Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor] rybka? ;-;


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16.

 

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: Aktualnie ok. 234h (9dni 18h)

 

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Doświadczenia w moderowaniu działem nie miałam. A jeśli chodzi o samo pisanie recenzji, to wielokrotnie. Miałam kiedyś na forum (innej sieci) rangę  "Początkujący Redaktor" właśnie bez możiwośći moderowania działem. Myślę, że w pisaniu recenzji

mam jakąś tam wprawę. Poza recenzjami w internecie, robiłam je też do szkolnej gazetki itd. Chyba aż tak źle mi to nie wychodzi.

 

Dział który najbardziej ci odpowiada: Szczerze, to Anime. Nie powiem, że dział ten stoi bardzo słabo, bo tak nie jest. Rozmawiałam z Riasem, on ma teraz remont, więc jest zajęty. Neffju wpisał się w nieobecność na jakiś czas, myślę, że przyda się pomoc w tym dziale. Oczywiście jeśli jest taka możliwość, to będę zaglądała też do Gier i Filmów, żeby nie czuły się samotne. ^^

Dlaczego akurat Ty?: Zacznę od tego, że staram się o rangę Redaktora, bo po prostu lubię pisać recenzje. Dla mnie jest to miłe zabijanie czasu, a ostanio mam go sporo, więc po zrecenzowaniu swoich ulubionych anime, które mogę z czystym sumieniem polecić, bo są wspaniałe, zajęłabym się recenzowaniem serii polecanych przez użytkowników. Nie mam BARDZO poważnych funkcji, jedynie admina na codmodzie, więc z łatwością mogę podzielić obowiązki - Po skończeniu gry (zazwyczaj w nocy) zabierałabym się do pisania recenzji,

które wstawiałabym na świeżo, lub po określonym czasie. Jestem aktywna na forum, na pewno sumiennie będę wykonywała swoje obowiązki. Moja ortografia i interpunkcja na pewno nie jest powodem do odrzucenia podania,

bo myślę, że nie jest zła. Staram się pomagać kiedy tylko mogę i dobrze znam regulaminy forum. (Prawda, miałam jednego warna, ale odwołałam się od niego, bo najprawdopodobniej był niesłuszny.) Uważam, że każde spełniające wymagania, pomocne i dobre dłonie są zdatne do urozmaicania forum. -Ja właśnie takie rączki mam. :)

Hmm, powiem tak:

Jeśli uda mi się za pierwszym razem dostać rangę - Super! Na pewno dam z siebie wszystko i nie zawiodę.

Natomiast, jeżeli tym razem mi nie wyszło - Trudno. :( Będę próbować dalej i na pewno nie przestanę

pisać tych recenzji. Spróbuję się poprawić i wystartować jeszcze raz. Jedno wiem, na tym podaniu się nie

skończy moja próba. Na to nie liczcie! ;-;

 

Tutaj linki do napisanych już przeze mnie recenzji, abyście mogli je ocenić i oczywiście stwierdzić, czy mój

poziom wogóle nadaje się do startowania na Redaktora.

 

Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Chciałabym pomóc początkującym w świecie Anime znaleźć dla nich najlepsze serie, dopasowane do ich gustów. Dodawać swoje recenzje ulubionych anime, po czym zająć się

tymi proponowanymi przez użytkowników. Tak jak mówiłam, mogę również od czasu do czasu wpaść do działu filmów, bądź gier. Sprawia mi to przyjemność, sporo osób uważa, że pisanie recenzji, opisów serwerów, gier itd. to czasochłonna i nudna robota. <-- Nie dla mnie. Chcę urozmaicić i bardziej ożywić te działy (w szczególności Anime). Jeśli są osoby, które chciałyby nauczyć się pisać dobre recenzje, to z chęcią mogę pomóc udzielając paru swoich małych rad.

+Uchylę jedną swoją propozycję: Mianowicie dobrze byłoby, gdyby do działów z recenzjami zostały wprowadzone

oddzielne tzw. "pododdzialy". Daję przydład: Dział Anime, a w nim pododdział "Recenzje", "Propozycje", "Pytania".

 

Wymagania:

 

Co najmniej 6 dni spędzonych na forum - Nawet więcej. +

Przynajmniej 60 postów napisanych na forum - Z nadmiarem. +

Konto na forum powyżej miesięca - Jest. +

Chęć pomagania innym użytkownikom - Jak najbardziej! +

Czyste konto (Brak warnów) - Jestem czysta jak łza.

Dobra znajomość regulaminów forum - Zapewniam. +

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji - Myślę, że nie kaleczę za bardzo języka. Możliwe, że jakiś

błąd się zakradł na klawiaturę, po czym wpadł mi do postu, ale staram się ich nie popełniać. Sprawdzam posty zanim je wyślę, no ale czasami każdy może coś przeoczyć. No chyba mam tę dobrą znajomość. +

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - Tak jak wyżej mówiłam, doświadczenie w pisaniu

owszem. W moderowaniu niestety nie, ale myślę, że nie będzie problemu. +

 

Czego oczekujemy od Redaktorów :

 

Dużej aktywności w życiu forum - O to się nie martwcie. +

Podstawowa znajomość regulaminów panujących na forum - Nie tylko podstawowa, znam dobrze. +

Wdrażanie różnego rodzaju pomysłów dotyczących forum - Główka pracuje, coś się wykombinuje. +

Zobowiązanie się do wypełniania obowiązków Redaktora - "Zawsze dajemy 110%!" - Ja chcę te 110% z siebie dać

w miarę możliwości. Na pewno nie oleję obowiązków. :v +

 

(Gdzieś tam wyżej pisałam, że lubię nawet pisać opisy serwerów itd. - Jeśli ktoś potrzebuje przy takich rzeczach

pomocy, to również chętnie pomogę. Możecie pisać na pw lub gg. ) Dobra... To czekam na opinie. Już się boję.

Mam nadzieję, że mi się uda. Piszcie robaczki. :v

    :icon_tancze: 

 
 
 
Edytowane przez dzika ryba
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Martusia :D. Jestem na ogromne tak. Dziewczyna pisze świetne recenzje, jest miła, fajnie się z nią pisze. Bardzo rzadko popełnia błędy, a jak już to raczej literówki. Świetna kandydatka na redaktora, podanie bardzo rozpisane. Póki co recki anime pisze 2 redaktorów,  w dodatku Neff dodaje rzadko, a mnie chwilowo nie ma. Marta się bardzo przyda :D.

Moderowanie forum nie jest trudne i deklaruje się ją nauczyć tego co trzeba :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Przechodzisz dalej?

-Dużo czytania, potrafi się rozpisać :D

-Ma chęci, widać to po poście, chęci są najważniejsze.

-pracowała w gazetce szkolnej, no CV idealne! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje rybci są dobre, wręcz świetne.

Podanie napisane przez osobę której widać że zależy na tym stanowisku

Neffa nie ma, a Riasowi tylko echi w głowie XD

To wspaniała Dziewczyna i zasługuje na Szanse 

Witam Panią Redaktor :*

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak:

-Cały czas pisze recenzje tej animy bardzo dobrze

-Widać że zależy jej na tym stanowisku

-A inni redaktorzy nie mają czasu na ten dział

Witamy w Zespole :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że chce dalej robić recenzje i jest w tym dobra. Na forum również stara się być często mimo, że ma dopiero 10. Jej recenzje są ładne i czytelne i fajnie się je czyta. Jestem na TAk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh moja rybcia :D

 

Bardzo ładnie napisanie podanie. Piszesz doskonałe recenzje, jesteś aktywna na forum i masz ogromne chęci

Duże tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności