Jump to content

Doro

Strażnik JB CS:GO
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  1d 4h 29m 2s

Doro last won the day on September 28

Doro had the most liked content!

Community Reputation

29 Nowicjusz

About Doro

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday May 7

Informacje o Profilu

 • Nick
  ✞Doro✞
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Częstochowa
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, piłka ręczna

Recent Profile Visitors

135 profile views
 1. Jasne, że na TAK - ogarnia - pomaga - doświadczenie - aktywność
 2. Nie pisz pod swoim podaniem od tego masz opcje edytuj
 3. Masz tu wszystko wyjaśnione, więc po co piszesz kolejny raz
 4. 1. Twój nick: Doro 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba):Jailbreak 3. Ranga: Strażnik 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 5. Nick na serwerze: Doro Czy grałeś kiedyś w Mafię na serwerze?: Nie Przeczytałeś zasady Mafii?: Tak
 6. Jestem na Tak -aktywny -kulturalny -pomocny -mutacja Tylko zacznij się więcej odzywać
 7. Jest to dobry pomysł i myślę że o 20 by było git
 8. Bhop day: Bhop Song CodMod: Till I Collapse
 9. https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/ tutaj masz linka do stronki. Wczodzisz w to, wybierasz nazwę serwera czyli JB, klikasz szukaj, wpisujesz swój nick i kopiujesz link strony.
 10. 1. Nick: Doro 2. Imię: Kamil 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8 5. Sprawny i działający mikrofon**: tak 6. Składka (TAK/NIE): tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/1003076?uid=96e50ba2ef08a8e456b10e174530476f 8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kamil i jestem z Częstochowy. Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego. Interesuję się piłką nożną i informatyką. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi i grać w gry komputerowe. Jestem spokojny i pomocny, ale mam do siebie dystans i poczucie humoru. Na serwerze gram już dość długo więc większość z was powinna mnie kojarzyć😁. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Chciałbym pomóc administracji, a także nowym graczom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z JB. Chciałbym pomóc w zapanowaniu nad porządkiem na serwerze: żeby nie było niepotrzebnych kłótni, awantur i żeby wszyscy przestrzegali regulaminu. Jestem także aktywną osobą na forum. 10. Steam_ID: STEAM_1:0:506440079 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Pon-Czw 1h lub 2h dziennie, Pt-Ndz 5h lub 6h dziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze od 15 do 20, weekendy od 12 do 24. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 1700h 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): na tym serwerze nie ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 11. Oczywiście, że na TAK - mutacja - kultura - wiek - byłeś już guardem
 12. Aktywność, mutacja, zna regulamin Na tak
 13. 1. Nick: Doro 2. Imię: Kamil 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7.5 5. Sprawny i działający mikrofon**: tak 6. Składka (TAK/NIE): raczej tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/997713 8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kamil, mieszkam w Częstochowie. Interesuję się piłką nożną i informatyką. W tym roku szkolnym będę uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego. Jestem raczej spokojny i kulturalny, mam poczucie humoru i dystans do siebie. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Startuje nowa edycja, która przyciągnie napewno sporą ilość osób na serwer, w tym osoby które nie znają regulaminu i przeszkadzają innym w grze. Ja jestem aktywnym graczem i chciałbym oczywiście pomóc administracji zapanować nad wszystkimi graczami. Czasem nawet jednej osobie z administracji ciężko jest samemu ogarnąć wszystkie rzeczy (kampienie, nadużywanie mikro, freekile, [email protected]), dlatego pomoc napewno się przyda. Poza tym jestem również aktywny na forum. Minął ponad miesiąc od mojego poprzedniego podania i przez ten czas myślę, że udało mi się poprawić dotychczasowe błędy i wszystko przeanalizować. 10. Steam_ID: STEAM_1:0:506440079 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W tygodniu po 1.5 h lub 2 h dziennie, weekendy 4 h lub 5 h dziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 16-20, weekendy 11-24 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 1600 h 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): na tym serwerze nie, jednak na innych serwerach/platformach zdarzało się mieć ową posadę. ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 14. Na+ znajomość SB, wiek, kultura Na- aktywność (mocno w kratkę, raz cię nie ma przez 3 dni potem wracasz potem cię nie ma przez tydzień, albo robisz po 30 min dziennie) Popraw aktywność, wtedy będę na tak. Tymczasem mieszane uczucia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines