Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ImJanek69 napisał:

1. Dodać Świąteczne RS'y na okres świąteczny.

Wydaje mi się, że jest to dosyć dobry pomysł ale czy znajdzie się na tyle piosenek aby nie stało się to nudne i irytujące. Trzeba by też wyłączyć musickity osób z MVP. 

2 godziny temu, ImJanek69 napisał:

2. Dodać plugin na śnieg XD.

W jakiej postaci? Aby leżał na ziemi czy żeby padał? Bo jak ma leżeć na ziemi to raczej jest to nieosiągalne a plugin na padający śnieg, z tego co mi się wydaje jest już wgrywany na okres świąteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, offen napisał:

@cyprianeq Mi czasami nawet nie wyskakuje okienko żeby obstawić XD

 

3 godziny temu, cyprianeq napisał:

Czesc mam problem  gdy był pojedynek stawiłem na gracza ktory wygral i nie otrzymalem respektu wiem ze inni mieli ten sam problem pozdrawiam 

Mam rozumieć, że już jest ok? Od bodajże 16 godziny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, offen napisał:

Wydaje mi się, że jest to dosyć dobry pomysł ale czy znajdzie się na tyle piosenek aby nie stało się to nudne i irytujące. Trzeba by też wyłączyć musickity osób z MVP. 

W jakiej postaci? Aby leżał na ziemi czy żeby padał? Bo jak ma leżeć na ziemi to raczej jest to nieosiągalne a plugin na padający śnieg, z tego co mi się wydaje jest już wgrywany na okres świąteczny.

Padający Offen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie pluginu który wycisza TT podczas gdy prowadzący mówi, myślę że na pewno pomogłoby to w ogarnięciu początku rundy. Chyba, że zaczniecie używać !mikro bo na ten moment mało kto tego używa.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, sklejkeking1337 napisał:

usunięcie szansy na dostanie kontrabandy duszek na freedayu dla wszystkich bo jest to po prostu bez sensu

oraz usuniecie szansy na dostanie kontrabandy freeday na freedayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie komendy jednorazowej dla nowych graczy !freesvip

Komenda polegałaby na tym, że jedynie osoby które mają mniej niz 20h na serwerze mogą użyć tej komendy aby dostać darmowego svipa np na 1 godzinę. Byłoby to dobrym rozwiązaniem, ponieważ zachęciłoby to graczy do kupna svipa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyć limit bycia z CT 

Bo tam jest bodajże 2h i można być w CT 

Jak dla mnie jest to za mało i powinno  się rozegrać chociaż tak 20-40 h by wzmocnić prestiż oraz szacunek CT-ków   

No i przez ten czas osoby nie ogarniające mogłyby się nauczyć grać w CT

Edytowane przez Nyro
poprawka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nyro a teraz spójrz z strony doświadczonego gracza który w jakiś sposób utracił dostęp do swojego konta i lubi grać w CT musi aż 20-40h przegrać by móc znowu być w CT dla osób które nie grają dużo to nawet morze być miesiąc.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 4.12.2019 o 23:45, Scroll napisał:

Dodanie komendy jednorazowej dla nowych graczy !freesvip

Komenda polegałaby na tym, że jedynie osoby które mają mniej niz 20h na serwerze mogą użyć tej komendy aby dostać darmowego svipa np na 1 godzinę. Byłoby to dobrym rozwiązaniem, ponieważ zachęciłoby to graczy do kupna svipa.

Takiego czegoś nie będzie

I tak dodaliśmy osiągnięcia, w których można zdobywać respekt, a od dzisiaj jeszcze jest szansa na blunt

W dniu 4.12.2019 o 23:53, Nyro napisał:

Zwiększyć limit bycia z CT 

Bo tam jest bodajże 2h i można być w CT 

Jak dla mnie jest to za mało i powinno  się rozegrać chociaż tak 20-40 h by wzmocnić prestiż oraz szacunek CT-ków   

No i przez ten czas osoby nie ogarniające mogłyby się nauczyć grać w CT

Najpierw warto może znaleźć więcej osób, które potrafią grać CT? Zwiększym limit czasowy po to by w CT siedziały osoby, których prowadzenie wygląda tak

  • Zabawy co drugi dzień
  • Zabijanie połowy graczy już na samym starcie

To tego mają się uczyć te osoby? xD

Jakby do CT wchodzili ludzie, którzy naprawdę przedstawiają jakiś poziom, z którego można czerpać, to nie widziałbym problemu, a tak to w wielu przypadkach wchodzą tam osoby, które nie chcą się wykazać kreatywnością, a ich rozgrywka polega na automatyzacji rundy przez zabawy

 

@Gemciu

Cytat

*Dodano możliwość wyboru losowej kontrabandy w życzeniu

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie szansy na dostanie kontrabandy w następujących sytuacjach.
 Po dostaniu życzenia
 Wydropienie z ruletki
 Podczas rundy po upływie 4 minut jako losowanie
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie opcji dla vice leadera w gangu

Usuwanie osób z gangu za zgoda leadera (Leader musiałby przyznać takie uprawnienia)

@offen Doro to dobrze zrozumiał 

Edytowane przez Scroll
  • Like 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Scroll napisał:

Dodanie opcji dla vice leadera w gangu

Usuwanie osób z gangu za zgoda leadera (Leader musiałby przyznać takie uprawnienia)

Jeżeli lider i tak musiałby to akceptować to jaki jest sens dodawania takiej opcji?

Lider i tak by musiał wejść na serwer i to zaakceptować

Wystarczy tylko napisać do lidera, żeby kogoś usunął i po sprawie 🤷‍♀️

@Doro No to chyba źle zrozumiałem.

Wydaje mi się, że trzeba poczekać na interpretację autora XD @Scroll

/Po dokładniejszym zrozumieniu propozycja jak najbardziej dobra. Miłego wieczoru i dnia jutrzejszego.

 

Edytowane przez offen
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, offen napisał:

Jeżeli lider i tak musiałby to akceptować to jaki jest sens dodawania takiej opcji?

Lider i tak by musiał wejść na serwer i to zaakceptować

Wystarczy tylko napisać do lidera, żeby kogoś usunął i po sprawie 🤷‍♀️

Tu chodziło chyba o to żeby lider ustalił którzy vice liderzy mogą usuwać z gangu, przyznał im takie uprawnienie 

  • Like 1
  • Dziękuję 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo pieprzenia się będzie dla Karola, żeby zrobić taką niepotrzebną pierdułkę. Jak dla mnie jest więcej rzeczy, którymi powinniście się zająć, dla przykładu nowe mapy bo to straszne nudy już na tym serwerze są, niż dodawać jakieś opcje dla zastępcy. Zastępca od zawsze miał być osobą, która dodaje/ulepsza gang, po co jej kickowanie osób? I tak czy siak teraz są te immunitety, więc jak ktoś nie będzie wbijać na serwer z tydzień to lider sam go kicknie, nie widzę sensu w tej propozycji.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
13 godzin temu, Scroll napisał:

Dodanie opcji dla vice leadera w gangu

Usuwanie osób z gangu za zgoda leadera (Leader musiałby przyznać takie uprawnienia)

@offen Doro to dobrze zrozumiał 

Po co to tak komplikować? Nie dość, że musisz mieć w bazie kolumnę z "Uprawnieniami", to jeszcze "Zgoda", czyli mamy jedną dodatkową kolumnę z zapisem, która niekoniecznie coś zmienia, bo równie dobrze, ta grupa może mieć w całości takie uprawnienia

12 godzin temu, SnuFFy napisał:

Zbyt dużo pieprzenia się będzie dla Karola, żeby zrobić taką niepotrzebną pierdułkę. 

Dobrze tutaj napisał. Nie chodzi oto, że jest to niemożliwe, bo jest możliwe, lecz nie widzę większego sensu w takim rozwiązaniu

12 godzin temu, SnuFFy napisał:

Jak dla mnie jest więcej rzeczy, którymi powinniście się zająć, dla przykładu nowe mapy bo to straszne nudy już na tym serwerze są, niż dodawać jakieś opcje dla zastępcy. Zastępca od zawsze miał być osobą, która dodaje/ulepsza gang, po co jej kickowanie osób? I tak czy siak teraz są te immunitety, więc jak ktoś nie będzie wbijać na serwer z tydzień to lider sam go kicknie, nie widzę sensu w tej propozycji.

Dzisiaj wejdzie druga pula map

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sklejkeking1337 napisał:

!osiagniecia również nie działa po wpisaniu wyskakuje to:

forum.png.72bd8bd945e532f516abc054e3722018.png

Zrobiłem reset serwera i już wszystko działa jak powinno i następnym razem zgłaszajcie mi to na pw steam/forum bo tutaj nie zawsze mogę zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ELOWA napisał:

Można dodać nowa zabawę 1Shot1Kill :) 

masz jeden hp i masz deagla albo jakies losowe bronie 

Słabe, sama idea jest okej ale ja z chęcią bym zobaczył jakieś zabawy, które może w końcu nie będą polegać na strzelaniu, bo wszystkich fajnych bez strzelania się gracze pozbyli :) 

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za czasów Droso na wojnach gangów były 3 kolory: czerwony, niebieski, żółty

Został zmieniony niebieski na zielony, ponieważ myliło się z wardenem

Wydaje mi się, ze powinny wrócić kolory: czerwony, żółty, aqua

Jak dla mnie żółty i zielony strasznie się mylą, na większości mapach

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności