Jump to content
Sign in to follow this  
KropkA12

Reset 14.02.2015

Recommended Posts

Osłabić klasę "Dezerter" potrafi on walić po 4,5k z nabojami np. zabijaki. 

na sile mozna by ja upchnac ale no czy jest potrzebna dkoro mamy ok 3 versji dusta??

Skoro już macie jakąś mape to podawajcie też link do niej bo nikt za was szukać nie będzie. Tymbardziej, że to jest wasza propozycja.

Nazwa mapy:

Link do mapy:

Edited by maly.

No assasina można zmienić na 25k lvl i dodać mu jeszcze grawitkę oraz może m3 1/4 z niej :D

moim zdaniem to zły pomysł bo ta klasa by była juz za mocna a i tak wymiata

Na władcy skopa wyrzuć tego scouta bo on jest nie potrzeby tak samo deagle lepiej dodaj do USP 200 obr lub chociażby to niewidke 65/255

A dla wojownika te AWP zmniejsza do 1/4

Edited by Zefir

LvL nabija sie naprawde latwo nawet bez premki trzeba tylko umiec grac :)

na poczatku łatwo wbić level ale jak masz te 20k a inni maja po 10k to bardzo powoli idzie te wbijanie

Zefir i o to chodzi zeby nie bylo zbyt latwo :) a jak ktos chce szybciej nabijac lvl to vip jest bardzo tani :D

Edited by -ToJestSkill-

@Zefir był konkurs lvl to trzeba było grać to może byś miał vipa :D A tak na tydzień vip kosztyje chyba 4.92zł więc to nie jest dużo :)

Do tego assassyna to ta niewidke daj na slale bo ta na kosie sie buguje 

Zefir tylko czasami się chyba buguje jak zauważyłem :D

mi ostatnio na 3 mapach się bugowal tak samo dla typka co assassynem grał

1/x zbugowane totalnie raz walniesz z 5 razy pod rzad i zabijesz, a czasem nie.

Szczegolnie jak na respa cie wbije (mowie o perku szpieg) i mimo ze trafisz 5 razy pod rzad goscia to i tak on przezyje (mowie tu o awp, nie o kosie)

Mam małą propozycje nie wiem może przez to będzie się crashowal serwer ale ja daje tylko propozycje 

1. By zrobić osłonkę na początku rundy dlaczego ? ci co puszczają rakiety na końcu rundy i trafia w nowej :)

2. Zablokować rakiety na 10 sec po nowej rundzie ?

Mam małą propozycje nie wiem może przez to będzie się crashowal serwer ale ja daje tylko propozycje

1. By zrobić osłonkę na początku rundy dlaczego ? ci co puszczają rakiety na końcu rundy i trafia w nowej :)

2. Zablokować rakiety na 10 sec po nowej rundzie ?

Co do osłonki to odpada 10sec bo w tyle to ja z respa na respa przejde a poza tym nie było by sensu zostawiać perk Sekret szpiega, można by np zrobić osłonke na max 2-3 sec. Jeżeli chodzi o rakiety to na każdej klasie która ma rakiety powinin być zakaz 15sec. niestety takiego nie mam bo np na Wyszkolonym gdy naciskam E pisze, że po 15sec a tak na prawdę to po 12 można puszczać.

Edited by maly.

Czyli przyznajesz sie do lamania regulaninu na serverze??

haha dobry administrator i przyklad ...

Zreszta terror nie mowi o puszczaniu rakiet przez pierwsze x sekund tylko pod koniec rundy!!

A puszczanie takowych rakiet jest karane banem wiec :/

Jesli juz to oslonka na pierwsze 2 sekundy ale po co wtedy jest perk szpieg?? :[

Edited by CREATIVE

Pod koniec to nie da rady tak zrobić że będą zablokowane dopiero na początku rundy można zablokować np na 5-6 sec. Ale za bugowanie rakiet jest chyba ban??!

Słuchajcie 2 sec to całkiem dobry pomysł nie dosyć że uniknie rakietki to szpieg może się przygotować w czasie tych 2 sec myślicie że w 2 sec ktoś przejdzie na innego respa :) spokojnie 2 sec to dobry pomysł :) .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines