Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Lagfrag


LAGFRAG

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Lagfrag
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 28
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): nie adminowałem nigdy w source ani cs:go
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/285712
8. Steam_ID: STEAM_1:1:104556000
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:
Swoją przygodę z Counter-Strike zaczynałem za czasów wersji 1.5 w kawiarenkach internetowych.
Dalej przyszedł czas na 1.6 w którego grałem od 2004 roku do 2011. Przez okres 8 lat grałem, współpracowałem przy organizowaniu imprez gamingowych jak i odwiedzałem liczne eventy. Ponadto miałem zaszczyt pracować w najlepszych polskich organizacjach jako manager, redaktor, grafik czy prowadzący żeńską drużynę, lecz nigdy jako zawodowy gracz - brak skilla. Adminowałem głównie na meczach lecz również posiadałem admina na jednej z większych ówczesnych serwerowni z własnym antycheatem - Athena.Kres mojej gry nastał w 2011 roku, wtedy też sprzedałem swój cały sprzęt (komputer, myszki, podkładki, klawiatury, słuchawki), łącznie z kontem powiązanym z wieloma ligami.Przez cztery długie lata nie grałem, aż  do 2015 roku. Po zakupie konta zauważyłem, że sporo moich kolegów zaprzestało już gry, a Ci co zostali grają podobnie jak ja tylko dla zabawy. Jeśli chodzi o umiejętności to tak jak każdy czasem mam lepszy dzień, czasem gorszy i co najważniejsze nie uznaję chwalenia się rangami. Podsumowując moje wypociny, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę lecz mam to na uwadze, że nie spełniam wszystkich punktów, ale zawsze warto spróbować.
9a. Czemu ja mam zostać adminem?:
Mimo tak dużej liczby adminów często się zdarza, że na serwerze nie ma żadnego z nich i robi się bałagan. Niejednokrotnie pisałem do Wojtka czy Pride'a o wyrzucenie gracza bo zachowywał się niestosownie. Ponadto uważam, że potrafię rozwiązywać konflikty w sposób taki, żeby jedna i druga strona była sprawiedliwie oceniona.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Nie potrafię tego określić, ale średnio dziennie gram ok. 3h w godzinach wieczornych, gdzie w ten czas wliczony jest 1 lub 2 mecze.
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Pon-Nd, po 20.
12. Staż w grze counter strike Global Offensive: od marca 2015
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: w cs:go nie byłem.
 
Update:
Dzięki wszystkim za opinie. Co do obsługi admina to pewnie smx jest podobny do amxx, gdzie również jest menu przez które się zarządza lub komendami w konsoli.
 
Update2:
Sprzedałem dzisiaj swoje stare konto z rangą Global Elite, skinami i grami, dlatego profil GameMe nie zgadza się z numerem steamid.
Nowy numer steamid mojego konta został zaktualizowany. Poprzednie konto i dowód z VACbanned
Edytowane przez LAGFRAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałeś swoją przygodę z CS - okej, ale nie napisałeś dlaczego chciałbyś zostać tutaj adminem dlaczego Ty masz nim zostać. "oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:" 

 

Wstrzymam się z moją wypowiedzią do momentu aż to zostanie uzupełnione. 

 

@Edit 

 

•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•

 

Dziękuje za uzupełnienie.

 

Ukończone 17 lat

Przynajmniej 25 godzin spędzonych na serwerze

Zachowanie kultury na serwerze

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum

Posiadanie mikrofonu

Składka za admina

 

Tak jak widać, spełniasz wszystkie wymagania, nie przypominam sobie wszelakich problemów związanych z twoją osobą, na serwerze Cię również widywałam.

Nie mam nic przeciwko aby dać Ci szansę.

Jestem na tak.

 

I jako, że nie miałeś nigdy admina to będziesz mógł zgłosić się z tym do mnie to będę mogła ci ewentualnie pomóc lub gdybyś miał jakieś pytania odnośnie smx to również pytaj śmiało. 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Wiek

+ Składka

+ Bdb opis siebie

+ 25h 

+ 10 postów

- Brak doświadczenia w sm

 

Jestem na Tak. (Ale nie zapomnij o douczeniu się sm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie warto dać mu szansę. TAK

 

-Wiek

-mikro

-kultura z tego co piszesz ;D

-staż w cs'a także posiadasz więc zapewne wiesz co i jak

 

jedynym minusem jest znajomość SMX ale to szybko ogarniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności