Jump to content

Doro

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8h 15m 31s

Community Reputation

4 Neutralny

About Doro

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday May 7

Informacje o Profilu

 • Nick
  ✞Doro✞
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Częstochowa
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, piłka ręczna

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. Doro

  Podanie FreshMan

  Na+ wiek, SB, regulamin, aktywność, Na- zdecydowanie to że szybko się denerwujesz Popraw to, poza tym na tak
 2. Mutacja, aktywność, staż na serwerze, kultura Na tak
 3. Ma mutacje, zna regulamin, miał admina dwukrotnie. Aktywność można tylko lekko poprawić, ale oczywiście jak najbardziej na TAK.
 4. Crate masz mutacje, miałeś guarda więc ogarniasz, regulamin znasz tylko ten mikrofon.... Napewno nie jest on sprawny. Kupuj nowe mikro poza tym na TAK.
 5. Wszystko fajnie, jesteś aktywny ogarniasz w CT, masz mutacje, ale wykazales się dzisiaj dwukrotnie nie znajomością regulaminu (raz kiedy wpisałes killa na chowanym, a scroll pisał ci ze nie można, a drugi raz kiedy wprowadzałes w błąd prowadzącego krzycząc że pozycja buntu jest tylko po zabiciu prowadzącego. W tym wypadku gdybys miał guarda pewnie już byś kiknal mnie i inne osoby które próbowały ci wytłumaczyć że tak nie jest. Jako przyszły guard powinieneś dobrze znać regulamin. Po tej akcji jestem na NIE.
 6. 1. Nick: Doro 2. Imię: Kamil 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7.5 5. Sprawny i działający mikrofon**: tak 6. Składka (TAK/NIE😞): tak, jeśli będzie trzeba 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/997713 (odnośnie historii mojego gameme to została ona usunięta przez Karola ze względu na błąd który wystąpił w moim czasie gry, sugerujcie się zatem tym co jest w historii od ostatnich 6 dni. Ci co grają na serwerze wiedzą, że jestem bardzo aktywnym graczem. Po szczegóły piszcie do gemcia) 8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kamil, mam 16 lat. Mieszkam w Częstochowie. Od przyszłego roku szkolnego będę uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego. Interesuję się piłką nożną, piłką ręczną oraz informatyką. Jestem spokojny, mam do siebie dystans, ale również mam poczucie humoru. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym zostać strażnikiem, ponieważ jestem na serwerze bardzo często i dzięki temu mógłbym zapobiec różnym kłótniom, wyzwiskom i awanturą, które mają miejsce na serwerze. Trwa teraz również event przez co na serwerze jest dużo osób i czasem nawet jednemu adminowi jest ciężko nad nimi zapanować lub coś do nich powiedzieć. 10. Steam_ID: STEAM_1:0:506440079 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W wakacje od 3 do 8 godzin dziennie, w roku szkolnym po 2,3 godziny dziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy😞) : Teraz w wakacje od 11-23, a w roku szkolnym dni robocze: 16-19, weekendy 11-23 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1500h+ 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków😞na tym serwerze nie ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 7. Nick na serwerze: Doro Link do gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/997713 Ilość przegranych godzin: 5
 8. Mutacja, regulamin, znajomość SB. Popraw aktywność a poza tym na tak
 9. Nick na serwerze: Doro Link do gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/997713 Ilość przegranych godzin: 8
 10. Ja jestem na TAK Mutacja, ogarnięty, aktywny, kulturalny
 11. Czilmejt miał adm więc ogarnia, mutacja, wiek, kultura pomocny. Popraw aktywność a takto na TAK
 12. Nick na serwerze: Doro Gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/997713 Ilość godzin: 2
 13. Nick na serwerze: Doro Gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/997713 Ilość godzin: 6 (Karol mi usunął historie z gameme i nie mam tych poprzednich)
 14. Na pewno na +mutacja, aktywność, ogarniasz w CT, ale widzę cię na serwerze dopiero od niedawna. Myślę, że za szybko trochę na składanie podania. Tydzień, dwa gry i będę na tak. Teraz jestem na NIE.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines