Besi523

Wasze propozycje konkursów

Witajcie, mamy do Was pytanie odnośnie konkursów.

Jaki konkurs byście chcieli abyśmy zrobili? Aktualnie trwa wciąż inny, związany z grupą STEAM, ale zaraz po zakończeniu go chcielibyśmy zrobić dla Was następny na dobry początek nowego roku szkolnego.

Konkurs ten może być związany z forum jak zarówno z serwerami. Osobiście uważam, że konkursy typu:

Największy nerd, najlepszy gracz są słabe ze względu na to iż aktualnie jest szkoła inni pracują i mniej przebywają przy komputerach, a najlepszy gracz to osoba która wie, że gra słabiej, która nie osiąga wysokich statystyk po prostu nie będzie miała szans, a zależałoby mi aby to był konkurs gdzie każdy może wziąć udział i mieć równe szansę.

Liczymy na waszą pomoc i kreatywność, każda propozycja mile widziana!

Edited by Q♥een

Można zrobić losowanie.

Gracz musi wykupić los(kasa przeznaczona na reklamy serwerów), zrobić 2-3 przedziały nagrodowe, przedziały zależne od wykupionego losu(ceny sms) 

Takie losowania może i by nie dawały dużych sum, ale zawsze coś by było.

Ja osobiście chciałbym, aby był turniej pomiędzy serwerami. Ale wiadomo to jest propozycja. Trzeba to ugadać, bo co do czego to nie ma drużyn :/

Z tego co pamiętam to już 2 razy miało to być, ale jak już nawet wypaliło i drużyny były to z serwerem coś nie tak, więc takiego czegoś nie ma co organizować bo to będzie strata czasu.

Można zrobić losowanie.

Gracz musi wykupić los(kasa przeznaczona na reklamy serwerów), zrobić 2-3 przedziały nagrodowe, przedziały zależne od wykupionego losu(ceny sms) 

Takie losowania może i by nie dawały dużych sum, ale zawsze coś by było.

Z tego co pamiętam to już 2 razy miało to być, ale jak już nawet wypaliło i drużyny były to z serwerem coś nie tak, więc takiego czegoś nie ma co organizować bo to będzie strata czasu.

Popieram przedmówcę plus taki konkursik z opinią jaki jest teraz tylko z jedną różnicą nie tylko dla steam

Edited by mariusz2pa

Może coś typu chowany?

Jeden z administratorów bądź moderatorów będzie krążyć po serwerach (oddzielnie cs GO i cs 1.6) na innym nicku i na ns, będzie dawaćjakieś znaki, ze to on, osoba która go "rozgryzie" musi robić ssa i wstawić na forum do odpowiedniego działu. Zasady można jeszcze dopracować xD

A może zrobić tak konkurs z wiedzy ogólnej na shoutbox'ie? 

Dla przykładu byłby prowadzący(a) tu: Besiałke, zadałaby pytanie i kto pierwszy odpowie dostaje np. +1 punkt. I byłoby tych pytań z 10 w różnym odstępie czasu, kto by nazbierał najwięcej punktów to by wygrał coś tam (...) wszystko zależne byłoby od ilości punktów, w momencie, gdy uczestnicy zgromadziliby tą samą liczbę punktów to byłaby grana dogrywka. 

Oczywiście każdy uczestnik konkursu też coś by tam dostał na zachętę :D

Tylko trzeba będzie zrobić listę zapisów i napisać kiedy konkurs się rozpocznie itd. 

Może to głupi pomysł, no nie wiem tak mi do głowy wpadło :< 

Edited by Wujek Paweł.?

Ja osobiście chciałbym, aby był turniej pomiędzy serwerami. Ale wiadomo to jest propozycja. Trzeba to ugadać, bo co do czego to nie ma drużyn :/

Majki Ci odpowiedział jak zarówno widziałam w Pogaduchy bodajże taki temat. Dużo osób się zgłasza, jednak nic z tego nie wychodzi bo nie umieją się zgrać itp. 

Bardzo fajny pomysł tylko jakieś przesłanie zima tusz tusz więc może coś ze śniegiem ?

Konkurs z tematyką zimową to dobry pomysł jednak do śniegu jeszcze trochę mamy, a chcemy zorganizować konkurs w najbliższym czasie. Gdy będzie bliżej zimy poruszę ten temat z ZjemCie :)

Może coś typu chowany?

Jeden z administratorów bądź moderatorów będzie krążyć po serwerach (oddzielnie cs GO i cs 1.6) na innym nicku i na ns, będzie dawaćjakieś znaki, ze to on, osoba która go "rozgryzie" musi robić ssa i wstawić na forum do odpowiedniego działu. Zasady można jeszcze dopracować xD

Jak dla mnie super pomysł, jednak musiałoby to zostać podzielone na CS:GO i 1.6 gdyż nie każdy posiada te dwie rzeczy jak i osoby które mają w znajomych np. mnie, zmieniłabym nick oraz bym się ukrywała gdzieś na serwerze mogliby sprawdzić na steam lub jeżeli mają dopisaną "notkę przy nicku" mogliby oszukiwać oraz musiałaby zgłosić się większa ilość osób i musli by mieć w nicku przedrostek np . [K] (~ od konkurs) aby osoba chowająca wiedziała, ze na danym serwerze są osoby, które biorą w tym udział, aby uniknąć sytuacji gdzie osoby chowające będą "dawały znaki" na serwerze, a tam nikogo nie ma z uczestników. 

Dla przykładu byłby prowadzący(a) tu: Besiałke, zadałaby pytanie i kto pierwszy odpowie dostaje np. +1 punkt. I byłoby tych pytań z 10 w różnym odstępie czasu, kto by nazbierał najwięcej punktów to by wygrał coś tam (...) wszystko zależne byłoby od ilości punktów, w momencie, gdy uczestnicy zgromadziliby tą samą liczbę punktów to byłaby grana dogrywka. 

Tylko trzeba będzie zrobić listę zapisów i napisać kiedy konkurs się rozpocznie itd. 

Miałam pomysł aby zrobić coś na zasadzie OX (gracze Metina myślę, że wiedzą co to) z tematyką CS, tylko brakowało dopracowania tego pomysłu jak i Karol mówił, że ludzie nie zgrają się czasowo. Twój pomysł wydaję się być fajny i w pewnym sensie podobny do mojego, jednak na SB jest opóźnienie i trzeba by było cały czas wtedy klikać "odśwież" a niektórym działa to szybciej, innym wolnej stąd mam wątpliwości do organizowania tego na SB. Również przez myśl przeszło mi aby to zorganizować na TS i osoba prowadząca ~ załóżmy ja. Mówi pytanie i tutaj chciałam zrobić, że np. te osoby przechodziły do danego kanału na TS gdzie 1 pokój będzie oznaczał np. TAK, a drugi NIE, jednak ten pomysł jest w fazie "beta" i  też wymagana dopracowania. 

Dziękuje wszystkim za dodanie swoich propozycji, każde zostaną wzięte pod uwagę i przedyskutowane oraz każdego wynagradzam w postaci like bo tylko tak mogę się odwdzięczyć Wam za wasze propozycje.

Oczywiście póki temat otwarty cały czas jesteśmy otwarci na inne propozycję jak i każdy dostanie nagrodę w postaci like ode mnie. :)

Ejj a może coś pod deseń "Najbardziej zgrany team"?

Chodzi o to, że zbierają się grupki (minimum 3 osoby) na jednym z serwerów CSC i muszą zrobić jakąś wieże, czy coś, robią tego ssa i wstawiają na forum z dopiskiem kto był w teamie (muszą to być oczywiście osoby z założonym kontem na forum) i najbardziej kreatywna drużyna wygrywa. Co myślicie?

Jak miałam okazję być administratorem na ts to prowadziłam karaoke, pytania i odpowiedzi itd.teraz już zauważyłam że nikt się tym nie interesuje albo jeśli ktoś się chce bawić to tylko dla nagrody. Też chciałabym ratować naszego funpage. Wiadomo że razem z Karolem nim zarządzam ale z drugiej strony chciałabym uwagi też usłyszeć od innych na ten temat. Bo uważam że trzeba zrobić coś więcej niż tylko wklejanie statów i memów. ;)

Jak już wszyscy się tak ładnie wypowiadają co mnie naprawdę cieszy też sobie pozwolę dodać coś od siebie.

Nie raz już były organizowane takie turnieje ale nigdy nie wypalały. Każdy się zapisywał lecz jak już mieli grać to jakoś ich nie było. Wiec pewnie to odpadnie.

Zrobcie jakis konkursik fotograficzny xd

Na najlepszy krajobraz :D

Pomysł nie jest zły. Z chęcią nawet bym porobił jakieś fajne zdjęcia. Lecz jeżeli miał by być taki konkurs to przydział użytkowników czyli

Podstawowe: ( czyli jeśli ktoś się tym nie zajmuję nie robił nigdy super zdjęć wpisuje się tu )

Zaawansowane: ( osoby które się już tym zajmowały lub zajmują i robią super zdjęcia )

Żeby każdy posiadał jakieś szanse bo szary Kowalski nie ma szans. Nie wiem czy dobrze myślę ale tak to bym zrobił.

Może coś typu chowany?

Można by to dopracować i by był na prawdę porządny konkurs. Wieczorem pomyślę o tym i postaram się dodać jak ja to widzę. 

To mi się najbardziej podoba. Tylko oczywiste  żeby nikt nie wiedział kiedy ktoś będzie zadawać pytanie no i odpowiedź musi być poprawna. 1 osoba by zadawała pytania a druga by liczyła punkty. Jestem za.

Z ankiety w HydeParku wynikło, że ludzie chcieliby aby "Elita Sieci" zamieniła się w konkurs, mogę to poprowadzić jeżeli dostanę jakiekolwiek pozwolenie.

I zrobić konkurs na miss i mistera, zdjęcia dodawane są tylko w dziale "Pokażcie swoje mordeczki" Z tego też można byłoby zrobić jakiś konkurs.

Z ankiety w HydeParku wynikło, że ludzie chcieliby aby "Elita Sieci" zamieniła się w konkurs, mogę to poprowadzić jeżeli dostanę jakiekolwiek pozwolenie.

I zrobić konkurs na miss i mistera, zdjęcia dodawane są tylko w dziale "Pokażcie swoje mordeczki" Z tego też można byłoby zrobić jakiś konkurs.

Karol zgadza się na zrobienie znów "elity sieci", jednak aby odbyło się to bez nagród gdyż to bezsensowne. Akurat zbliża się koniec miesiąca to 1 października mogą pojawić się wyniki. 

Ps. tym razem nie bój się tym trochę po spamować, im więcej osób się wypowie tym lepiej :hurra:

A może by tak zrobić top 3 akcje graczy? No nie wiem np. podczas gry na naszych serwerach jeśli ktoś zrobi jakąś mega kozacką akcje nagra to i podeśle e-mailem na jakąś ustaloną skrzynkę. Myślę ,że był by to sprawiedliwy i fajny konkurs.  

Karol zgadza się na zrobienie znów "elity sieci", jednak aby odbyło się to bez nagród gdyż to bezsensowne. Akurat zbliża się koniec miesiąca to 1 października mogą pojawić się wyniki. 

Ps. tym razem nie bój się tym trochę po spamować, im więcej osób się wypowie tym lepiej :hurra:

Konkurs bez nagród? To jest bez sensu, można dać premium na wybranym serwerze, albo VIP'a.

A może by tak zrobić top 3 akcje graczy? No nie wiem np. podczas gry na naszych serwerach jeśli ktoś zrobi jakąś mega kozacką akcje nagra to i podeśle e-mailem na jakąś ustaloną skrzynkę. Myślę ,że był by to sprawiedliwy i fajny konkurs.  

To jest bardzo dobry pomysł. Ps, będą się liczyły poprzednie akcje? Bo mam w czym wybierać xD

weź pod uwagę, że nie każdy może/umie nagrywać i później obrabiać filmiki + to też konkurs dla graczy którzy coś potrafią. Ja na serwerze może takich akcji miałam tylko z parę, nie więcej. ^^ 

Tzn. to tylko moja opinia, nie mówię, że pomysł jest zły. :D Raz na DD2 zrobiliśmy taki konkurs i zgłosiła się 1 osoba. XD

Konkurs bez nagród? To jest bez sensu, można dać premium na wybranym serwerze, albo VIP'a.

Karol powiedział, że ma być bez nagród tutaj to kwestia wyboru, a nie coś co idzie z twojej inicjatywy dlatego to bardziej ma podchodzić pod zabawę i później własne zadowolenie, że się zostało wybranym w danej kategorii + to co napisął omega:

Tylko w tej elicie jeśli dana osoba kogoś nie lubie to na nie go nie zagłosuje więc nie powinny być za to nagrody

Według mojego aspektu tego nie można nazwać konkursem. A sama nazwa wskazuję "konkurs" ma na celu wyłonić najlepszego zawodnika/zwycięzce, którego później można wynagrodzić.
Jeżeli prowadzić tą zabawę, to tylko w HydeParku bo później są pytania do mnie i nie tylko "Jakie są nagrody!?", "Dlaczego to nie jest dopracowane" i "Czy masz pozwolenie od rang wyższych" multum pytań ludzi.
Więc jak już pisałem, konkursem tego nazwać nie można, więc jeżeli nie ma nagród, umieszczam to w HydeParku.

Edited by James0v.

hmm...fajnie by było gdy byłyby to akcje zrobione teraz lub chociaż stosunkowo nie dawno. Besi,myślę ,że każdy umie pobrać demko z GOTV i jakoś to wrzucić na YT. Oceniana była by akcja a nie to jak ktoś obrobił filmik. Co do tego że potrzeba umiejętności...spójrz na to czy to był skill czy po prostu fart. O takie akcje mi właśnie chodzi. Piszesz też ,że tylko jedna osoba się zgłosiła. Gdyby konkurs był ładnie ogłoszony i połączony na wszystkich naszych serwerach myśle ,że przynajmniej kilkanaście nagrań mielibyśmy przyjemność oglądać.

http://plays.tv/video/55d8cd2b1025b61e09/-csgo

Według mojego aspektu tego nie można nazwać konkursem. A sama nazwa wskazuję "konkurs" ma na celu wyłonić najlepszego zawodnika/zwycięzce, którego później można wynagrodzić.

Jeżeli prowadzić tą zabawę, to tylko w HydeParku bo później są pytania do mnie i nie tylko "Jakie są nagrody!?", "Dlaczego to nie jest dopracowane" i "Czy masz pozwolenie od rang wyższych" multum pytań ludzi.

Więc jak już pisałem, konkursem tego nazwać nie można, więc jeżeli nie ma nagród, umieszczam to w HydeParku.

Odnośnie nagród to Karol tak powiedział, że w tej kwestii ma ich nie być, możesz do niego napisać i spróbować z nim po negocjować się w tej kwestii. ^^

hmm...fajnie by było gdy byłyby to akcje zrobione teraz lub chociaż stosunkowo nie dawno. Besi,myślę ,że każdy umie pobrać demko z GOTV i jakoś to wrzucić na YT. Oceniana była by akcja a nie to jak ktoś obrobił filmik. Co do tego że potrzeba umiejętności...spójrz na to czy to był skill czy po prostu fart. O takie akcje mi właśnie chodzi. Piszesz też ,że tylko jedna osoba się zgłosiła. Gdyby konkurs był ładnie ogłoszony i połączony na wszystkich naszych serwerach myśle ,że przynajmniej kilkanaście nagrań mielibyśmy przyjemność oglądać.

http://plays.tv/video/55d8cd2b1025b61e09/-csgo

Konkurs był ogłaszany i na serwerze i na forum, nagrody były w postaci skinów. Nie każdy ma dobrego kompa i uwierz mi nie każdy umie nawet programu do nagrywania włączyć bo wielu osobom musiałam z tym pomagać jak i później jak w programie wyciąć akcje itp. 

+ ładna głowa ^.^

Edited by Q♥een Besiałke

Więc może te osoby które nie potrafią nagrywać etc niech po prostu ściągają demo z GOTV albo HLTV, wrzucają do postu i niech napiszą która minuta? :))

Dobry pomysł.

Jestem za. :D