Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

To jest propozycja na event, mianowicie Rap battle. Zrobilem juz taka zabawe na mapie i bral w niej udzial Offen vs poldek. Do tego w CT byl ze mna aassingo. Przyjelo sie spoko i z mila checia moglbym to poprowadzic jako wlodarz/sedzia, gdyz wiem jak to powinno wygladac (Rejonowe Beatbox Battle). Nagrody i sam przebieg to oczywiscie mozna ustalic i zaraz mi ktos pieprznie tekstem, ze jak zrobiles ta zabawe na mapie to rob na mapie, a nie event. TU SIE MYLISZ MOJ DROGI. Wiekszosc osob nie posiada dla przykladu mikrofonu lub im sie nie chce bo wola boxa, no bo co beda mieli z tego ze cos zarapuja, zyczenie? Stad moja inicjatywa, ktora poparl @offen zeby zrobic z tego event. Moge byc tam wszystkim, sedzia, prowadzacym czy chociazby uczestnikiem, ale fajnie by bylo, jakby cos takiego wystapilo. W koncu to tylko na JB mozna pokazywac swoje talenty, ktorymi nie jest tylko i wylacznie strzelanie. Mam nadzieje ze sie przyjmie :D . 
P.S. Kiedys na calym classicu bylo the voice organizowane na tsie ale to strasznie dawno, wiec pokazuje to, ze da sie to zrobic ;)

  • Like 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cyprianeq napisał:

zabawa "dziki zachód" zabawa dla terrorystów kazdy tt ma r8 [rewolwer]  

Zasady : nie mozna kampic , zakaz sojuszów  

wydaje mi się Cyprian że to słaby pomysł ponieważ jest to killday tylko z samymi rewolwami i nie ma nic w tym wyjatkowego. Moja propozycją jest Latający Killday w który wprowadził by mniejszą grawitację 

Edytowane przez Nyro
poprawka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Nyro napisał:

wydaje mi się Cyprian że to słaby pomysł ponieważ jest to killday tylko z samymi rewolwami i nie ma nic w tym wyjatkowego. Moja propozycją jest Latający Killday w który wprowadził by mniejszą grawitację 

Bez sensu. Mówisz, że to jest to samo tylko że z rewolwerami, a zobacz jaką dajesz propozycje. Bez sensu ten killday z grawitacją. Lepiej by już było dodać te "Latające skauty", albo połączyć rewolwery z tą grawitacją i gdyby był tylko PPM była by to ciekawsza zabawa.

A może dodać ten pojedynek na śnieżki o, którym już była jedna propozycja?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Medve napisał:

Bez sensu. Mówisz, że to jest to samo tylko że z rewolwerami, a zobacz jaką dajesz propozycje. Bez sensu ten killday z grawitacją. Lepiej by już było dodać te "Latające skauty", albo połączyć rewolwery z tą grawitacją i gdyby był tylko PPM była by to ciekawsza zabawa.

A może dodać ten pojedynek na śnieżki o, którym już była jedna propozycja?

ta ta wiem ciężko to ująć i w sumie to taka przykladowa propozycja tej zabawy

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proponuję ogarnąć mapy (masa nie nadaje się do gry przy mniej doświadczonych CT) i aby przynajmniej spróbować zapobiec nudze wprowadzić system rotacji map. Aktualnie jest ich 37 z czego większość jest nudna/kiepsko zrobiona/za trudna. Proponowałbym zmniejszenie tej liczby do 25 oraz przygotowanie koło 30 map na ten moment. Rotacja polegałaby na wymianie 5 map co pewien czas, optymalne byłyby dwa tygodnie. Byłoby to 5 map, gdzie np jedna to popularna mapa a reszta te, które się nie przyjęły czy po prostu są nielubiane. Przydałby się do tego jakiś temat do informowania co i kiedy się zmienia

 

@Doro Mentalności ludzi nie zmienisz, dlatego warto by było tymi popularnymi mapami rotować, może ludzie odkryją nowe

Edytowane przez patrik
  • Like 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, patrik napisał:

Proponuję ogarnąć mapy (masa nie nadaje się do gry przy mniej doświadczonych CT) i aby przynajmniej spróbować zapobiec nudze wprowadzić system rotacji map. Aktualnie jest ich 37 z czego większość jest nudna/kiepsko zrobiona/za trudna. Proponowałbym zmniejszenie tej liczby do 25 oraz przygotowanie koło 30 map na ten moment. Rotacja polegałaby na wymianie 5 map co pewien czas, optymalne byłyby dwa tygodnie. Byłoby to 5 map, gdzie np jedna to popularna mapa a reszta te, które się nie przyjęły czy po prostu są nielubiane. Przydałby się do tego jakiś temat do informowania co i kiedy się zmienia

Dodam tutaj jeszcze, że większość graczy jest negatywnie nastawiona do innych map i jak wybrana zostanie mapa inna niż (summer jail lub np. chernobyl) to leci spam rtv, albo nie ma nikogo chętnego do CT. Tak naprawdę w grze przewijają się w kółko jedne i te same mapy, te bardziej popularne, przegrane przez ludzi, a reszta jest odsuwana na bok i praktycznie w ogóle nie grana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić nagrodę za zabawę "berek", ponieważ za przeżycie przez terrorystow około 4 minut dostaje się marne 60 respektu które tak naprawdę nic nie daje.

 

 

@kRR Tylko, że za polowanie można dostać życzenie a za berka nie. Chociaż też by się przydało więcej respektu za polowanie

Edytowane przez PANDA to kozak
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Doro napisał:

Myślę, że fajną opcja było by dodanie do pojedynków jakichś nowych broni. 

Przykładowo np Glock, p250 albo dual berety. 

Śmieszne było by dodanie pojedynku na glock 3-shot. A w baretkach ustawic 2 strzały w magazynku.

Edytowane przez freshman
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zmienić próg godzin potrzebnych do wejścia do ct - według mnie przez 2 godziny grania nie da się nauczyć wszystkich zasad panujących po tej stronie

Po drugie dodać w topce gangów przeżyć jako strażnik - pamiętam, że w gangu zawsze miałem osobe, która lubiła grać ct i spędzała tam więcej czasu więc dlaczego nie ma zdobywać też punktów w topce gangu

Po trzecie zablokować wymiane bluntów na respekt przynajmniej na pierwszy tydzień edycji, żeby przynajmniej gra na początku nie była aż tak bardzo pay2win

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Doro napisał:

Myślę, że fajną opcja było by dodanie do pojedynków jakichś nowych broni. 

Przykładowo np Glock, p250 albo dual berety. 

Dobry pomysł na odświeżenie listy życzeń.

 

6 minut temu, sklejkeking1337 napisał:

Po pierwsze zmienić próg godzin potrzebnych do wejścia do ct - według mnie przez 2 godziny grania nie da się nauczyć wszystkich zasad panujących po tej stronie

Po drugie dodać w topce gangów przeżyć jako strażnik - pamiętam, że w gangu zawsze miałem osobe, która lubiła grać ct i spędzała tam więcej czasu więc dlaczego nie ma zdobywać też punktów w topce gangu

Po trzecie zablokować wymiane bluntów na respekt przynajmniej na pierwszy tydzień edycji, żeby przynajmniej gra na początku nie była aż tak bardzo pay2win

1. O tym już sam myślałem i niedługo to się zmieni.

2.  Da się zrobić.

3. Przez pierwszy tydzień edycji opcja zakupu bluntow jest zablokowana.

 

40 minut temu, PortiZ napisał:

Śmieszne było by dodanie pojedynku na glock 3-shot. A w baretkach ustawic 2 strzały w magazynku.

 Nad tym musiałbym  pomyśleć czy miałoby to sens, na start edycji tego na 100% nie będzie.

  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz dlaczego tutaj jest tak, a nie inaczej.

Na kazdym innym serwerze masz RS'y. To jest prosty plugin, klikasz w menu, ze nie chcesz muzyki albo ja sciszasz i wszystko jest git.

Natomiast na JB kazda muzyka jest pod inna zabawe, a kazda zabawa jest oddzielnym pluginem co = temu, ze zostanie tak jak jest.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności