na poziomie 100+, moglibyście normalnie nagrywać poradniki z savoir vivre z tym ziomkiem z TVtrwam. Niejednokrotnie wam też zdarzyło się wam używać przekleństw więc za przeproszeniem- skończcie pierdolić. Pozdrawiam wszystkich kto zasłużył

 

 

@ ach zapomniałbym, została mi Shanell- droga Ado, nie bierz sobie tego wszystkiego do serca, bo wszystko było w żartobliwym kontekście, mającym na celu traktowania wszystkich równo na serwerze: kobieta mezczyzna=gracz, a nie na celu hejtowania płci pięknej, pozdro600 ;)

 

 

 

@Edit S}{aDoW

 

 

Czy Ty chociaż raz przeczytałeś ten regulamin?

Podpowiedź [link]

Najlepsze jest to, że Waszą obroną jest zakaz całkowitego przeklinania, a gdzie tak jest napisane?

 

3.3. Zakaz notorycznego stosowania wulgaryzmów. [1. Ostrzeżenie. 2. Kick].

 

Ja na serwerze również przeklinam, mam do tego pełne prawo jak każdy inny użytkownik. Nie wiem skąd wytrzasnęliście sobie ten zakaz

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa drogi adminie Shadow, że co do szkoły radzę sobie świetnie, bo trafiłem już na magisterkę, znam bardzo dobrze różnicę pomiędzy wyzywaniem, obrażaniem a zwykłym przeklinaniem. 

Gracze się zmieniają powiadasz... wiesz czemu się zmieniają? Zmieniają się tylko na tym serwerze, odeszło 3/4 starej "gwardii" przez takich ludzi jak Ty, zadufanych w sobie. Zrobiliście tutaj kółko wzajemnej adoracji, bije od niego straszna impotencja umysłowa, ale Ty tu jesteś królem i ustalasz zasady, więc tak jak maniek, muszę to uszanować... Składał chłopak 3 razy podanie, co dla mnie już jest szaleństwem. Mariano bije kompetencją i kulturą kilku adminów stąd razem wziętych, ale niestety wypowie się pod swoim podaniem i już jest po nim. Człowieku, nie skłania Cię to do refleksji, że ten regulamin serio jest chory? Wybacz, ale nie będę czytał tego szajsu, nie mam po prostu na to czasu i chęci, wystarczy, że widziałem kilka punktów i to są gorsze "paragrafy" niż te, które przerabiam na studiach

 

 

 

@Edit S}{aDoW

 

"ale niestety wypowie się pod swoim podaniem i już jest po nim"

 

Trafiłeś na magisterkę? Chyba przypadkiem kiedy pytałeś o link do regulaminu utworzonego przeze mnie dla serwera FFA, a regulaminu forum utworzonego przez administratora -_-.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wchodziłem na ten serwer, żeby się zrelaksować, pograć na poziomie, pogadać z ciekawymi ludźmi, ale z czasem to uciekło, obsada serwera NIESTETY się zmieniła. Kiedyś nie musiałem znać jakiegoś regulaminu pisanego na haju po kwasie, wystarczyło pomyśleć logicznie, nikt się o nic nie spinał, ale to Twój serwer, ustalaj dalej zasady, gimby chętnie się dostosują, bo tak mówi regulamin :)

 

 

 

 

@edit S}{aDoW

Kiedyś nie musiałem znać jakiegoś regulaminu pisanego na haju po kwasie.

Miałeś chyba długą przerwę, bo regulamin został zaproponowany 30 czerwca. Coś Ci nie pasowało? Trzeba było pisać.. były opiekun Damian, za czasów kiedy serwer był tak cudowny go zaakceptował.

Nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz jakikolwiek upadek. Bo co? Nie ma Chudego? Dudka? Wielka szkoda..

O, spójrz, dam Ci nawet link, bo przecież ciężko jest przeczytać jakikolwiek temat na forum w którym w ogóle nie bywasz, a teraz masz wielkie pretensje.

Poza tym.. wiesz? Wcześniej FFA nie miało własnego regulaminu.

PROPOZYCJA REGULAMINU DLA SERWERA FFA

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możecie grać na tym waszym poziomie, nikt wam tego nie zabrania. Shadow napisał taki regulamin no to admin musi się do niego stosować. Ja nie chce oglądać i słyszeć na serwerze wulgarnych słów i nie robię z tego kościoła tylko jak ktoś chce grać to może kulturalnie i na poziomie. 

 

Teraz będziecie mieć spinę do Shadowa bo taki regulamin zrobił. On stara się poruszyć niebo i ziemię żeby wam dogodzić a wam jeszcze w tyłkach źle. Gdyby jego to ruszało co wy tutaj piszecie to by już dawno opuścił ten serwer i miał wyrąbane na wasze teksty. Jeśli wam naprawdę nie pasuje to nikt nie każe wam tutaj być. To jest wasza, nieprzymuszona wola, że gracie na tym FFA... ba nawet chwała wam za to, ale jeśli macie problem z powstrzymaniem się od wyzwisk czy wulgaryzmów to może czas zmienić coś w sobie...a nie mieć pretensje do Shadowa i innych adminów, że was uspokajają. 

 

Co do Ziela wytłumaczyliśmy sobie co nieco na ts i doskonale wiem o co mu chodziło, a co do mańka już napisałam co o nim myślę i zdania nie zmienię. To że mówi to w żartach to jego wyłącznie jest sprawa, ale nie każdy żart jest śmieszny, bo ja np uważam to za jedną wielką szyderę.  

 

@ Jeśli wasze granie na poziomie to wyzywanie się od najgorszych to nie wiem w jakiej patologii wy żyjecie...

Edytowane przez Shanell
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jeszcze darmowe doładowanie na serwer a co 11zł w te czy w tamtą, kod R4DK2CP5.

Zapamiętajcie chama bez kultury godnie :)

Tak zmieniam serwer skoro nie umiem opanować emocji.
Ciaaao mordeczki :)

Edytowane przez Makaveli.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zabierzcie admina i rangę, pozdrawiam.

Może jeszcze kiedyś wbije i zobacze ten stary klimat.

I jeszcze jedno jeśli na kogoś coś mówie to znaczy , że tak myśle,moje zasady to wyzywać kogoś gdy ktoś go wyzywa? Otóż nie o to chodzi, że bronie chamskich osób, tylko zauważam tam większe ogarnięcie niż ma 3/4 obecnych adminów, o ile tam jakieś chamstwo jest, bo jeśli ktoś nie wyczuwa żadnego żartu to może Wy powinniście coś zmienić w sobie, nie my.

Do zamknięcia.

Edytowane przez Makaveli.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności