Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponowałbym wprowadzić leczenie na wojnach gangów, bo dostaniesz z awp i zostaje ci około 20hp i praktycznie nic już nie zrobisz.

 

 

 

 

 

Miało by taki sens że więcej osób by się biło a nie kampiło bojąc się o hp, bo albo pójdzie i zabije kogoś i będzie miał około 20hp albo zginie.

Edytowane przez mrolo10000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żeby CT miało nieskończonne ammo w magazynku (ewentualnie tylko VIP). Czyli np. AK47 by miało 30 ammo w broni i 200 jako dodatkowa amunicja.

 

Dopisałam do ew. listy zmian,zobaczymy co da się z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, żeby wgrać TEN plugin na serwer? Z tego co wyczytałem to niezależnie w której jesteś drużynie zawsze załaduje ci skin jaki posiadasz. Czyli np. jak jesteś w CT i weźmiesz AK47 to załaduje ci skin do AK47. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, żeby Strażnik miał coś w rodzaju osiągnieć? Już tłumaczę jak by to wyglądało. Kiedy jest się w strażnikach to by były osiągnięcia za dane rzeczy i za nie by się dostawało nagrody. Przykładowo za przetrwanie 100 rund, kiedy będziesz w drużynie CT otrzymujesz 5% więcej obrażeń z każdej broni. Może być tego multum, większe obrażenia z broni, szansa na granat, szansa na ciężką kamizelke, większa prędkość itp. a to tylko przykłady nagród jakie mogą być. Można zrobić też system wyzwań np. żeby przeżyć rundę będać prowadzącym i można zabijać tylko z jakiejś danej broni np. P250. Wyzwania można też zabezpieczyć żeby nie robić ich po nocach i będą dostępne tylko wtedy kiedy na serwerze będzie np. 15-20 osób (na początku rundy).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, żeby Strażnik miał coś w rodzaju osiągnieć? Już tłumaczę jak by to wyglądało. Kiedy jest się w strażnikach to by były osiągnięcia za dane rzeczy i za nie by się dostawało nagrody. Przykładowo za przetrwanie 100 rund, kiedy będziesz w drużynie CT otrzymujesz 5% więcej obrażeń z każdej broni. Może być tego multum, większe obrażenia z broni, szansa na granat, szansa na ciężką kamizelke, większa prędkość itp. a to tylko przykłady nagród jakie mogą być. Można zrobić też system wyzwań np. żeby przeżyć rundę będać prowadzącym i można zabijać tylko z jakiejś danej broni np. P250. Wyzwania można też zabezpieczyć żeby nie robić ich po nocach i będą dostępne tylko wtedy kiedy na serwerze będzie np. 15-20 osób (na początku rundy).

 

Według mnie pomysł bardzo fajny. Osiągnięcia mnie nie przekonują jednak wyzwania jak najbardziej, do wygrania mógłby być np respekt, a wyzwania mogłyby być też dla terrorystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze Ct powinno mieć nieskączoną ilość magazyynków ponieważ np  m4a1s ma  60 pociskow to jest za mało gdy w TT jest po 20 osob :)

edit

Sory musiało mi to umknąć :)

Edytowane przez damianzwolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać znowu zakaz podpowiadania bo gra nie ma sensu.

 

Tak Queen ale tu nie chodzi tylko o to, ale również o to ze ktoś coś źle zrobi np podskoczy na zarazie czy coś to od razu jest np. Black podskoczyl... Albo ej był totalny? - tak był - to zabij kogoś tam bo się ruszył się-machnal kosa...

 

A tak tylko dam uwagę co do skargi, po 1 gracz Cię zbajerowal jak nie wiem..

Za przeproszeniem darł morde na jednej mapie ze coś tam dostał mute i po zabawie dostał unmute później znowu się darł to dostał mute na mapę ale jak na następnej mapie upomnialem go 2 razy poczym zaczął się drzeć do mikrofonu ze aż uszy bolały dostał pmute na 2 dni tzn powiedziałem mu ze za 2 dni zdejmie mu muta, a on napisał na forum podanie, walną bajere i ma unmute...

Pozdr.

Edytowane przez B!@ck
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zostawiam to tak jak jest. W pierwszym sezonie tak było jak i na starych JB. Na tym JB macie i tak jak łatwo się buntować (rasy, gangi) jak i tych buntów jest za dużo inni chcą też grać, a nie tylko widzieć jak ktoś zabija innych, a na pozycji buntu znów ginie bardzo dużo jak nie połowa osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacku takie coś jak "był totalny zabij go bo podskoczyl" nic nie da bo prowadzący MUSI TO WIDZIEĆ żeby zabić.więc ppdpowiadanie jest ok jak ja chce pograć to powiem gdzie zbuntowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dodać na serwer coś w rodzaju bana na CT. To by działało tak, że Admin by mógł nadawać tego bana osobom, które zrobiły FK czy nie ogarniają. Wtedy dostają bana na CT załóżmy na 120 min i tyle min muszą przegrać na serwerze, żeby móc ponownie wejść do !guard.

 

2. Zrobić tak jakby 2 kolejki w guardzie. Polegała by na tym, że osoby z mutacją zawsze by wchodziły na początek kolejki, czyli np. w kolejce jest 6 osób, osoba bez mutacji jest 3 w kolejce i do kolejki wchodzi osoba z mutacją, wtedy ta osoba bez mutacji jest 4 w kolejce a osoba z mutacją przeskakuje od razu te osoby bez mutacji i jest 3. Myślicie jak to zrobić, można zrobić dział na forum albo dodawać takie osoby ręcznie i takie osoby by dodawał Admin. Plugin by przerzucał takie osoby z "większymi prawami" (flagą, gwiazdką jak zwał tak zwał) przed osoby, które tych praw nie mają. A jakby była sytuacja, że CT jest pełne i w CT jest osoba bez mutacji a w guardzie czeka osoba z mutacją, to wtedy plugin by przerzucał taką osobę bez mutacji z CT do TT a osobę z guarda od razu do CT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dodać na serwer coś w rodzaju bana na CT. To by działało tak, że Admin by mógł nadawać tego bana osobom, które zrobiły FK czy nie ogarniają. Wtedy dostają bana na CT załóżmy na 120 min i tyle min muszą przegrać na serwerze, żeby móc ponownie wejść do !guard.

 

2. Zrobić tak jakby 2 kolejki w guardzie. Polegała by na tym, że osoby z mutacją zawsze by wchodziły na początek kolejki, czyli np. w kolejce jest 6 osób, osoba bez mutacji jest 3 w kolejce i do kolejki wchodzi osoba z mutacją, wtedy ta osoba bez mutacji jest 4 w kolejce a osoba z mutacją przeskakuje od razu te osoby bez mutacji i jest 3. Myślicie jak to zrobić, można zrobić dział na forum albo dodawać takie osoby ręcznie i takie osoby by dodawał Admin. Plugin by przerzucał takie osoby z "większymi prawami" (flagą, gwiazdką jak zwał tak zwał) przed osoby, które tych praw nie mają. A jakby była sytuacja, że CT jest pełne i w CT jest osoba bez mutacji a w guardzie czeka osoba z mutacją, to wtedy plugin by przerzucał taką osobę bez mutacji z CT do TT a osobę z guarda od razu do CT.

1. Tak

2. Nie bo jest to niewykonywalne oraz bez sensu. Nie da się zrobić żeby samo wybierali kogo będzie przerzucowalo wyrywając jego głos a bez sensu to dlatego ze nie sprawdza się podania na CT na kolejkę do guarda itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się usunąć z ruletki dla TT granat taktyczny i dać plugin na to, żeby TT nie mogło podnieść takiego granatu. Jest przez to tylko masa problemów, jak ktoś wyrzuci ten granat w strone grupki TT to od razu wszyscy są zbugowani i albo wszystkich zabić albo liczyć że jakimś fartem uda się ich odbugować. Ewentualnie inny TT by musiał próbować wskoczyć na ten granat i może jakoś odbuguje.

 

Znalazłem coś takiego do blokowania broni.

>>> PLUGIN <<<

Nie wiem tylko, czy można zablokować te granaty ponieważ są one z operacji i plugin może tego nie obsługiwać, ale myślę że jak wpisze się prawidłową nazwę granata "tagrenade" to powinno działać. 

Edytowane przez R0dr1g3z
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodanie "RoundSound'ów", Pojedynków: 

-peski AK-47

-wabiki 1 hp

-pestki USP-S

 

Na razie za dużo jest rzeczy na liście do dodania, jeżeli wszystko zostanie zrobione to wtedy wrócę do twojej propozycji i zobaczymy co da się zrobić.

 

 

Moją propozycją będzie możliwość zabrania fd czy tam duszka, jeżeli ktoś wybierze z listy życzeń.

 

Taką opcję ma aktualnie prowadzący !fd 3,4 - Zabiersz FreeDay , Zabierz duszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności