Jump to content
Besi523

Wasze propozycje konkursów

Recommended Posts

Witam , można zrobić konkurs na najlepszy screen z c.s-a na serwerach cs-classic , jeśli jest to nieaktualne to sorki ;):3

Lub na zrobienie bannera przedstawiającego cs-classic , to tyle z mojej strony , dziękuję . Pozdrawiam ! :D

Edited by Husarz

Myślałam trochę na temat jakiegoś konkursu i jedyny pomysł jaki mi wpadł do głowy to 1 z 10. Miało by to polegać na tym ze administracja wymyśla pytania z każdej dziedziny czy to historia czy religia nie ważne. Cały konkurs miałby się odbyć na ts3, zebralibyście 10 osób każdej z nich dalibyście numerek. następnie nałożylibyście im po 3 szanse takie rangi chyba rozumiecie o co mi chodzi. Następnie odpowiedź błędna szansa stracona, komu się pierwszemu zaświeci mikrofon ten odpowiada. 

Pozdrawiam;] 

ewentualnie zeby nie bylo za duzo krzyku na ts3 moga pisac na czacie np " 1" wtedy kto pierwszy napisze "1" dostanie od was moc głosu i odpowie na zadawane przez was pytanie.

Edited by Melanjy

Myślę, że dosyć fajnym konkursem jest poskładanie się w drużyny 5-osobowe (druzyn takich po 5 osob musi byc np20-25) a następnie turniej na najlepsza drużynę

1Miejsce) (cała drużyna otrzymuje) - S'vipa na 3miesiace

2Miejsce -s'vip na miesiac

3-vip na miesiac

• Like 1

Kris nareszcie mądrze piszesz.

Jestem za, tylko jak miałyby wyglądać drużyny? Każdy serwer osobno czy można takie mieszane? W dodatku jak miałoby to się odbyć, między graczami CSC czy tak ogólnie że każdy może? 

Takie zawody niemusza byc przecierz za tydzien lub 2 . Np taki turniej odbędzie się w styczniu lub lutym a do tego czasu kazda drużyna powinna zglosić się na forum do tematu przeznaczonego właśnie na taki to turniej. Myślę, że byłoby dużo chętnych za takie nagrody :D

Moim zdaniem można zrobić konkurs: (Dla grafików). Polegał by on na tym: Kto zrobi najlepsze logo dla sieci Cs-Classic Wygrywa jakąś nagrodę w postaci VIPa na forum lub serwerze. Mam nadzieję że pomysł się spodoba :)

Chętnie wziełabym udział w konkursie graficznym , o stworzeniu wierszyka lub jakiegoś ciekawego screena z gry... Albo nawet i śmiesznego ! :)

Moim zdaniem można zrobić konkurs: (Dla grafików). Polegał by on na tym: Kto zrobi najlepsze logo dla sieci Cs-Classic Wygrywa jakąś nagrodę w postaci VIPa na forum lub serwerze. Mam nadzieję że pomysł się spodoba :)

Byłoby to niesprawiedliwe dla początkujących.

Fajny byłby konkurs o wygranie cs'a,skinów

Nie mam pomysłu jakby to wygrać ale np. jakiś fanart z napisem CS-CLASSIC, zaopatrzenie w jego twórczość,kreatywność.

Nie musi to być wygranie cs'a ale nie wszyscy posiadają cs:go.

Ja bym proponował żeby było max 4/6 drużyn po np 5os. i Gra polegałaby na tym że gramy na bf drużynowo { taki turniej }.

Drużyna z 1 miesjcem : Vip na 15 dni na wybranym serwie CS1.6 .
Drużyna z 2 miejscem : Vip na 3dni na wybranym serwerze CS1.6.
Drużyna z 3 miejscem : Vip na 15dni na BF2 .

• Like 1

Witam . Składam propozycje na.... :3 Na Świąteczny konkurs na ts3 .     Nagrody na wybranym serwie ! 1.6/CS:GO !
Konkurs polegałby na tym , żeby każdy zaśpiewał/Wyrecytował/Zagrał Coś świątecznego !             1.Miejsce - VIP 30d
                                                                                                                                                                                 2.Miejsce- VIP 15d
Bo przecież Całe forum liczy się jako grono przyjaciół  :D                                                                           3.Miejsce - VIP 3d

A Taka wspólna zabawa [ konkurs ] umiliła by Świąteczny Nastrój .

Konkurs odbył by się 20 Grudnia tak przed Świętami i Wigilją .

Oczywiście to propozycja ,więc ADMINISTRACJA ma prawo jej nie przyjąć .

Witam . Składam propozycje na.... :3 Na Świąteczny konkurs na ts3 .     Nagrody na wybranym serwie ! 1.6/CS:GO !

Konkurs polegałby na tym , żeby każdy zaśpiewał/Wyrecytował/Zagrał Coś świątecznego !             1.Miejsce - VIP 30d

2.Miejsce- VIP 15d

Bo przecież Całe forum liczy się jako grono przyjaciół  :D                                                                           3.Miejsce - VIP 3d

A Taka wspólna zabawa [ konkurs ] umiliła by Świąteczny Nastrój .

Konkurs odbył by się 20 Grudnia tak przed Świętami i Wigilją .

Oczywiście to propozycja ,więc ADMINISTRACJA ma prawo jej nie przyjąć .

Vip 30 dni to przesada... I konkursem jest Karaoke z tego co wiem

20 grudnia to czas kiedy ludzie się przygotowują na Święta i Wigilie.

Według mnie karaoke mogłoby się odbyć za kilka dni np w Mikołaja i nagroda to VIP na 20-14-7 dni

Witam , Proponuje wileki konkurs ,,Serwer moim nałogiem,, chodzi o bycie na serwerze jak najdłużej [Konkurs dotyczy tylko serwerów 1,6], konkurs powinien trwać tydzien , proponuje też zrobić temat o tym konkursie żeby gracze wrzucali swój czas na serwerze dzięki stronie ,,http://www.gametracker.com/,, 

Proponowane Nagrody:

1-miejsce:VIP 120dni (jeśli przesada to 60 dni) , Rezerwacja nicku

2-miejsce:VIP 30dni ,Rezerwacja nicku

3-miejsce: Rezerwacja Nicku , Lub jedna z klas premium na serwerach CoD

W takim razie proponuje ten konkurs na CoD 350 i CoD 201

Edited by XxBananaxX

Nie przesadzasz? Możesz złożyć taką propozycję konkursu na serwerze na którym grasz, to są ogólnikowo forumowe konkursy, które nie polegają na VIP'ach i premkach.

W takim razie proponuje ten konkurs na CoD 350 i CoD 201

Mam propozycje konkursu, który byłby połączony między wszystkimi naszymi serwerami cs 1.6.

Chodzi w nim o to, że osoba, która bierze udział podaje link do swoich gt serwerów i w jednym ustalonym dniu ma przegrać na każdym serwerze x min jeśli to zrobi wygrywa VIP'a na dowolnym serwerze.

Edited by NeO12
  • Like 2

Pomysł konkursu najlepszy strzelec. Na serwerze jakimś (ustalonym) gracze mają strzelić w ciągu dnia jak najwięcej hs. Gracz, który wygra dostaje nagrodę. Vipa na forum lub wybranym serwerze lub inną nagrodę.

http://sketchtoy.com/

Może konkurs związany ze stroną, do ktorej link podałam wyżej.

Bedzie trzeba narysowac cos zwiazanego z naszą siecią, serwerami, lub cos w tym stylu...

Zeby udowodnic, ze praca nalezy do nas bedzie trzeba tez napisac swoj nick z forum oraz CS-CLASSIC.PL

Edited by Landrynka

Witam serdecznie
Dzialam juz na forum od roku i tak troszeczke brakuje mi konkursow
Ostatnio widzialem ze juz jeden trwa
Ale mam propozycje na troche inny konkurs a raczej plebiscyt 
Wiem ze jako admin niszowego moda mamy niewielkie szanse ale mozna zrobic plebiscyt/konkurs na najlepszego administratora w obrebie kazdego serwera a wybierac beda gracze 
Nagroda bedzie swiadomosc ze ktos bedzie docenial nasza prace i zaangazowanie
Pozdrawiam serdecznie 
[email protected]

Witam serdecznie

Dzialam juz na forum od roku i tak troszeczke brakuje mi konkursow

Ostatnio widzialem ze juz jeden trwa

Ale mam propozycje na troche inny konkurs a raczej plebiscyt 

Wiem ze jako admin niszowego moda mamy niewielkie szanse ale mozna zrobic plebiscyt/konkurs na najlepszego administratora w obrebie kazdego serwera a wybierac beda gracze 

Nagroda bedzie swiadomosc ze ktos bedzie docenial nasza prace i zaangazowanie

Pozdrawiam serdecznie 

[email protected]

Brakuje Ci konkursów? Kolego co chwile są konkursy robione na sieci. Nie pamiętam czy kiedykolwiek było tyle konkursów co jest organizowane od kilku miesięcy.

Co do Twojego "plebiscytu"...

Kiedyś wymyśliłam na serwer FFA elite. Od tamtej pory jest robiona na praktycznie każdym serwerze i tam również WYBIERANY JEST NAJLEPSZY ADMIN. Polecam rozglądać się po forum

Edited by Tymbarkowa
  • Like 3

Ja osobiście chciałbym, aby był turniej pomiędzy serwerami. Ale wiadomo to jest propozycja. Trzeba to ugadać, bo co do czego to nie ma drużyn :/

Jestem podobnego zdania ale nie turniej serwerowy tylko turniej 1v1 każdy kto chce wziąć udział to bierze miejsc 30,

1. np. dostanie VIP na 2 mies na wybranym serwerze 

2. np. dostanie VIP na 1 mies na wybranym serwerze 

3. np dostanie VIP na 2 tygodnie na wybranym serwerze

Najlepszą opcją jest turniej w grze.

1v1 wydaje się najbardziej odpowiednie.

Edited by Arard