Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie (jeżeli jest taka możliwość) takiego czegoś, ze jak jest jakiś box czy pojedynek strzelecki czy inne zabawy które potrzebują wlaczenia komendy box żeby móc wybrać dane osoby które mogą sobie zadawać dmg 

Czasami sie zdarza, że osoby które nie maja pojedynku (przypadkowo) zabija siebie w bramkach czy w innym miejscu.

  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodanie większej ilości map ponieważ na tą chwilę [bez map eventowych] jest ich 14 co jest liczbą bardzo małą. Niestety ja nie jestem w stanie podać paczki map ponieważ zainstalowałem cs-a na nowo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kacper_ napisał:

Proponuje dodanie większej ilości map ponieważ na tą chwilę [bez map eventowych] jest ich 14 co jest liczbą bardzo małą. Niestety ja nie jestem w stanie podać paczki map ponieważ zainstalowałem cs-a na nowo.

Lista map zmienia się co dwa/trzy tygodnie bo gdy wcześniej były wszystkie w jednym ( jeśli dobrze pamiętam 36) i tak było grane 4-6 tych samych map. Teraz są 3 listy po 12/13 map i jak mówiłem są one zmieniane co jakiś czas.

 

W dniu 7.02.2020 o 09:14, Scroll napisał:

Dodanie (jeżeli jest taka możliwość) takiego czegoś, ze jak jest jakiś box czy pojedynek strzelecki czy inne zabawy które potrzebują wlaczenia komendy box żeby móc wybrać dane osoby które mogą sobie zadawać dmg 

Czasami sie zdarza, że osoby które nie maja pojedynku (przypadkowo) zabija siebie w bramkach czy w innym miejscu.

Zbędny dodatek, na serwerze są admini/guardzi którzy mogą ukarać taką osobę i ożywić drugą. Nawet CT powinno reagować na takie osoby i pilnować TT które nie jest wyznaczone do walki.

 

W dniu 6.02.2020 o 21:52, cyprianeq napisał:

Proponuję  dodać  zmianę klasy na cod modzie bo często ktoś  missem naciśnie nie ta co chce [wiem ze to pisałem ale nic z tym nie zrobili ] Pozdrawiam Cyprian

Będzie dodana jednorazowa zmiana rasy i będzie się na nią miało 60 sekund od wybrania zabawny czyli do jej rozpoczęcia i walki więźniów.

 

W dniu 4.02.2020 o 19:52, MikY! napisał:

Dodanie przedłużenia rundy

Polegało by to na tym że prowadzący może przedłużyć rundę o kilka minut (do 5 np)

Zdarza się że jest kreatywne, długie prowadzenie i poprostu nie starcza czasu, dodanie takiej opcji zapobiegło by takiemu czemuś 

W tym momencie nie zostanie to dodane na serwer.

 

W dniu 6.02.2020 o 15:47, Aleshe napisał:

Dodanie tematu Rekrutacje do gangów

Nie jest to sprawa związana z serwerem na tyle by wprowadzić to na forum. Temat i tak zapewne nie byłby używany.

 

W dniu 6.02.2020 o 16:16, Kacper_ napisał:

Proponuje dodanie do poleceń dla TT polecenia 

- Potylica do xyz [ przylegamy tylnią częścią głowy - lekko podniesiona - do danego miejsca ]

- Żuchwa do xyz [ przylegamy przednią częścią głowy - lekko usniesioną - do danego miejsca ]

 

@MikY! żeby wprowadzić różnorodność poleceń bo co runde ct tak na prawde musi dawać te same polecenia - w celi

To nie jest nowym poleceniem tylko inaczej nazwane polecenia. Tak jak ci napisał Miky.

W dniu 6.02.2020 o 22:20, Aleshe napisał:

Rasa boss mafii po 3 ulepszeniu dostaje o 5 mniej respektu co 5 minut (standardowo 27 po ulepszeniu 22)
I pytanko co daje ulepszanie tej rasy?

Błąd zostanie sprawdzony.

Wraz z ulepszeniem tej rasy zwiększa się ilość zdobywanego przed ciebie respektu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyć czas gry na serwerze, aby móc wejść do CT zamiast 2 godz dac z 4-5 godzin

Sa takie sytuacje (nawet dzisiaj była) że gracz przegrał 2 godziny i wszedł do CT i każdego zabijał w celach. Takie sytuacje są rzadko ale niestety się zdarzają, a jak zwiększy sie minimalny czas gry na serwerze zmniejszy ilość takich sytuacji.

Edytowane przez Scroll
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Scroll napisał:

Zwiększyć czas gry na serwerze, aby móc wejść do CT zamiast 2 godz dac z 4-5 godzin

Sa takie sytuacje (nawet dzisiaj była) że gracz przegrał 2 godziny i wszedł do CT i każdego zabijał. Takie sytuacje są rzadko ale niestety się zdarzają, a jak zwiększy sie minimalny czas gry na serwerze zmniejszy ilość takich sytuacji.

To chyba niepotrzebne bo dość rzadko są takie sytuacje a gdy już są to można zrobić głosowanie na wyrzucenie tej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cyprianeq napisał:

To chyba niepotrzebne bo dość rzadko są takie sytuacje a gdy już są to można zrobić głosowanie na wyrzucenie tej osoby.

Nie zawsze gracze się zgadzają, aby wyrzucić takiego gracza. I tak jest prawie zawsze, że gracze nie wyrzuca takiej osoby.

Edytowane przez Scroll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem byłoby zmiana menu głosowania podczas głosowania nad wyrzuceniem CT. Czyli wyłączyć cyfry 1 i 2 z wyboru, ponieważ wiele osób wciska byle co, żeby tylko schować przeszkadzające im menu.

Decyzje o wyrzuceniu lub zatrzymaniu CT można przypisać na przykład cyfrom 3 i 4, aby więcej osób miało większą świadomość tego co wybierają podczas głosowania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Huczin napisał:

Dobrym rozwiązaniem byłoby zmiana menu głosowania podczas głosowania nad wyrzuceniem CT. Czyli wyłączyć cyfry 1 i 2 z wyboru, ponieważ wiele osób wciska byle co, żeby tylko schować przeszkadzające im menu.

Decyzje o wyrzuceniu lub zatrzymaniu CT można przypisać na przykład cyfrom 3 i 4, aby więcej osób miało większą świadomość tego co wybierają podczas głosowania.

Było by to lepsze rozwiązanie niż jest teraz.

Gracze sami pisza, ze klikają byle co, aby kliknąć przez co osoba, która gra niezgodnie z regulaminem nie zostanie wyrzucona.

Edytowane przez Scroll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana levelowania ras/zwiększenie szansy na blunt 

Moim zdaniem teraz wbicie 20lvl na rasie jest porównywalne z cudem.

Gram prawie całą edycję kupiłem jak się nie myle 8bluntów i mam jak narazie 11lvl

Blunty dropią dosyć rzadko a potrzeba ich aż 20, jeszcze połączyć to z wpłacaniem respektu do gangu to 20 lvl rasy jest prawie nie osiągalny.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić czas trwania jednej puli map do 1 tygodnia.

3 tygodnie trwania puli 13 map z czego granych 5 to o wiele za długo.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MikY! napisał:

Zmiana levelowania ras/zwiększenie szansy na blunt 

Moim zdaniem teraz wbicie 20lvl na rasie jest porównywalne z cudem.

Gram prawie całą edycję kupiłem jak się nie myle 8bluntów i mam jak narazie 11lvl

Blunty dropią dosyć rzadko a potrzeba ich aż 20, jeszcze połączyć to z wpłacaniem respektu do gangu to 20 lvl rasy jest prawie nie osiągalny.

 

To prawda, że zdobywanie bluntów nawet przez graczy SVIP jest dość ciężkie, lecz trzeba pamiętać o komendzie !wymiana, w której można wymienić 20k respektu na blunta. Co do sposobu zdobywania bluntów i ogólnie ulepszania gangów to są pomysły na rozwiązanie tych problemów i to całkiem sensowne, ale nie chcę nic zdradzać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, offen napisał:

Zmienić czas trwania jednej puli map do 1 tygodnia.

3 tygodnie trwania puli 13 map z czego granych 5 to o wiele za długo.

I dodanie przynajmniej część map zapropononowanych map przezemnie jak i offena.

Wydaję mi się że to by zapobiegło monotoniczności i grania tych samych map

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.02.2020 o 22:43, MikY! napisał:

I dodanie przynajmniej część map zapropononowanych map przezemnie jak i offena.

Wydaję mi się że to by zapobiegło monotoniczności i grania tych samych map

Dla mnie to od początku było i jest bez sensu. Było narzekanie, że cały czas te same mapy? Ludzie lubią niektóre mapy głównie dlatego, że można sobie ponabijać łatwo bunty, nawet na tych lepszy graczy w CT. Bo co można czasami zrobić jak Ci na takim Summer Jailu kilka osób w dziesięć innych stron ucieknie? Było narzekanie i będzie jeszcze większe. Teraz wręcz mam ochotę na takim duscie sobie pograć. Przy starej puli jednak raz na jakiś czas mogła się trafić jakaś inna mapa. A teraz? Teraz są te 3 tygodnie 13 map z czego też są grane tylko 3 lub 4.

Proponuję wrócić do starej puli map i dodać ich więcej.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Medve Według mnie najlepszym rozwiązaniem by było zostawić te pule, jakie są i dodać po kilka z zaproponowanych map do nich. Zmienić czas trwania jednej puli do tygodnia (lub trochę więcej) i ustawić aby jedna mapa mogła być wybrana np. co 5-6h. Czyli jeżeli ktoś nie rozumie to chodzi mi o to aby np. summer jail nie był wybierany jako co 2-3 grana mapa tylko trochę rzadziej. Wydaje mi się, że to by o wiele pomogło. 

 

ale i tak wiadomo, że nic się nie zmieni bo nikomu się nie chce nic z tym robić ;v

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Usunąć/Zmniejszyć szanse na headshot dayu na dostanie broni takich jak: 

- Revolver

- Tec-9 

- Five Seven

- CZ-45

Bronie te wypadają zbyt często, a deagle lub usp można zobaczyć raz na 2 dni, np. dzisiaj nie było ich ani razu za to revolver był 10 razy ;)

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przywrócenie zasady możliwości sojuszowania się terrorystów na zabawie "survival".
Oszczędzi to komplikacji kiedy wszyscy terroryści chcą zabić ct.

 

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, |MajK| napisał:

Proponuję przywrócenie zasady możliwości sojuszowania się terrorystów na zabawie "survival".
Oszczędzi to komplikacji kiedy wszyscy terroryści chcą zabić ct.

 

Zgadzam się z Majkiem w 100%, ta zasada zawsze na tej zabawie obowiązywała i dziwnie jest teraz tak grać bez niej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dostaniemy życzenie mam już menu do wybrania swojego życzenia i często bywa tak że ktoś chce zmienić np. Broń na nóż i wybiera życzenie proponuje by to menu z życzeniem się wyświetliło po wpisaniu  jakiejś komendy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cyprianeq napisał:

Gdy dostaniemy życzenie mam już menu do wybrania swojego życzenia i często bywa tak że ktoś chce zmienić np. Broń na nóż i wybiera życzenie proponuje by to menu z życzeniem się wyświetliło po wpisaniu  jakiejś komendy 

Nie ma po co męczyć się z komendami. Raz, może dwa razy ktoś się pomyli, a potem zapamięta, że życzenie wyświetla się od razu i będzie bardziej uważny.

  • Like 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócić do starego systemu map. Dzięki pulom map więcej map miało być grane, jednak szczerze wygląda to tak, że kiedyś można było zagrać każdą mape, a wybierając ją miało się dylemat zastanawiając się nad tym, która mapa z podanych jest ta najlepsza. Teraz wygląda to tak, że grane są 4-5 map i do tego nie są jakieś wybitne. Z tego co wiem to nie jest to tylko moje zdanie, a większości użytkowników serwera ;). Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda się wrócić do starego, (moim zdaniem)lepszego systemu.

  • Like 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2020 o 11:01, cyprianeq napisał:

Gdy dostaniemy życzenie mam już menu do wybrania swojego życzenia i często bywa tak że ktoś chce zmienić np. Broń na nóż i wybiera życzenie proponuje by to menu z życzeniem się wyświetliło po wpisaniu  jakiejś komendy 

Dla CT na zabawie zostanie dodane menu czy dać życzenie graczowi czy nie, zapobiegnie to opisanej przez Ciebie sytuacji i dodatkowo pozwoli odebrać życzenie nieuczciwym graczom.
 

 

Godzinę temu, Sklejekxgod napisał:

Wrócić do starego systemu map. Dzięki pulom map więcej map miało być grane, jednak szczerze wygląda to tak, że kiedyś można było zagrać każdą mape, a wybierając ją miało się dylemat zastanawiając się nad tym, która mapa z podanych jest ta najlepsza. Teraz wygląda to tak, że grane są 4-5 map i do tego nie są jakieś wybitne. Z tego co wiem to nie jest to tylko moje zdanie, a większości użytkowników serwera ;). Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda się wrócić do starego, (moim zdaniem)lepszego systemu.

Pula map zostaje, ale będą dodawane na bierząco nowe mapy przez co nie będzie 4/5 granych ciągle. Jutro wchodzi całkowicie nowa pula map, wraz z takimi których na serwerze jeszcze nie było.

Edytowane przez Gemciu
  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie możliwości trafienia freeday'a mając aktywnego duszka oraz na odwót. 

Niżej daje ss na to, iż jest to możliwe - moce fd i duszka się skumulowały

Screenshot_45.png.c69020f54a4b8aae771e36f873fc3268.png

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby usunąć klase komandos na codmodzie.

Klasa komandos jest słabszą wersją ninjy, obydwie klasy są dostępne dla wszystkich a komandos ma: deagla 100hp więcej speeda i mniejszą grawitke

a ninja ma deagla 120hp ciche kroki wiecej speeda i mniejszą grawitke

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności