Skocz do zawartości

Propozycja dodania działu "Prace domowe"


NexT.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam propozycję która dotyczy prac domowych.Wczoraj dostałem projekt do zrobienia i pomyślałem że wstawie to na forum i mi pomożecie, lecz nie ma takiego działu.

Proponuję dodać dział "Prace domowe"

 

A działy GTA,FIFA,LOL ?! to co ?!

 

Oczywiście wynagrodzenie w w postaci vipka jak kto chce lub like :)

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha XD

to jest forum o cs, nie o twoich pracach domowych 

taki dział to tylko śmiecenie, poza tym to jest mnóstwo innych stronek, gdzie można prosić o pomoc z zadaniem itd

 

co za głupi pomysł... serio XD

 

jak już naprawdę chcesz, żeby ktoś stąd ci pomógł z tym, to napisz w dziale pogaduchy i tyle ;x

 

ps. zacznijcie sami odrabiać xd powodzenia

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to komu by się chciało robić czyjąś pracę domową?

Jak Mashiro napisała, to jest forum o cs, a nie o pracach domowych. 

 

 

A działy GTA,FIFA,LOL ?! to co ?!

 To są gry, zupełnie inna bajka.

 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to komu by się chciało robić czyjąś pracę domową?

Jak Mashiro napisała, to jest forum o cs, a nie o pracach domowych. 

 

 

 To są gry, zupełnie inna bajka.

 

Jestem na nie.

Ja tam czasem zaglądam na zadane.pl by porobić zadania z matmy :P

 

Pomysł.. oryginalny, ale czy cieszyłby się zainteresowaniem? Wątpię :(

 

W sumie to jestem na tak xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego chcecie żeby na naszym forum powstawało multum subforum, które po tygodniu-dwóch stałyby puste, poza tym tak jak Mashiro * napisała "zacznijcie odrabiać sami", a jeśli nawet nie chce wam się to jest strona zadanie.pl polecam w gimbazie często z niej korzystałem. Co do pomysłu jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc na forum to jest dobre :) więcej osób będzie siedziało na forum bo będziemy pomagać w jakiś sposób i nie mówię tu tylko o cs i innych grach, ale lecz o prac domowych czy innym zajęć :) Jestem ZA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak - dużo tematów z oczekiwaniem pomocy i żadnego chętnego do robienia tych zadań. Na zadane to się dobrze sprawuje, bo jak chcesz zadać pytanie to musisz też pomóc paru innym osobom. To na bank tu nie wypali. Na nie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynagrodzenie w postaci doładowania? XD kolejna głupota

 

/\up

Ale po co zakładać ten dział, skoro i tak sam przypuszczasz, że aktywność zniknie?

 

Ludzie, macie specjalne stronki, poświęcone w pełni pracom domowym, nawet macie wiele gotowców xd

Załóżmy, że ktoś prosi o wypracowanie, to ludzie zamiast pomóc i tak większość wklei wam te z neta

xD

Wiadomo, że teraz wielu z was powie "ja będę aktywny w tym dziale", ale nie zapominajcie, że było to już przerabiane i nie zostało wprowadzone wiadomo czemu ;d

Nie wiem czemu nie sprawdziłeś czy taka propka już była

 

Nie widziałam nigdy na żadnym z forum sieci serwerów takiego działu, bo to nie na to miejsce xD

 

Jak już serio chcecie tej pomocy do szkoły to piszcie w pogaduchach, a jak będzie tym większe zainteresowanie, dużo tematów itd,to można propkę napisać jeszcze raz,tym razem z udowodnieniem, że to się utrzyma i będzie fajne xd

Przykład; ja już zakładałam w pogaduchach zwykłą ankietę do szkoły, to nawet taką prostą rzeczą mało osób się zainteresowało ;p

 

Ps. ten pomysł "wynagrodzenie to doładowanie" mnie rozwalił XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w hydepark dodac jeden dział: Pomoc za plusa (bez naliczania postów, co szkodzi? )  będzie to ogólna pomoc nie tylko z pracami domowymi, to jest najlepsze wyjście - aktywnośc będzie jakaś na pewno. Nie raz ktoś chce, żeby np. na FB mu zalajkowac, zaprosic do grupy steam itd.

Edytowane przez Fakel
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha zajebisty pomysł xd Mi się swoich prac domowych nie chce odrabiać a co dopiero kogoś :D

W internecie jest ogrom stron na których możesz się zarejestrować i wpisać treść zadania, czy jakiś tam wypracowań...

To jest forum cs-classic a nie cs-pracadomowa....

A jak sobie nie radzicie to proponuję zmienić szkołę ;)

 

Dodajcie jeszcze rangę Nauczyciel xD

Edytowane przez Mako
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że ten dział też pewnie stałby pusty, albo byłby rzadko odwiedzany, więc nie wiem czy jest sens go tworzyć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE jeżeli chodzi o " Pomoc za plusa " i zaraz wszystkie możliwe pytania i prośby o pomoc zaczną się tam pojawiać, ponieważ nikomu nie będzie się chciało rozdzielać jeżeli będzie pytanie o sprzęt komputerowy / problem w grze i nie będzie pisał w odpowiednim do tego wyznaczonym dziale, tylko po prostu w tym "Pomoc za Plus". Jak już coś tworzyć to lepiej, żeby było sprecyzowane co tam ma się znaleźć.

 

@FAKEL

 

"Fakel (Dzisiaj, 15:25):

Do działu Pomoc za Plusa stworzyłbym regulamin, mylisz się, byłyby tam tylko pomoce dotyczące zalajkowania gdzieś tam na FB, czy zaproszeniu do grupy steam, czy pracy domowej."

 

 

Nie mylę się, tylko taka sama akcja była na innym forum i tak się stało więc tylko napisałem jak może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Propozycja na razie przyjęta, ale zobaczymy kiedy zostanie dodana. Fakel zobowiązał się do napisania regulaminu, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności