Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Rias


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Rias Gremory
2. Imię: Marek
3. Wiek: 16 lat
4. Znajomość AMX (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Mam
6. Składka (tak/nie): Nie (nie chcę VIP'a)
7. Link do swojego GameTracker'a**: GameTracker
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: Tak, używałem różnych paczek takich jak: Badboy, FighterFX, Tokyo Drive, VDC Redux (m.in. wallhack, aimbot, esp, no-recoil, speedhack)
9. Parę słów o sobie **: Jestem socjopatą. Gram na tym serwerze od ponad 3 lat i mam zamiar kolejne tyle na nim siedzieć. Pomimo, że gram w C-S blisko 10 lat, nadal nie potrafię w niego grać. Lubię oglądać anime, filmy, słuchać muzyki i jeść bułki (i inne jadalne i smaczne rzeczy). Mam kota (Łajzę ew. Czarnucha) i psa (Łajzę ew. Psiu).
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mam bardzo dobry kontakt ze wszystkimi osobami na tym stanowisku i w sumie, zawsze gdy admina potrzeba, jak do nich napiszę to od razu reagują (co mnie cieszy), ale zdarza się często (w szczególności teraz, gdy mi się steam zepsuł), że siedzę na NS i nie chce mi się specjalnie steama włączać. Ostatnio coś się mijam z połową adminów, a pechowo, gdy wchodzę na serwer - jest anarchia i samowolka. Przez te 2 tygodnie więcej razy wzywałem admina niż przez 2 miesiące na CoD'zie 201 lvl.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:64965146
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Godzinę dziennie
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Pon-Pt: 15-24; Weekend: 10-24
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 10 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na duże tak!

Same plusy brak minusów, ale trzeba napisać więc:

- Miał admina nawet opiekuna

- Mikro

- Amx

- Ma duże doświadczenie na tym stanowisku

itd. itp. 

A więc na tak!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był opiekunem i niejednokrotnie adminem - bardzo duże doświadczenie nie tylko w adminowaniu na serwerze, ale i nie ma problemu z FTP czy pisaniem łatwych pluginów. Jest kulturalny, miły i towarzyski. Wprowadza na serwer miłą atmosferę i dużo gra...

 

Ode mnie duże Tak braciszku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie przyjęte. Mam nadzieję, że sytuacja przez którą straciłeś admina się już nie powtórzy ani nic tego typu nie będzie miało miejsca. Zapraszam na PW i życzę powodzenia ponownie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności