Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[WYKONANE]Avatar Shino


Shino

Recommended Posts

Typ Pracy:Avatar

Wymiary: Pod forum
Render, Stock:
Napis/y: Shino 
Tematyka: Anime
Kolorystka: ciemna 
Inne: Poproszę coś mniej mrocznego niż mój aktualny. + będą się sypać.

 

Wzor

 

Typ Pracy: - Tu piszemy jaki rodzaj pracy chcemy np. Avatar, Sygnatura itp.
Wymiary: - Podajemy dokladne wymiary np 100x100
Render, Stock: - Obrazek jaki chcesz miec w pracy
Napis/y: - Napis/y jakie chcesz miec na pracy
*Tematyka: - Tematyka Pracy
Kolorystka: - Kolory ktore powinny znalezc sie w tej pracy
Inne: - Informacje dla wykonywajacego

 

* - Oznacza ze punkt musi zostac uzupelniony

 

INFORMACJE:

 

-Zlecenia Darmowe dotycza pojedynczych prac.
-Zlecenia Darmowe piszemy raz na tydzien.
-Osoby ktore maja na koncie warna nie zostanie wykonane.
-Jezeli zlecenie nie zostanie wykonane przez 7 dni zostanie zamkniete.
-Jezeli chcesz zlozyc zlecenie musisz miec 20 postow.
-Na pracy musi byc napis :Cs-Classic.pl.
-Jezeli chcesz zlozyc zlecenie, musisz byc zarejestrowany min. 7 dni na forum.
-Praca musi zostac dodana na nasz IHost.

-Ustawienie pracy na awatar badz sygnature uwaza sie za wykonanie zlecenia.

-Temat uzytkownika, ktory przez 3 dni nie wybierze pracy, zostaje zamkniety.

Link to comment
Share on other sites

Lekko mniej mroczne, mniej czarnego XD

pre_1457866298__shino.png

 

@edit  Niebieski jest chyba mniej mroczny, co? ;/
pre_1457881391__shino.png

Edited by Esme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lekko mniej mroczne, mniej czarnego XD

pre_1457866298__shino.png

Esme, naprawdę ? xD  Zamiast tego jest więcej czerwonego haha, da radę coś jeszcze mniej mrocznego ? 

 

 

pre_1457839541__shino.png

 

pre_1457839558__shino2.png

 

pre_1457839571__shino3.png

 

1 bomba, najbardziej mi się podoba, ale poczekam jeszcze, może ktoś by jeszcze coś dodał 

 

 

pre_1457872558__sh.png

Też mi się podoba, tylko jakoś te białe włosy mi tutaj nie pasują. 

 

Jeszcze poczekam chwilkę, dziękuję za trud włożony w prace dla mnie :) 

Link to comment
Share on other sites

Chyba nikt nic nie doda więcej, więc...

 

Bardzo dziękuję za wykonanie każdej pracy, szczerze, nie umiałem wybrać... Ale tym razem stawiam na Weronikę. Dziękuję Ci Queen za mój dotychczasowy avatar, siedzi sobie grzecznie na pulpicie. :) 

 

Tak więc zlecenie wykonane, jeszcze raz dziękuję za trud i chęci. :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Powód:Twoje zlecenie zostało wykonane.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy