Skocz do zawartości

Reset 14.02.2015


KropkA12

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawcie klasy ktore sa w spokoju bo sa dobre . Dawajcie lepiej propozycje nowych klas .. mysle ze to co nie podoba sie jednemu graczowi nie powinno byc brane pod uwage .

 

A tak poza tym . Ja bym dal kibolowi 1/2, 1/3 z tej kosy bo tak to ona niezbyt sie przydaje . A to wkoncu klasa od 30k .

Kibol i tak jest za dobrą klasą i danie mu 1/2 czy 1/3 z kosy to jest przesada. To nie jest ninja, że ma 1/2 z knifa tylko kibol, który moim zdaniem to i tak jest za silną na 30k lvl. Poza tym ma niewidke bodajże 35/255 na nożu to na klase od lvl jest za dużą bo moim zdaniem klasy od lvl nie powinny mieć takiej niewidki ewentualnie tak jak Ninja 55/255. Taką niewidke ma Nożownik, czy Skoczek czyli klasy, które są płatne.

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już macie jakąś mape to podawajcie też link do niej bo nikt za was szukać nie będzie. Tymbardziej, że to jest wasza propozycja.

 

Nazwa mapy:

Link do mapy:

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No assasina można zmienić na 25k lvl i dodać mu jeszcze grawitkę oraz może m3 1/4 z niej :D

moim zdaniem to zły pomysł bo ta klasa by była juz za mocna a i tak wymiata

 

 

Na władcy skopa wyrzuć tego scouta bo on jest nie potrzeby tak samo deagle lepiej dodaj do USP 200 obr lub chociażby to niewidke 65/255

 

A dla wojownika te AWP zmniejsza do 1/4

Edytowane przez Zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LvL nabija sie naprawde latwo nawet bez premki trzeba tylko umiec grac :)

na poczatku łatwo wbić level ale jak masz te 20k a inni maja po 10k to bardzo powoli idzie te wbijanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zefir i o to chodzi zeby nie bylo zbyt latwo :) a jak ktos chce szybciej nabijac lvl to vip jest bardzo tani :D

Edytowane przez -ToJestSkill-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zefir był konkurs lvl to trzeba było grać to może byś miał vipa :D A tak na tydzień vip kosztyje chyba 4.92zł więc to nie jest dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/x zbugowane totalnie raz walniesz z 5 razy pod rzad i zabijesz, a czasem nie.

Szczegolnie jak na respa cie wbije (mowie o perku szpieg) i mimo ze trafisz 5 razy pod rzad goscia to i tak on przezyje (mowie tu o awp, nie o kosie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą propozycje nie wiem może przez to będzie się crashowal serwer ale ja daje tylko propozycje 

 

1. By zrobić osłonkę na początku rundy dlaczego ? ci co puszczają rakiety na końcu rundy i trafia w nowej :)

2. Zablokować rakiety na 10 sec po nowej rundzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą propozycje nie wiem może przez to będzie się crashowal serwer ale ja daje tylko propozycje

 

1. By zrobić osłonkę na początku rundy dlaczego ? ci co puszczają rakiety na końcu rundy i trafia w nowej :)

2. Zablokować rakiety na 10 sec po nowej rundzie ?

Co do osłonki to odpada 10sec bo w tyle to ja z respa na respa przejde a poza tym nie było by sensu zostawiać perk Sekret szpiega, można by np zrobić osłonke na max 2-3 sec. Jeżeli chodzi o rakiety to na każdej klasie która ma rakiety powinin być zakaz 15sec. niestety takiego nie mam bo np na Wyszkolonym gdy naciskam E pisze, że po 15sec a tak na prawdę to po 12 można puszczać.

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przyznajesz sie do lamania regulaninu na serverze??

haha dobry administrator i przyklad ...

Zreszta terror nie mowi o puszczaniu rakiet przez pierwsze x sekund tylko pod koniec rundy!!

 

 

A puszczanie takowych rakiet jest karane banem wiec :/

Jesli juz to oslonka na pierwsze 2 sekundy ale po co wtedy jest perk szpieg?? :[

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności