Skocz do zawartości

[Propozycja] Nowe logo oraz favicon


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dla Was dwie propozycje zmian:

 

1. Zmiana favicona

2. Zmiana loga

 

Wykonałam dzisiaj dla naszej sieci favicon oraz nowe logo, chciałabym abyście napisali co o tym sądzicie, czy jesteście za tą zmianą czy może według Was coś zmienić (mam zapisane oba pliki także jestem otwarta na ewentualne propozycje), a może wolicie aby pozostało tak jak jest. 

 

__________

1.

 

Co prawda favicon jest mało znaczący i mało kto zwraca na to uwagę, ale jednak czasem mały szczegół, a zmienia wiele. 

 

Na lewo jest aktualny, na prawo moja propozycja.

pre_1451757155__s64exs.jpg

 

 

__________

2.

 

Moją drugą propozycją jest zmiana loga:

 

 

Aktualne

 

csc2.png

 

Moja propozycja 

 

pre_1451757321__csclogo.png

 

Chciałabym zaznaczyć, że to ułożenie ze wszystkich jest najlepsze. Próbowałam innych kombinacji jednak bez skutku, stąd proszę nie zdziwcie się dlaczego jest akurat w tej postaci, ale uważam, że mimo wszystko ten układ napisu jest oryginalny, a nie standardowy. 

 

Nowe logo + favicon

pre_1451757692__di6xvk.jpg

 

 

 

 

 

Czekam na wasze opinie!

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o favicon to można zmienić, niech nasza sieć się tym wyróżnia, bo większość sieci postawionych na IBP ma tą co teraz. 

 

 

Natomiast logo... Cóż, trzeba przyznać, że rudy (naxiu) odwalił dobrą robotę, lecz twoja jest równie dobra, na moje, to można zmienić, zawsze coś nowego na nowy rok, zaczynając na prostych zmianach, później kończąc na bardziej znaczących :P.

 

Dla mnie oba pomysły można powiedzieć, że na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z favicon się zgodzę, ale z logo nie. Stare logo jest bardzo w porządku, jest proste i przejrzyste, a nowe kojarzy mi się z jakąś klanem dzieciaków i nie wygląda profesjonalnie. Im prostsze tym ładniejsze, nie potrzeba jakichś efektów specjalnych.

 

Na przykład dam logo (bez reklam) filharmonii Gorzowskiej.

 

 

Dci09MK.jpg

 

 

Proste, przejrzyste i na miejscu. Symbolizuje zarazem kształt budynku filharmonii jak i na przykład interpretując to jakieś tony dźwiękowe. Nie potrzeba jakichś pierdół.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Favicon można zmienić 

Co do logo to mi się w ogóle nie podoba. Aktualne logo jest w porządku. 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikonka na karcie - JAK NAJBARDZIEJ!
Logo - No nie bardzo mi to podchodzi, aktualne jest takie no powiem tak, nikt nie ma niczego podobnego ^^, te co podałaś jest nice ale troszku przesadzone, jeśli chodzi o webdesign to mi bardziej podchodzą prościutkie prace takie jak aktualne "logo", ponieważ mają ten swój urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Favicon jak najbardziej tak.
Logo osobiście mi się nie podoba, nie komponuje się z forum. Jestem za pozostawieniem obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co @SzeregowiecPL - favicon jak najbardziej, mało sieci na takie pierdoły zwraca uwagę, lecz nasze aktualne logo pasuje idealnie i nie widzę potrzeby zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności