Jump to content
Tymbarkowa :3

Propozycje w kąciku redaktorskim

Recommended Posts

Mam takie pytanie do was. Uważacie, że spis w Q&A by się przydał? Jeśli będzie większość głosów na tak to go zrobię, ale czekam na wasze opinię :)

• Like 1

Myślę, ze jak najbardziej. Osoby, które będą musiały kogoś nominować będą miały wgląd w to kto już był niedawno.

• Like 1

W tym dziale mamy recenzje książek, filmów i anime, ale co z MANGĄ? Lubie czytać mangi i mam jej sporo i pomyślałem, że takie recenzje też by się przydały.

(jeżeli takie są to proszę mi powiedzieć gdzie :P)

Póki co na forum jest chyba 1 recka mangi (dokładnie Rabbit Doubt) i jest po prostu w dziale Anime no Sekai. Jak dla mnie nie ma sensu robić kolejnego działu, po prostu tam pisz

a moje to co nie liczy się :D

Proponuję dodać w poddziale "Książki naszym życiem" (w innych poddziałach może być analogicznie) przypięty temat "Właśnie przeczytałem". Ludzie raczej czytają, ale niekoniecznie chce im się pisać recenzje, a w takim temacie mogliby napisać co właśnie przeczytali i w 2-3 zdaniach napisać co o tym sądzą i czy polecają. Taki temat nie jest niczym specjalnym na innych forach :)

Nie wiem czy się sprawdzi, ale można spróbować  8)

• Like 3
  • Love 1

Proponuję dodać w poddziale "Książki naszym życiem" (w innych poddziałach może być analogicznie) przypięty temat "Właśnie przeczytałem". Ludzie raczej czytają, ale niekoniecznie chce im się pisać recenzje, a w takim temacie mogliby napisać co właśnie przeczytali i w 2-3 zdaniach napisać co o tym sądzą i czy polecają. Taki temat nie jest niczym specjalnym na innych forach :)

Nie wiem czy się sprawdzi, ale można spróbować  8)

Świetna propozycja! Myślę, że dobrym pomysłem mogłoby być to, że dodam również taki temat w filmach!

Dziękuję za pomoc :)

Widzę że dawno nikt tu nic nie proponował tak więc przybywam:

Otóż mam propozycje żeby dodać dział coś w stylu "Wasze prace" i zapytacie co by miało tam być. Tak więc w swoich pracach byśmy zamieszczali swoje opowiadania, wierszyki itp. Wiem że na pierwsze spojrzenie może wydawać się to głupie, nawet bardzo ale jakby się nad tym zastanowić to może mieć nawet jakiś sens. Po pierwsze moglibyśmy poczytać kogoś ciekawe opowiadania, nie trzeba byłoby wstawiać tego do działu "O wszystkim" byłby po prostu mniejszy "syf". Mam nadzieję że jakiegoś hejtu nie będzie za to :> 

• Like 1

Podbijam temat, czekam na wasze propozycje odnośnie kącika :)