Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Kiero[t]


KierooT

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Kiero[t]
2. Imię:Bartek
3. Wiek**: W maju skończę 17
4. Poziom na Diablo**: 32
5. Twoja Ulubiona Klasa**: Imp

6. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: myślę, że dosyć dobre, w razie potrzeby jeszcze coś poczytam, pooglądam.
7. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
8. Składka(Tak/Nie)**:Niestety nie dam rady.
9. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Kiero%5Bt%5D/193.33.176.199:27015/
10. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Ostatnio często gram na serwerze i denerwuje mnie trochę jak codziennie muszę robić demka tym ludziom psującym nam grę. Myslę, że mógłbym poprawić trochę sytuację na serwerze. Wiem, że nie spełniam pewnie 2 najważniejszych punktów czyli steama oraz składek, dlatego też nie będę zły jeśli mnie nie przyjmiecie. Ale chyba zawsze warto spróbować.
11. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Niestety nie, możliwe, że niedługo kupię.
12. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: conajmniej 3h-4h dziennie. po południu i wieczorem
13. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze 16-22 z przerwami co jakiś czas. Weekendy jak nic nie mam do zrobienia i niegdzie się nie ruszam to wiekszość dnia ;p
14. Staż w grze Counter Strike 1.6: około 5 lat z kilkoma większymi przerwami
15. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Niestety nie byłem ale brat był  i mniej więcej ogarniam. Postaram się doszkolić w jak najkrótszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mało udzielasz się na forum, ale GT jak najbardziej w porządku. Nie masz doświadczenia jako admin, ale amx nie jest trudny więc na pewno szybko się nauczysz. Myślę że przyda się admin na serwerze, mimo iż nie posiada steama oraz nie stać go na składkę. Jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności