Skocz do zawartości

PROPOZYCJE


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje:
-zmniejszyc dodatkowe obrazenia terrorysty z 20 na 10, obnizyc kondycje do 20 i zycie do 0

-perk hardcore- z 5hp i 5 obrazen zrobic 10/10 albo nawet z 12/12

Edytowane przez efiLoN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:

 

 Perki:

 

-Dezorientacja (1/5 szansa ze przeciwnik obróci się o 180 stopni)

-Deagle master (1/4 natychmiastowego zabicia z deagla)

-Rozbrojenie (1/5 ze przeciwnik upuści bron)

-Teleportacja(możliwość teleportowania się ppm noża co np. 5 sec lub 3-5 razy na rundę ) -nie wiem czy to możliwe w csgo 

-Zamrożenie (1/5 ze trafiony przeciwnik nie będzie się mogli ruszyć np. 2 sekundy)

-Katapulta (coś jak moduł odrzutowy lecz  wybija nas w górę co pozwala szybko wskakiwać na wysokie budynki, omijać przeszkody)

-Bombardier( nieskończona ilość granatów HE)

 

Zmiany:

 

-nóż komandosa(natychmiastowe zabicie z noża nie działa na przeciwnikach w wysoką wytrzymałością, proponuje zwiększyć o wiele jego damage.

 

-buty komandosa mogły by dawać ciut więcej kondycji

 

-notatki sapera mogły by dawać saperowi 1 minę więcej by mógł ich w sumie postawić 3 , 4 to już za dużo moim zdaniem

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież jasno napisałem ze zostanie to naprawione podczas przerwy, nie naprawie ci tego teraz bo się "zdubluje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadzić przenoszenie levela na jeden raz ? Czyli ktoś gra snajperem dajmy na to, że ma 50 level, wpisuje /przenieś i przenosi ten level na inną klase. Ale może zrobić to tylko raz :) Albo zamiast na serwerze przenosić to będzie trzeba zgłosić się do opiekuna, wysłać sms'a np. Za 10zł i opiekun mu level przeniesie na daną klase :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, grając na serwerze przez dość długi czas, zauważyłem, że coraz więcej nowych graczy po wejściu na serwer wpisuje komendę "!knife". Widać, że w jakiś sposób "darmowe kosy" umilają im grę. Myślę, że dodanie pluginu standardowych "vanilla" noży w pewnym sensie umiliło by grę nowym, jak i bardziej doświadczonym graczom. Oczywiście, jeżeli to możliwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry magnetar ale jestem na NIE, i tak już ciężko jest się dogadać na serwerze  często ktoś komuś przerywa  a co będzie kiedy  dojdą te odzywki - istny  chaos, do tego niepotrzebne zapychanie serwera i tak już są lagi-olbrzymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać plugin który po wpisaniu "!knife" wyświetla nam się tabelka w której możeby wybrać sobie nóż np. karambit. Na wielu serwerach jest on i bardzo przyjemnie się z nim gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o zmianę statystyk bazowych snajpera.Kondycja = -30 jest lekka przesadą.Snajper na niskim poziomie mając ciężką "AWP" biega niczym żółw (czyt. obrońca).

A więc zamiast bazowego -30 wnoszę o zerowy poziom kondycji na 1 poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o zmianę statystyk bazowych snajpera.Kondycja = -30 jest lekka przesadą.Snajper na niskim poziomie mając ciężką "AWP" biega niczym żółw (czyt. obrońca).

A więc zamiast bazowego -30 wnoszę o zerowy poziom kondycji na 1 poziomie.

Niestety ale raczej to pozostanie, bylo zbyt duzo sniperow na serwerze i trzeba bylo mu podciąć skrzydelka

Edytowane przez efiLoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez przesady.Trzeba wbić 16 poziom, żeby wyrównać poziom kondycji.A to się mija z celem bo snajper i tak ma mało z inteligencji dodane w dmg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież to klasa Snajper, a nie biegacz. On ma siedzieć w danym miejscu i zabijać wrogów, a nie cisnąć na chama po całej mapie, to jest bezsensu. Na Becie mieliśmy tego przykład, tam było chyba -10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wczoraj gadałem z graczami na serwerze i stwierdzili, że GABE ma za mało amunicji, a strzelec ma jej aż nadto...

 

Doszliśmy do wniosku, że mogłoby się coś zmienić.

 

Do rzeczy wpadliśmy na pomysł, aby strzelcowi dać m4a1-s a gabe'owi dać M4A4 wtedy klasa będzie miała więcej ammo i na pewno wystarczy mu na zabicie większej ilości graczy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komandosowi dać jakiś dodatek. Może niewidzialność na kucaniu?

 

 

Chodzi mi o to, że deagle ma duży rozrzut, a kosa ma 50% na wejście. Ja gram komandosem, ale gdy taki saper jest to już koniec :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności