Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie RaMbO


RaMbOtendobry

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: RaMbO

2. Imię: Bartek

3. Wiek:16

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK

6. Składka (tak/nie): TAK

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.ga...ayerinfo/292733

8. Parę słów o sobie **: Miły, wysoka kultura, ambitny. Bardzo dobrze znam język angielski, interesuje się również gotowaniem i motoryzacją. W przyszłości chciałbym zostać kucharzem lub mechanikiem samochodowym.Oczywiście interesuje się także e-sportem, grami na PC, oraz lubię klimaty post-apokaliptyczne (książki, gry, cosplay'e).

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ, chciałbym aby na naszym serwerze panował porządek i kultura. Dużo sytuacji wymaga zaangażowania się administratora, coraz więcej osób o niskim poziomie kultury wchodzi na serwer. Uwierzcie, nie zawsze na serwerze jest obecna administracja. Chciałbym dołączyć do grona adminów z powyżej wymienionych powodów oraz z dużego już stażu na serwerze. Chciałbym aby panowała na nim przyjazna atmosfera do miłego grania i rozmawiania między sobą.

10. Steam_ID: STEAM_0:0:103537215

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 19-23

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 600h

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE

                                                           

 

                                                                                                                                       POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składka +

Mikro +

Aktywność na serwerze +

W miarę obeznany z Sourcebans +

 

Jestem na NIE ponieważ nie wydaje mi się że jest potrzebny nowy admin na serwerze gdyż moim zdaniem na serwerze panuje spokój i kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne twoje podanie w którym jestem na NIE

 

-nie wiem kim ty jesteś

-składka +

-mikro +

-w tym godzinach zawsze jest jakiś admin, więc kolejny nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na nie. Adminów jest już wystarczająco do tego nie zgodzę się z tym o czym wspomniałeś. Na serwerze panuje ciągle kultura a jak ktoś nie umie się zachować dostaje muta lub kicka. " Nie zawsze obecna administracja " ? Podaj mi dokładnie godziny w których tak jest. Admini są prawie 24/h online. To, że nie ma ich na serwerze nie znaczy, że nie są na steam. Jeśli są jacyś gracze którzy zasługują na bana nie problem napisać do jednego z admina jeśli go nie ma w ostateczności na serwie? W skrócie:
- nie potrzebny kolejny admin
- na serwerze tak jak już wspomniane było panuje kultura
- długi staż nie oznacza tego, że dostaniesz admina

Edytowane przez Kazuya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie to kopiuj wklej, dodałeś raptem parę zdań:

ilwwv0.jpg

 

twoja aktywność na serwerze również wiele pozostawia do życzenia:

o40rgq.jpg

Na 11 dni, byłeś tylko 3 razy ~ jedna mapa to min. 25 minut i tyle minimalnie od admina się wymaga dziennie.

 

Jedynie kiedy wypowiedziałeś się w tematach (nie licząc dzisiejszego podania) to 31 stycznia i 1 luty składając podanie.

Twoja aktywność jest zerowa, składasz podanie po tym jak "zniknąłeś", nawet dzisiaj nie nadrobiłeś tego grając tylko 19 minut, nie jesteś aktywny w życiu forum jak i twoje podanie jest identyczne do poprzedniego. 

 

A do reszty, jeżeli rekrutacja jest otwarta powód "adminów jest wystarczająca ilość" nie jest uznany, o tym decyduje @-_-

 

 

 

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności