Skocz do zawartości

Reset 14.02.2015


KropkA12

Rekomendowane odpowiedzi

Lebron dobrze gadasz assasin jest dobry i powinien być od 25k lvl bo takto praktycznie kto wbije 10k to zaraz asasina i do ranku.

Może zróbmy klasy od wyższych lvl np 15k 20 30 35 40 45k

a co do mojej klasy czyli wyszkolony snajper to zróbmy mu niewidzialność na nozu be kucania i niewidzialność z kucaniem w tedy było by zajefajnie

Niewidzialnoć jak masz bez kucania to masz i na kucaniu -.- po resecie ciężej będzie wbić 10k na assasina ale mimo to można go dać od wyższego lvl np.

20k

25k

35k

40k

45k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 25k klasa z m4 +150 dmg no i ze 2 rakiety i jakas zmiejszona widocznosc . ;) . Takiej klasy chyba nie ma . Wiec bylo by cos nowego . :D . Bo wczesniej z tym +200 to chyba bylo zA duzo .

Edytowane przez Fakel
Proszę nie pisac post pod postem, do tego służy opcja Edytuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo tez bedzie za mocny .. bedzie wtedy regula "Kto ma premke ten ma wladze"

.

Bo po to są premki, żeby łatwiej się grało. 

 

Poza tym używaj opcji Edytuj a nie spamujesz post pod postem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ten sezon był chyba najlepszy czm??

Bo premki choć miały łatwiej to zwykle klasy też miały szansę coś ugrac i taki powinen być każdy sezon

Takie jest moje zdanie

Może nie każdy!!

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycofajmy klasy premium i każdy będzie równy heh żart.

 

Zróbmy żeby perki niebyły 2 tylko 1 bo takto jak ktoś ma sok i ammo to ledwo go ubić z 1/9 m4

Ale jest zasada, że nie można mieć soku i ammo tak samo nie można mieć platynek i zabijak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co komu sok i ammo ? 2 perkii sa po to zeby dobrac 2 idealne do danej klasy .. kazda klasa ma najlepiej padujece do siebie perki .

 

Edit.

Junior ale to chyba jedyny atut tej klasy. :D

Edytowane przez klamcior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć Kapitanowi HE 1/2 albo dać 1/3 bo Skoczek za 30 PLN też ma 1/2, a to jest darmowa klasa.

Skoczek nie może mieć więcej niż 1/2 z HE ponieważ z perkiem Zestaw granatnika będzie za dobry. A co do klasy kapitan hymmm.. można by mu dać 1/3 w końcu za Skoczka trzeba płacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoczek nie może mieć więcej niż 1/2 z HE ponieważ z perkiem Zestaw granatnika będzie za dobry. A co do klasy kapitan hymmm.. można by mu dać 1/3 w końcu za Skoczka trzeba płacić.

Zestaw granatnika jest zakazanym perkiem na skoczku.

A Kapitanowi dam 1/3 z he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zmienil klase snajper awp 1/2 no bo wojownik ktory ma 1/2 z awp i gali od inty jest no...

 

EDIT:

Maly wystarczy wcisnac snajperowi 1/2 i po sprawie :D

@Siwy ale po co mi granat?? wiekszosc nie uzywa hg tylko awp -.- a deaglem 7 nabojowym a 1/5 to co sb moge z tym zrobic?? -.-

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ogólnie proponował usunąć wojownikowi awp ta klasa nie jest moim zdaniem związana z tą bronią. Zamiast tego dałbym mu np fleshe albo inne granaty. W końcu to Wojownik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zmienil klase snajper awp 1/2 no bo wojownik ktory ma 1/2 z awp i gali od inty jest no...

 

EDIT:

Maly wystarczy wcisnac snajperowi 1/2 i po sprawie :D

Snajper ma za to granat, i dgl 1/x którego wojownik nie posiada 

 

Wiesz no, zmieniać po to klase bo tobie nie pasuje latanie z HE, lub dgl? 

Prócz ciebie są inni, także nie licz tylko sobie swojego zdania, bo ty nie widzisz tak tej klasy. Któryś tam pisał, temat 'klasy' nie wiem gdzie on dokladnie jest, ale chyba wiesz o jaki chodzi. Ładnie opisał klasy grane przez graczy, i nie wpisał że gracze kierują się tylko awp w klasie snajper. 

Zaraz każdej z klas pousuwamy jakieś dodatki, i tego cod 45k co powinien być łatwy, zrobi się tak jak wcześniej był. Czyli 1/14 mp5 . 

Jeżeli tak chcecie, no dobra .. to zepsujcie to co ja zrobiłem, bo to w końcu gracz gra na serwie , na takim jakim mu się podoba. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co coś zmienić dodać 1 albo 2 klasy albo zmienić te nieużywanie i tyle wystarczy bo troszeczkę się tutaj rozbestwiliście i chcecie całkiem nowy serwer a ten jest w porządku a klasy są adekwatne do ceny 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie klasy ktore sa w spokoju bo sa dobre . Dawajcie lepiej propozycje nowych klas .. mysle ze to co nie podoba sie jednemu graczowi nie powinno byc brane pod uwage .

 

A tak poza tym . Ja bym dal kibolowi 1/2, 1/3 z tej kosy bo tak to ona niezbyt sie przydaje . A to wkoncu klasa od 30k .

Edytowane przez klamcior
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności