Jump to content
Besi523

Wasze propozycje konkursów

Recommended Posts

Ja mam propozycję taką (może już była), że konkurs drużynowy. Chodzi mi o takie coś: Bierzemy 6 lub ileś osób z COD:MODA, 6 lub ileś z AIM/AWP i wchodzimy na serwer oDD2 i gramy turniej. Ale... trzeba wyłączyć serwer z gry, można np. kickać graczy którzy wchodzą, lub przenieść na specta :)

Jest to taka mała propozycja :)

Witam, otóż mam dla was do zaoferowania konkurs pt: "Rymowanka". Na czym będzie on polegał? Otóż każdy uczestnik tego konkursu będzie musiał zrobić Rymowankę o sieci cs-classic.pl Myślę, że jest to naprawdę spontaniczny i humorystyczny konkurs, w którym każdy będzie miał równe szanse, bez zbędnego ścigania się kto "pierwszy ten lepszy".

• Like 1

Witam, otóż mam dla was do zaoferowania konkurs pt: "Rymowanka". Na czym będzie on polegał? Otóż każdy uczestnik tego konkursu będzie musiał zrobić Rymowankę o sieci cs-classic.pl Myślę, że jest to naprawdę spontaniczny i humorystyczny konkurs, w którym każdy będzie miał równe szanse, bez zbędnego ścigania się kto "pierwszy ten lepszy".

Było już coś takiego.

Chyba na święta jakąś piosenke było można ułożyć czy coś.

W każdym razie było to coś związane z piosenkami.

Mam na PSC prawie 200 zł, co prawda prawie całość jest z mojego boost'a i miała służyć do czego innego, lecz zdecydowałem, że można coś za to zorganizować (raczej niczego nie opłacę za PSC : /), a wiec pytanie leci do Was.
Jaki konkurs by Was interesował? Podzielony na serwery, a może jakiś ogólny na całą siec?

• Like 3

Moje zdanie i tak pewnie nie bedzie brane pod uwage ale ja wolałbym ogólny na całą siec :D

• Like 1

Najlepiej podawajcie od razu swoje propozycje. (również można powtórzyć z tych, które już były tu podane dla odświeżenia pomysłu)

Konkurs: Zagadki logiczne
Czas trwania: 4 tygodnie. Co tydzień nowe zagadki. Na rozwiązanie ich użytkownicy mieliby tydzień czasu
Nagroda: Dla trzech osób z największą ilością punktów.

Ja bym proponował coś grubszego, żeby więcej ludzi ściągnąć na sieć, na przykład 1x 100zł i 2x50zł + jakieś vipy do tego, grubsze wygrane zachęcą więcej osób do brania udziału w konkursie.  Dobrze by było jakby konkurs opierał się na reklamowaniu sieci czy coś, jakiś film na yt czy coś takiego, na razie nie mam pomysłu.

Widziałam na pewnym forum dosyć fajną i aktywną zabawę...

Osoby, które mają redaktora wstawiają zdjęcie jakiegoś aktora/piosenkarki - whatever, tak aby nie można było wyszukać zdjęcia w google (w sensie, że zmienić kolor całego zdjęcia na zielono czy coś w ten deseń) i osoby biorące udział mieliby za zadanie podać pełne imię i nazwisko danej osoby ze zdjęcia =) za każde poprawne odgadnięcie +2 punkty do tabelki itd... (kto pierwszy ten lepszy)

Zdjęcie by się wstawiało codziennie o różnych godzinach.

Ah no i zasada - nie można edytować swojego posta, wiadomo.

Co do zgarniętych punktów - można coś wymyślić na co można je wymienić mejbi?

Widziałam, że w zabawie chętnie brali udział, więc może się sprawdzi i tu? ;)

Obejrzycie to. Można by właśnie taki konkurs na kreatywność zrobić. Wstęp wolny, jedna osoba wymyśla podaną zagadkę i jest tydzień czasu na napisanie rozwiązania.  

Coś typu "x pytań o forum"?

Wymyślone zostaje ileś tam pytań (mejbi 100?), o danej godzinie zostaje dodany post z pytaniami. Pod tym postem dodaje się odpowiedzi, ale ten post jest ukryty (żeby inni nie ogarnęli odpowiedzi kumacie?xD).

Później po godzinie/dniu/tygodniu odkrywa się posty i osoba, która odpowie pierwsza prawidłowo na wszystkie pytania dostaje główną nagrodę xD trza by było dopracować #późna #godzina

Ogólnie wydaje mi się, że fajnie jeśli by był to konkurs o forum, nie koniecznie musi być taki, ale żeby było powiązanie.

• Like 1

Po przejrzeniu waszych propozycji najbardziej podchodzą te:

• Losowanie - Byłoby to na zasadzie wplacenia jakieś symbolicznej kwoty i "zapisanie" się do losowania i pod np. jakimiś numerkami by były ukryte nagrody jak PSC, zniżki, VIP'y 
  • Pytania o forum - Tutaj do dopracowania (propozycja Tymbarkowej)
  • Konkurs kreatywności (Filmik mako - na zasadzie najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa)
  • Rymowanka - Był kiedyś taki na walentynki, ale czemu by nie powtórzyć? ;)
  • Rysowanie - Narysowanie coś związanego z siecią na stronie http://sketchtoy.com/

Napiszcie pod spodem co uważacie, koniecznie zaznaczcie swój wybór w ankiecie!

• Like 5

• Losowanie - Byłoby to na zasadzie wplacenia jakieś symbolicznej kwoty i "zapisanie" się do losowania i pod np. jakimiś numerkami by były ukryte nagrody jak PSC, zniżki, VIP'y
  • Konkurs kreatywności (Filmik mako - na zasadzie najbardziej kreatywna odpowiedź wygrywa)
  • Rysowanie - Narysowanie coś związanego z siecią na stronie http://sketchtoy.com/

Moim zdaniem najlepszy będzie konkurs o kreatywność, bo bez sensu jest zrobić losowanie i ktoś sie zgłosi to już może coś wygrać.

Ja proponuje zrobić konkurs na najlepszy poradnik, filmik o dowolnej tematyce z naszych serwerów.

Kiedyś na starej sieci cs 1.6 było cos takiego i naprawdę sie sprawdzilo.

A może też zrobicie konkurs na top15 na serwerze cs go mod 

i zróbcie te losowanie na  

• Losowanie - Byłoby to na zasadzie wplacenia jakieś symbolicznej kwoty i "zapisanie" się do losowania i pod np. jakimiś numerkami by były ukryte nagrody jak PSC, zniżki, VIP'y 
Edited by KloDeK

A może też zrobicie konkurs na top15 na serwerze cs go mod

To może już zorganizować opiekun serwera, napisz do niego lub w dziale CSGO MOD taką propozycję. W tym dziale oczekujemy propozycji ogólnych, takich, które odbędą się na forum.

Wydaje mi się, że to słaby pomysł. Tutaj liczy się jedynie "fart", bądź kwota (chyba, nie wiem do końca jak by to działało, ale pewnie osoba, która wpłaci więcej ma większe szanse, bo wszędzie tak jest xD)

Nie mam zdania, gdyż to moja propozycja xD ale mogę pomóc przy pytaniach. Trochę siedzę na forum, więc coś tam wiem ;3

Oczywiście, bez spin - nie brałabym udziału xD

Bardzo fajna opcja, chyba najlepsza tylko tutaj też zależy, kto by to oceniał ;3

Rymowanka zawsze mega xD Tylko czy będzie aktywność? Patrząc na konkursy w np kąciku, nie było wielu chętnych do pisania "dłuższych" tekstów.

Do tego mam mieszane uczucia. Nie będzie to trochę przesądzone?xD są osoby, które mają nieziemski talent do rysowania, ale też te które nawet z prostą kreską mają problem xD 

Daje stówę, że znajdzie się kilka osób, które poproszą kogoś żeby im to stworzyli ;3

Chyba, że nie będzie tu oceniany "talent" tylko kreatywność ;3

Ja to widze tak xD

#bezhejtów

Pozdrawiam

Tymbark w butelce xD

@Queen

Ale to trochę lipa, że żeby brać udział w konkursie musisz płacić xD nie wiem, nie widze tego xDDDDD

Edited by Tymbarkowa
  • Like 1

Rymowanka - Był kiedyś taki na walentynki, ale czemu by nie powtórzyć? ;)

Rymowanka wydaje mi się jedną z lepszych opcji. Nie wierzę, żeby jakakolwiek osoba nie potrafiła napisać krótkiego lub nawet śmiesznego rymowanego wierszyka. Nie jest potrzebny do tego jakiś wielki talent, a poświęcając chwilę można nabazgrać ciekawe linijki.

• Like 1

Może w końcu jakiś większy turniej w CS (w końcu sieć cs) z większymi nagrodami? :)

Myślałam nad tym, ale ile razy były (dawniej) robione takie konkursy, wiadomo chętnych masa, a w efekcie końcowym prawie nikt  nie miał czasu, szczególnie, że rozpoczął się rok szkolny to też dużo osób mało teraz gra. :/

Jakby były jakieś fajne nagrody to ludzie by na pewno grali.

Jednak byłoby trzeba zrobić 1v1 bo 5v5 za dużo osób byłoby potrzebnych.

W końcu jest to sieć CS, więc nie widzę sensu aby konkursem były rzeczy typu układanie wierszyków ;d

• Like 2