Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym dodał temat jak wyglądają wszystkie modele dla SVIPa i bym dodał jeszcze jeden model dla CT bo mi brakuje takiego policjanta z grubym ekwipunkiem myślę że taki MODEL by się nadał.

 

Bym zapomniał jeszcze dodać opcję wyłączenia modelu.

Edytowane przez R0dr1g3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam , moja propozycja odnosi się do serwera Jailbreak . Ostatnio dodano modele dla S-Vipa , super pomysł tylko , że są one po jakimś czasie nudne i można urozmaicić to nowymi modelami .

Podam teraz Linki do ciekawych model dla S-Vipa

http://gamebanana.com/skins/150469

http://gamebanana.com/skins/151559?vl


=2&mid=MoreBySubmitterSubmissionsList

http://gamebanana.com/skins/136977

 

To są moje propozycje . Myślę ,że może spodobać się to wielu graczom i spowodować jeszcze większy przyrost graczy na serwer Jailbreak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dodanie roundsoundów byłoby fajnym pomysłem (aassingo chyba już proponował). Jakby była taka możliwość to mógłbym jakieś tam wyszukać :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojom propozycją było by usunięcie  radaru na zabawie dzieci wojny dla tt i by było na takiej zasadzie że ct mowi że  mówi że zajmuje jakieś miejsce na mapie

A na co to komu? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby każdy ct po zabici terrorysty w kilku słowach wytłumaczył dlaczego go zabił np. "Próba buntu" lub "źle się ustawiłeś". Wprowadzenie takiej opcji zaprzestało ciągłego pisania "!fk za co" co zawsze przedłuża rozgrywkę i dezorientuje klawiszy czy też administracje. Pozostanie kilka takich i nikt już nie pamięta dlaczego zostali zabici (przypuśćmy że było takich 3 i dopiero po 2 min zostają rozpatrzone).  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wprowadzić takie cos jak "warned mowi tt słucha " Czyli jak warden w ct cos mowi to tt dostaje muta zeby go nie zagłuszac. Widziałem to na innych zagranicznych jb i fajnie to wyglądało . Moze sie spodoba 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote kick z serwera, np ktoś kampi to daje się takie vote kick i tyle.J

Jak dla mnie słaby pomsł ponieważ , gracze bedą kickować siebie nawzajem bez powodu 

Edytowane przez ponus21
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję dodać punkt do Regulaminu, który by zabraniał przebywania w okolicy GRa czy przed samym wejściem, coś takiego:

"Podczas FD zakazuje się przebywania w okolicy GRa lub w korytarzu prowadzącym do niego".

 

Po co to jest? Bo bawi mnie sytuacja, że ludzie udają idiotów i przebywają przed GR, w oczywistym celu (żeby do niego wejść) a potem się dziwią, że giną ponieważ są OBOK osoby, która się buntuje, a następnie jest lawina "FK FK FK FK" bo "tylko stałem", "nic nie zrobiłem", to po co tam stali xD Ten punkt będzie dobry ponieważ ludzie już nie będą robić z CT idiotów, CT będzie mogło zabić każdego kto się ZBLIŻY do GRa a sami nie mogą z niego wychodzić, więc i tak mają ograniczone pole do tego jednego wejścia czy korytarza, a ludzie już nie będą tak często tam wchodzić a osoby buntujące się nie będą już miały mięsa armatniego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem dla SVIP'a pisania na kolorowo np .: $[red] czesć , i wtedy pisze to "czesc" na czerwony kolor . Widziałem ze guardzi i admini takie cos mają . Fajnie by było mieć cos takigo bo jednak 30 zl to duzo jak na svipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy końcu dnia tj. kiedy wiezień ma życzenie mogłoby wyskakiwać na czacie jaki mamy dziś dzień.
Niby to nic takiego, ale myślę, że by to umiliło grę, ponieważ zawsze się ludzie pytają co jutro itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy końcu dnia tj. kiedy wiezień ma życzenie mogłoby wyskakiwać na czacie jaki mamy dziś dzień.

Niby to nic takiego, ale myślę, że by to umiliło grę, ponieważ zawsze się ludzie pytają co jutro itp.

Wiekszosc graczy nie wie ze jest komenda !dzien a taka mała zmiana by umiliła gre :)

Jendak mimo tej komendy kazdy sie pyta co jutro :/

Edytowane przez damianzwolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/39705-komendy-na-serwerze-jailbreak-csgo/

 

Lista dostępnych komend, które każdy zainteresowany może sprawdzić na forum lub pod !komendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuje dla admina dać możliwość mutowania czy gagowania na czas. Ułatwiło by to sprawę karania takich delikwentów, którzy na gaga bądź mute'a zasłużyli. Nie będzie trzeba takiej osoby banować, za to że wychodzi i wchodzi na serwer (bo dla przykładu, wywaliło mu neta na i chciał wrócić) bo taka osoba dalej będzie miała mute'a. Takie coś już znajduje się na 1v1 i NDM chyba pod komendami Issue Gag i Issue Mute.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać muzyke z ganianego do berka oraz na w pojedynku na kosy, coś innego jak ta muzyczka z westernu, coś zwązanego z boxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności