Skocz do zawartości

Reset 14.02.2015


KropkA12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 14.02.2015 odbędzie się reset na serwerze.

Reset będzie dotyczył rankingu i LVL,wiec proszę pisać pod tym tematem co byście chcieli zobaczyć na serwerze nowego np:Mapy,klasy i perki.

I co byście chcieli zmienić w poszczególnych klasach :)

 

Pozdrawiam KropkA :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka moje zdanie o nowej klasie zna . :D . I mam nadzieje ze bedzie cos na podobe niej . ;)

 

Mowie w tym momencie o klasie ze scoutem 1/2, m4 +100dmg oraz 2 miny . ;) . I jesli by dalo rade to moze jakas zmiejszona widocznosc . Ale to tylko moja propozycja . :D

Edytowane przez klamcior
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z awp 1/2 jest juz wojownik . ;) . Ktory ma ma tkaze gaila +25 inty.. wiec chcialem cos zmienic . A co do mojej klasy myslalem nad malym ulepszeniem iluzjonisty . :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka moje zdanie o nowej klasie zna . :D . I mam nadzieje ze bedzie cos na podobe niej . ;)

 

Mowie w tym momencie o klasie ze scoutem 1/2, m4 +100dmg oraz 2 miny . ;) . I jesli by dalo rade to moze jakas zmiejszona widocznosc . Ale to tylko moja propozycja . :D

Racja killaz minimum 1/3 1/4 scout bo wtedy by każdy tylko ta klasą by grał :D

Ale będzie perk złoty Scout i on będzie miał 1/1 ze scouta 

Edytowane przez KropkA12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla tylko propka moja . :) . Moze lekko fantazjowalem wymyslajac ja, ale taki juz jestem . XD

 

Ale teraz tez mysle, ze mozna by dodac klasy od lvla (15, 25, 35k) tak zeby nie byly tak latwo dostepne, ale zeby tez nie bylo klas zwyklych . ;) oczywiscie ja po resecie dalej bede dąrzył do osiągniecia 40k lvl i do predatora . Poniewaz to jest moim zdaniem best klasa . ^^

 

Co chwile mi przychadza do glowy jakies nowe pomysly . :D .

 

Teraz mysle o tej klasie od 35 k . Moze tamte umki to byla przesada . Ale mysle ze scout 1/2, m4 1/11 i 2 miny to nie byla by przesada proporcjonalnie do predatora ktory ma 1/1 a 40k lvl napewno ciezej wbic niz np ten 35k . ;)

Edytowane przez klamcior
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 25k lvla mozna by zrobic klase z m4 +200dmg + 2 rakietki . :D . Oraz widocznosc np 60. ^^ . 25K to juz nie taki maly lvl . Wiec mysle ze cos takiego by nie bylo glupie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunac lub wzmocnic

Ja moge sprobowac zrobic rs'y :)

Od nosnie assassina to lepiej jego nie zmieniac jest juz dobry :D

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lebron nie assassinm gra najwiecej osob (rowniez te ktore zaczynaja (po wbici 10k lvl co jest latwe) i co jesli ta klasa na poczatku bedzie nie dostepna to nie bd za ciekawie) wiec nie od nosnie broni tez ten pomysl mi se nie podoba

Mozna by choc nie wiem czy sie da dodac cos takiego zeby assassinowi czesciej lecialy perki broni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz zalezy od Kropki :D . A i moze zamiast kibola jakas klase wstawic ? Bo jak na 30k to nie zachwyca xd

 

No wiec tak .

Od 10k zostaje assasin

Od 15k ---

Od 25k moze ta klasa z m4 co wczesnieej pisalem ?

Od 30k przydaloby sie cos lepszego ..

Od 35k moze ta scout 1/2 (wczesniej przeze mnie opisywana)

Od 40 i 45k klasy moga zostac chyba . :) .

 

To by bylo jak tak ? Hmm ? ;)

Edytowane przez klamcior
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności